Устаткування для друку на кружках і одязі, ціна

Сьогодні широке застосування отримала друк різних малюнків і написів на сувенірній продукції (гуртки, одяг, брелоки). Технологія досить проста, а нанесене зображення відрізняється стійкістю і яскравістю фарб. Отримана продукція користується попитом у широкого кола людей, такі сувеніри дарують на свята або просто для підняття настрою. Вигідна така ідея і в аспекті малого бізнесу — установка обладнання не потребує великого простору і окупає себе в короткі терміни.

Принтер для друку на одязі

Напрямок друку на одязі активно розвивається. Навіть у найменшому містечку напевно є 1-2 фірми по просуванню таких послуг. Але це не повинно зупиняти молодих бізнесменів — популярність подібної сувенірної продукції робить нішу затребуваною.

Порада: щоб придбати обладнання для друку на одязі, не потрібні великі інвестиції — це основний плюс напрямки. Широкий асортимент спеціальних верстатів дає можливість організувати прибутковий бізнес.

Якісне обладнання — запорука випуску якісних виробів, що породжує стабільний попит. Тому технічне оснащення є ключовим при організації бізнесу. При цьому друк на футболках буває декількох видів.

Прямий друк на одязі

Прямий друк на одязі заснована на просочуванні тканини фарбою і закріпленні пігментів під дією високої температури. Для такого процесу необхідні:

 1. текстильний принтер (ціна варіюється від 100 до 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян);
 2. термопрес (закріплює надруковане зображення, вплинувши на поверхню високою температурою). Термопресс являє собою горизонтальний верстат з нагрівається плитою. Ручний механізм коштує від 20 тис. Руб., Автоматичний — від 100 тис. Руб.
 3. комп’ютер з програмою для графічної обробки даних.

Трафаретний друк на одязі

Трафаретний друк або шовкографія — метод перенесення малюнка на тканину із застосуванням спеціальних трафаретів. Кожен заданий колір має свій трафарет, в результаті відтінки накладаються один на одного.

Для організації бізнесу потрібно купити спеціальний принтер, який почне наносити на одяг шари фарби різних кольорів. На сучасному ринку представлені наступні види принтерів:

 1. ручні — підходять для виробництва сувенірів своїми руками на дому. Вони прості в експлуатації, вартість починається від 35000 рублів;
 2. напівавтоматичні — дають можливість просушувати текстильний одяг на проміжних етапах, тим самим прискорюють процес виробництва. Ціна — від 70 тис. Рублів;
 3. автоматичні — дають високу швидкість нанесення малюнка на одяг, при цьому не вимагають трудовитрат. Ціна починається від 150 тис. Руб.

Сублімація на одязі

Сублімація являє собою перенесення заданого малюнка спочатку на носій, потім на саму тканину. Зображення виходить якісне і довго не змивається. Недолік — наносити малюнок краще на синтетичну тканину, на одязі з 100% -ї бавовни він швидко зітреться.

Для сублімації потрібно купити такі верстати і пристрої:

 1. комп’ютер для обробки зображення;
 2. сканер;
 3. принтер;
 4. сублімаційний прес.

Якщо ідея бізнесу на виробництві сувенірної продукції здається вам нерентабельною, задумайтеся над відкриттям комісійного магазину з нуля.

Принтер для друку на кружках

Гуртки з різними малюнками, фото, написами або логотипами під замовлення популярні серед приватних і корпоративних осіб. Такі корисні сувеніри використовують для реклами. Для друку на кружках найчастіше застосовують принцип сублімації або гарячої деколи.

Деколи дає можливість наносити зображення на скло, фарфор, металеву поверхню. В результаті малюнок виходить дуже яскравим, надійно кріпиться до гуртку.

Для друку на кружках застосовуються два основних апарату:

 1. декольний принтер — дає оптимальну передачу кольору і можливість електронної калібрування. В середньому вартість варіюється близько 150 тис. Рублів. Пристрій заправляється спеціалізованої керамічної фарбою;
 2. муфельна піч — являє собою високотемпературну камеру, яка обпікає кухоль з нанесеним малюнком при температурі 800 ° С. Ціна муфельній печі становить 100-350 тис. Рублів.

Порада: крім покупки основного обладнання приміщення потрібно оснастити системою вентиляції, так як процес нанесення малюнка повинен виконуватися в особливому температурному режимі. На це також потрібні істотні вкладення.

Купити обладнання для друку на кружках і футболках, ціна

Тим, хто цікавиться ідеєю друку на кружках або футболках, необхідно придбати спеціальне обладнання. На сучасному ринку представлена ??велика кількість виробників, найкраще зарекомендували на сьогодні себе наступні фірми:

 • Transfer Kit;
 • Grafalex;
 • Mug King;
 • WorkHorse;
 • Bulros;
 • Lawson;
 • Epson;
 • Vektor;
 • Ming Tai;
 • Geo Knight.

Дані фірми вузькоспеціалізовані і не займаються продажем верстатів для в’язки рукавичок. Для організації бізнесу на продажу оригінальних кухлів або одягу, як правило, потрібно купити:

 1. персональний комп’ютер або ноутбук — 15-20 тис. руб .;
 2. кольоровий принтер — 10-20 тис. руб .;
 3. сублімаційний термопрес для друку на кружках — 18-50 тис. руб .;
 4. сублімаційний термопрес для друку на футболках чи іншому вигляді одягу — 10-30 тис. руб .;
 5. торгові вітрини — 30-50 тис. руб.

Також для запуску проекту потрібно придбати витратний матеріал:

 • чорнило для сублімації;
 • гуртки;
 • картриджі;
 • сублімаційний папір;
 • заготовки футболок.

Гуртки та футболки найчастіше закуповують оптом у постачальників. Для побудови вигідного бізнесу (незалежно від вибору виду друку) дуже важливо організувати маркетингову кампанію, щоб залучити максимальну кількість клієнтів. Для цього підійде і зовнішня реклама, і просування в інтернеті (наприклад, можна створити інтернет-магазин Вконтакте).

Збережіть статтю в 2 кліка:

Елементарні можливості нових комп’ютерних технологій можуть давати непоганий прибуток. Багато підприємців, які не мали на старті великих вкладень, зуміли організувати бізнес на продажу сувенірної продукції. Подібні послуги актуальні для молоді, корпоративних компаній, вони можуть стати хорошим оригінальним подарунком. На сучасному ринку представлена ??велика кількість обладнання для друку на кружках, одязі та інших матеріалах. Різноманітність технологій і виробників дає можливість втілити будь-які задуми, отримати якісне і стійке зображення.

Ссылка на основную публикацию