Устаткування для кондитерського магазину: опис і ціни

Найбільш часто при виборі напрямку для вкладу своїх заощаджень і отримання прибутку, люди бізнесу вибирають такий варіант, як відкрити міні кондитерську з нуля. Справа в тому, що для організації такої лавки потрібні мінімальні інвестиції, обладнання для такого кондитерського магазину можна легко купити або взяти в лізинг, або по франшизі. Але у такого бізнесу є величезний мінус — це обмежений асортимент, який рано чи пізно вимагає розширення. Отже, потрібна модернізація обладнання та закупівля нового кондитерського набору для магазину.

Але якщо ж ваші ідеї реальні, а перспектива почати отримувати непогані дивіденди від своїх вкладень вас тільки підштовхує до дій, тоді потрібно вирішити питання з організацією ІП та орендою приміщення. Отже, щоб відкрити кондитерську міні — пекарню з нуля, з чого потрібно почати? Для кондитерської потрібно приміщення площею 25-30 м2 для розміщення лінії з випуску виробів. Тепер залишилося купити весь перелік обладнання та сировини для того, щоб почати бізнес і відкрити свою кондитерську.

Устаткування для пекарського цеху

Як правило, щоб відкрити свою пекарню або кондитерську з нуля, потрібно обладнати приміщення. Для цього потрібні пристосування і пристрої, які перераховані в таблиці нижче. Залежно від наявності того чи іншого устаткування ви будете випускати близько 10 найменувань продукції. Обсяг — 10-50 кг / год, при роботі в одну зміну. У підсумку отримуємо 3-8 тонн продукції щомісяця, якщо працювати в 2 зміни, то отримаємо 6-16 тонн продукції на місяць.

устаткування Кількість, шт. Ціна, руб.
Ванна мийна на дві секції 8000
Ванна мийна на одну секцію 6000
Зонт витяжний 12000
лист подовий 30 26000
Просіювач борошна 30000
піч пекарська 70000
порціонні ваги 2 6000
Стелаж 7000
стіл кондитерський 2 30000
Тістоміс 70000
шафа розстойну 38000
шафа холодильна 34000
Разом 337000

Загалом, на обладнання для відкриття кондитерської лавки знадобиться не більше 350 000 руб. Можна обійтися і значно меншою сумою, якщо купити в пекарню старе б / в обладнання. Однак можна в подальшому багато втратити грошей на його ремонті, що вкрай невигідно, особливо початківцю бізнесу. Та й застаріває обладнання досить швидко, тому не варто економити, оскільки скупий платить двічі.

Фінансові показники

Тепер оцінимо, наскільки швидко окупляться вкладення, і як скоро ви зможете отримати перший свій чистий дохід. Для того щоб відкрити пекарню і магазин, вам потрібні співробітники в кількості 4 чоловік. Два пекаря, водій і бухгалтер. В середньому на оплату їх праці щомісяця буде йти 75 000 руб.

Оренда приміщення для магазину забирає ще 15000 руб., Комунальні послуги та енергія — 20 000 руб., Податки — 5 000 руб .. Закупівля сировини для випуску продукції — 70 000 руб. В результаті сума щомісячних витрат — 185 000 руб. Виручка — 300 000 — 185 000 = 115 000 руб. Тобто окупність буде протягом 4-5 місяців з дня запуску.

Прибуткова ідея — запорука успіху кондитерського магазину

Звичайно, добре рахувати гроші, які ще не зароблені. А що ж отримуємо в реальності? Сьогодні ринок кондитерських виробів завалений різного роду пропозиціями і асортиментом кренделів, тому дуже важливо придумати щось своє, щоб ця «родзинка» була тільки у вас і у ваших виробах.

Так, наприклад, може зробити трендом кондитерські вироби з малим вмістом калорій, або тістечко без ГМО. Дуже цікавим буде відкрити вітрину для вегетаріанців — страви, в рецепті яких немає яєць і молока. Ну а якщо у вашому місті ще немає вендінгових автоматів по випічці, то сміливо беріться за цей варіант збуту продукції від вашого магазину. Навіть можна поставити їх вже з встановленими кавовими автоматами. Адже добре починати ранок з чашки натуральної кави і круассана. Або можна придумати ще кілька цікавих рекламних ідей, які допоможуть збільшити обсяг продажів. Все залежить від вашої фантазії.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Таким чином, можна зробити наступний висновок: при досить серйозних вкладеннях, сьогодні дуже прибутково мати подібний бізнес. Ви дізналися, як відкрити свою пекарню кондитерську з нуля і при цьому отримати швидко перший дохід. Ми з’ясували, що потрібно на першому етапі організації і що необхідно продумати заздалегідь, щоб не втратити свої вкладення. Ну а в подальшому важливо лише підтримувати до себе інтерес новими рецептами і ранковими сюрпризами для покупців.

Ссылка на основную публикацию