Устаткування для малого бізнесу в домашніх умовах, ціна верстатів

Заробляти гроші в сучасних реаліях можна по-різному. Хтось вибере традиційне працевлаштування на підприємстві, в компанії або установі, а хтось ризикне піти по шляху підприємництва. А є категорія тих, хто сумнівається. Це ті люди, яким хочеться створити власний бізнес, організувати виробництво, але вони не можуть зважитися на це, їх лякають майбутні витрати і масштаби затії, хоча сьогодні досить багато ідей для бізнесу, де зовсім не потрібні величезні промислові площі і великі капіталовкладення. Його можна налагодити в домашніх умовах, навіть в квартирі, яка знаходиться в «багатоповерхівці». І мова навіть зовсім не про те, що, базуючись у себе вдома, можна створити проект з надання будь-якого виду послуг або організувати торгівлю через інтернет. Мається на увазі справжнє виробництво.

Для цього потрібні лише ідея, невеликі початкові кошти і міні-обладнання. Звичайно, це груба схема, при створенні будь-якого проекту необхідно ще величезна кількість речей:

 • Слід подбати про організаційні моменти, швидше за все, зареєструвати себе в статусі індивідуального підприємця, адже спрощена система оподаткування для ІП дозволяє бізнесменам звести до мінімуму «спілкування» з документацією.
 • Потрібно продумати і скласти свій бізнес-план, в якому чітко викласти всі нюанси, що стосуються можливих доходів, витрат — як на етапі створення, так і поточних. Нехай навіть цей документ буде написаний від руки і, що називається, «на серветці», він допоможе підприємцю визначитися, а чи не є його оригінальна бізнес-ідея свідомо нереалістичною або ж такий, що призведе лише до збитків і втрат первісного капіталу.
 • Потрібно визначитися з потенційними клієнтами та ринком збуту, а також з тим, як буде доноситися інформація про продукцію до покупця. Тобто кому і як ви будете товар реалізовувати.

Трохи про саму ідею і її залежності від особистих умов

Сьогодні асортимент міні-верстатів з Китаю для малого бізнесу охоплює практично всі сфери економіки. Крім того, обладнання мініатюрних або малих розмірів пропонують виробники з інших країн, а також є в цій категорії і вітчизняні бренди. Тому, визначаючись, який вид продукції краще виробляти, потрібно відштовхуватися немає від самого обладнання. Тут потрібно врахувати:

 • Власні переваги, знання, навички. Якщо ви вмієте і любите шити, то відкриття міні-швейного виробництва буде доцільним рішенням. Навіть найпростіші речі, такі як нестандартне за розмірами постільна білизна, користуються незмінним попитом. Хоча можна піти і далі, додавши своїм виробам краси і креативу, декоруючи вишивкою або мережкою. Чи вмієте малювати — придивіться до можливостей верстатів з нанесення гравіювання на різні матеріали.
 • Потенційний попит на продукцію, яку ви плануєте виготовляти. І дивитися тут потрібно не на загальну картину, а на той регіон і місцевість, де вам зручніше буде її продавати.
 • Формат реалізації, який визначається як особливостями товару, так і тим же попитом. Природно, ви не будете продавати свіжоспечені булочки через інтернет і відсилати їх клієнтам поштою. Тут потрібно організовувати або точку на найближчому ринку, або домовлятися з місцевою владою, щоб вам видали дозвіл на торгівлю, або вибирати пересувний спосіб (рознесення).
 • «Територіальні» можливості. Відповідні для приватного будинку види виробництв не завжди можна розгорнути в квартирі.

Тільки попередньо проаналізувавши всі аспекти майбутнього проекту, необхідно братися за пошук потрібного обладнання.

Порада: не приступайте до реалізації проекту, якщо вам не подобається майбутня продукція або не підходить за складом характеру той чи інший вид діяльності. Врахуйте одну особливість, що підприємництво — це стиль життя. І займатися тут тим, що не до душі — шлях до провалу. Пам’ятайте, Джордж Паркер не зміг би створити свій знаменитий бренд, якби безмірно не любив власну справу і не хотів дати споживачеві ідеальну ручку. Тому, якщо вам не цікаво вникати в нюанси виробництва бахіл, вивчати тонкощі і домагатися безкомпромісної якості цього товару, то вам краще не купувати обладнання по їх виготовленню.

Питання площ і їх особливості

У категорію «міні» потрапляє безліч верстатів. Але у них у всіх є деякі розбіжності, які можуть бути по-справжньому грандіозними всередині своєї групи. Дійсно, не можна порівнювати обладнання, яке вимагає технологія виготовлення піноблоків в домашніх умовах, і компактний верстат для виробництва церковних свічок, що займає три квадрата. Тому тут можна виділити дві великі групи:

 • види продукції, які можна виготовляти в «квартирних» умовах;
 • ті, які вимагають великих по території майданчиків, і їх виробництво можна здійснити в приватному будинку або гаражі.

Критерії для обладнання, що встановлюється в квартирі

Починаючи свій бізнес-проект в домашніх умовах і плануючи створити міні-виробництво у власній квартирі, потрібно врахувати те, що поруч з вами живуть інші люди. Тому потрібно перед стартом заручитися підтримкою своєї сім’ї і близьких, тих, хто постійно знаходиться з вами поруч на загальних квадратних метрах. Крім того, слід подбати, щоб придбане обладнання відповідало наступним критеріям, серед яких:

 • максимальна компактність і можливість установки на мінімальній площі;
 • безшумність і відсутність вібрації при роботі;
 • безпеку для оточуючих;
 • висока економічність і мала енергопотребляемость.

Критерії для обладнання, що встановлюється в приватному будинку

У разі якщо ви плануєте організувати міні-виробництво на своїй присадибній ділянці, використовуючи для цього господарські будівлі, або задіяти для цього гараж, то тут можна розширити список можливих видів продукції. Тут підійде обладнання для виробництва цегли лего, інші лінії з виготовлення будівельних матеріалів, меблів, пакувальні агрегати і подібне. Хоча і тут потрібно враховувати, що створювані при роботі шум і вібрація можуть викликати незадоволення сусідів. Якщо споруда, в якій планується організація будь-якої виробничої лінії або міні-цеху, знаходиться поблизу житлових приміщень, то її потрібно додатково оснастити спеціальної шумопоглинаючою захистом, або ж підбирати майданчик далеко від житла.

Дотримання санітарних норм, вимог з безпеки праці, узгодження з енергетичними компаніями — всі ці моменти потрібно також враховувати і вивчати до початку реалізації проекту. Ще необхідно продумати аспект зберігання і утилізації виробничих відходів, він надзвичайно важливий, його неправильне втілення, тобто порушення прийнятих норм, може привести до штрафів і навіть до закриття вашого міні-виробництва.

Крім того, у випадках, коли необхідний постійний підвіз сировини в солідних кількостях, а також вивезення готової продукції з місця її виготовлення, потрібно подбати про зручної транспортної розв’язки. Якщо ви вирішили організувати виробництво на присадибній ділянці, який знаходиться в незручному положенні по відношенню до дороги, і для під’їзду автомобіля є істотні перешкоди, то це серйозно ускладнить реалізацію вашої ідеї. Потрібно шукати такий варіант, де завантаження / розвантаження можна буде проводити вручну без докладання величезних зусиль.

Огляд можливих виробництв і орієнтовні ціни на верстати

Невеликий бізнес можна починати навіть без закупівлі спеціального обладнання. Є чимало ідей, в яких бере участь звичайна домашнє начиння, присутня сьогодні практично в кожному будинку. Сюди можна віднести випічку хлібобулочних виробів, виготовлення тортів і тістечок, в’язання і пошиття одягу на замовлення. Однак додавання в процес професійного обладнання та в цьому випадку збільшить шанси підприємця на успішний розвиток проекту. Наприклад, якщо використовувати в міні-швейної майстерні на дому вишивальний верстат, то вироби будуть відрізнятися оригінальністю і користуватися великим попитом.

Купити обладнання для облаштування виробничої лінії в домашніх умовах можна за ціною, яка стартує від 300 доларів США. Це мінімальна межа, і він більше відноситься до звичайної речей домашнього вжитку, наприклад, електродуховці або в’язальної машині.

Якщо у ваших планах створення проекту трохи більше масштабного, то тут потрібно буде витратити суму в межах 3-3,5 тисяч доларів.

До таких видів можна віднести:

 • гравіювання за допомогою лазерного принтера;
 • виготовлення сувенірних магнітів;
 • широкоформатний і художню друк;
 • палітурна справа;
 • виробництво декоративних і церковних свічок.

Особливість перелічених проектів в тому, що обладнання для них не тільки доступно за ціною, але і може бути використано в квартирних умовах.

Якщо у вас на руках солідна сума грошей в 10 тис. Доларів і вище, то можна розглянути варіанти виробничих міні-ліній. У ціновій категорії до 30 тисяч доларів можна придбати наступне імпортне обладнання (китайське часто набагато дешевше західних аналогів):

 • різні пакувальні машини і агрегати (для сипучих продуктів, для штучного товару, лінії по обв’язування і заклеювання картонних коробок, для пакування сміття та пластикових пляшок та інші подібні);
 • верстати для виготовлення саморізів і цвяхів;
 • по виробництву зубочисток, дерев’яних намистин, картонних трубок, дерев’яних шпаг, різних трубочок — коктейльних, з черпаком, для виготовлення повітряно-пухирчастої плівки;
 • по переробці рису, виробництва локшини швидкого приготування, фігурних макаронних виробів;
 • для виготовлення різних виробів із пластику, пакетів типу «майка» і для сміття, під квіти і з кольорової плівки, бахіл;
 • установки з очищення зібраної вовни тварин, фарбувальні і ткацькі машини;
 • для виробництва будматеріалів, в тому числі глазурованої черепиці, профілів з гіпсокартону, профнастилу.

У дорожчій ціновій категорії вже знаходяться справжні міні-заводи. При вкладеннях від 30 до 50 тисяч доларів можна придбати обладнання для:

 • виготовлення труб, які використовуються в системах крапельного зрошення;
 • виробництва паливних брикетів;
 • виливки льодяників;
 • переробки гречки і шліфування рису;
 • виготовлення печива;
 • відновлення автошин;
 • виробництва склопакетів;
 • виготовлення скоб і металевих виробів;
 • виробництва оклюдерів для очей;
 • розливу і упаковки напоїв в картонну тару.

А також в цій категорії є герметизаційних лінії, термопластавтомати, фальцевальние і гнучкі верстати, повнокольорові флексографічні друкарські машини, автоклави, формувальні преси та багато іншого.

Де і як купити обладнання для виробництва в домашніх умовах?

Навіть якщо ви плануєте вкладати в верстати і агрегати солідну суму грошей, їхати в Китай або до іншого прямому зарубіжному постачальнику не завжди доцільно. Складнощі, які підстерігають підприємця:

 • мовний бар’єр;
 • незнання тонкощів і правил ведення бізнесу в місцевих умовах;
 • різницю менталітетів і, відповідно, неможливість вибрати вірну тактику переговорів;
 • труднощі з організацією доставки придбаного товару, в тому числі з пошуком логістичної компанії і варіантів мінімізації витрат з транспортування за рахунок консолідації вантажів;
 • ймовірні проблеми з розмитненням.

Тому краще звернутися в профільну компанію, яка давно і стабільно співпрацює з іноземним постачальником цікавить вас обладнання.

Як вибрати компанію-посередника?

Навіть підбираючи для себе вигідні гри з виведенням грошей, людина моніторить майданчик, на якій він планує грати. Він оцінює всі аспекти, починаючи від порядності та сумлінності, закінчуючи тією сумою грошей, що він зможе отримати. При пошуку посередника, який допоможе вам з придбанням обладнання для організації бізнесу в домашніх умовах або виробничої міні-лінії, що не орієнтуйтеся тільки на дешевизну пропозиції. У число критеріїв «ідеального» партнера-посередника по роботі із закордонним постачальником входять:

 • послуги з розмитнення вантажу і його доставки в вказане місце;
 • допомога в пуско-налагоджувальних роботах, монтажі, установці;
 • технічна та інформаційна підтримка, де будуть надані послуги з русифікації панелей управління на верстатах і агрегатах, переклад інструкції на російську мову;
 • навчання персоналу покупця або його самого роботі на обладнанні;
 • подальше технічне супроводження, в тому числі постачання запчастин, сервісне обслуговування;
 • при необхідності — доставка сировини;
 • при великих угодах і бажанні покупця брати участь в переговорах з прямим постачальником — надання підтримки в цьому питанні.

Порада: вибираючи посередника, враховуйте всі аспекти, а не тільки пропоновану ціну. Найчастіше саме додаткові опції, що надає така компанія, можуть істотно знизити загальні витрати на реалізацію проекту.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Варіантів для виробничого міні-бізнесу сьогодні більш ніж достатньо. Вибір широкий і зачіпає практично всі сфери економіки. У нинішніх умовах це може стати відмінним джерелом солідного заробітку і мати перспективу. Якщо ж говорити про реалізацію підприємницьких амбіцій і прагнення до незалежності — то це ідеальний варіант для людини, яка хоче почати свій бізнес.

Ссылка на основную публикацию