Усиновлення в Криму — куди звернутися?

Що може бути важливіше і цінніше в житті для кожного з нас, ніж сім’я і діти? Тільки сім’я і любов роблять людей щасливими, одухотворяє, підтримують і зігрівають в скрутну годину. У будь-якої людини є потреба дарувати і отримувати любов, піклуватися про кого-то, співчувати комусь. Цю потребу можна задовольнити, створивши сім’ю і народивши дітей. Але буває так, що життя складається не так, як хотілося б нам. Долі людей неідеальні: часто у когось не виходить зустріти другу половинку, у кого-то — народити малюка. Але ж повноцінного щастя гідний кожен чоловік і кожна жінка! Що робити, якщо з якихось причин в вас є багато нерозтраченої любові? Задумайтесь, а може подарувати її тому, хто її потребує? Може бути, саме ви прийдете до рішення усиновити малюка, який волею долі росте без батьківського тепла? Зробіть щасливим маленького чоловічка, і він відповість вам тим же!

За даними Міністерства освіти, науки і молоді республіки Крим, більше чотирьох тисяч юних кримчан волею долі позбавлені батьків. У Криму два дитячих будинки, один будинок дитини, 22 школи-інтернату та 44 дитячих будинків сімейного типу. Це дуже і дуже багато! Обнадіює тільки той факт, що з діточок-сиріт тільки 14% виховуються в перерахованих вище установах, інші ж є щасливчиками і оформлені в прийомні сім’ї. Як би було здорово, якщо ці дітки знайшли, нарешті, своїх люблячих і турботливих мам і тат!

Отже, ви все зважили і вирішили усиновити дитину. Можете не сумніватися, ви на правильному шляху і обов’язково будете кохані маленьким чоловічком. Після того, як ви все добре обдумаєте і зважите, вам потрібно буде визначитися з формою влаштування дитини в сім’ю. Таких форм несколько- усиновлення, опіка, прийомна сім’я, патронат. Коротко опишемо особливості кожної форми. Якщо ви всиновлювати дитину, то приймаєте його в сім’ю як кровного, даєте йому своє прізвище, можете поміняти йому ім’я, і ??з цього моменту усиновлений малюк набуває права вашого кровного дитини. При опіку ви будете виконувати лише обов’язки по вихованню та навчанню дитини, захисту її інтересів, при цьому, не утримуючи його матеріально і не змінюючи опікуваного ім’я і прізвище. Однак, два рази на рік органи опіки будуть здійснювати контроль за умовами утримання і виховання дитини, взяту під опіку. Така форма влаштування дитини в сім’ю, як «Приймальна сім’я» багато в чому схожа з опікою, проте перебувати в прийомній сім’ї дитина може різну кількість часу. При патронат відповідальність за дитину буде нести не тільки патронатний вихователь, а й батьки, органи опіки, Уповноважена служба.

Вивчивши переваги і недоліки різних видів прийняття малюка в сім’ю, можете приступити до подальших активних дій, а саме — збору пакету документів.

Приблизний список документів, які вам необхідно пред’явити в органи опіки:

  1. Ваша автобіографія;
  2. Довідка про відсутність судимості;
  3. Копія свідоцтва про шлюб;
  4. Медичний висновок про стан вашого здоров’я;
  5. Довідка з місця роботи (в ній повинні бути вказані ваш дохід і посаду);
  6. Свідоцтво про право власності на житло.

З питань усиновлення в Криму ви можете звернеться за наступними адресами:

місто Севастополь

Служба у справах дітей Севастопольської МДА за адресою: вул. Леніна, 2. Телефон: +7 (8692) 55-74-96, +7 (8692) 54-25-19

місто Сімферополь

за адресою: вул. Рози Люксембург, 15. Телефон: (3652) 510363, адреса електронної пошти: otdel_sfv@mail.ru, ardat2@mail.ru (Управління із захисту прав дітей Міністерства освіти, науки і молоді Республіки Крим); а також можна звернутися до Департаменту у справах дітей Адміністрації міста Сімферополя (вул. Франка, 25, телефон +7 (3652) 546612, e-mail: sdd@simgov.ru); в Управління у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації Сімферопольського району (адреса: ул.Павленко, 1, телефон: +7 (3652) 505843, e-mail: uddrga@mail.ru.

місто Алушта

Відділ у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації міста Алушти знаходиться за адресою: пл.Радянська, 1, телефон (36560) 58582, e-mail Perepelitsa72@yandex.ua

місто Армянськ

адреса Управління у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації міста Армянська — ул.Симферопольская, 7, телефон (36567) 30863, e-mail armsdd@mail.ru

місто Джанкой

звертайтеся за адресою: вул.К.Маркса, 15, телефон (36564) 31073, адреса електронної пошти udn.dzhankoi@yandex.ru (Управління у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації міста Джанкоя), а також можете звернутися: вул.Леніна , 6, телефон: (36564) 31425, e-mail: sddrgaalla@rambler.ru (Відділ у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації Джанкойського району).

місто Євпаторія

Управління у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації міста Євпаторії знаходиться за адресою: Вул.Некрасова, 45, контактний телефон (36569) 60334, e-mail evpatoriasdd@mail.ru.

У місті Керч

з питань усиновлення звертайтеся: вул. Кірова, 5, телефон +7 (36561) 21575, e-mail sddkerch@mail.ru. (Управління у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації міста Керчі)

місто Красноперекопськ

телефонуйте за номером (36565) 32717, звертайтеся за адресою пл.Героїв Перекопу, будинок 1а, електронна пошта slujba09@meta.ua (Відділ у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації міста Красноперекопська), а також можете звернутися в Сектор у справах неповнолітніх та захисту їх прав Адміністрації Красноперекопського району за адресою: пл.Героїв Перекопу, 1, телефон: +7 (36565) 31014, пишіть на електронну пошту: slygbadetiperekop@mail.ru.

місто Саки

телефонуйте +7 (36563) 30053, приходьте за адресою вул.Леніна, 15, пишіть на адресу електронної пошти elenasavelieva74@mail.ru (Відділ у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації міста Саки), а також звертайтеся: вул.Леніна , 6, телефонуйте: +7 (36563) 26554, пишіть: sddsakirajon@mail.ru (Відділ у справах неповнолітніх і захисту прав дітей Адміністрації Сакського району).

місто Судак

Відділ у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації міста Судака знаходиться за адресою: вул.Леніна, 85а. Телефон: +7 (36566) 34592, e-mail larisa-mazilina@mail.ru

місто Феодосія

звертайтеся в Управління у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації міста Феодосії (адреса: ул.Земская, 4, телефон: +7 (36562) 22118, e-mail: sdd.feodosia@mail.ru)

місто Ялта

Управління у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації міста Ялти знаходиться за адресою: пл.Радянська, 1, телефон: +7 (3654) 323608, e-mail: cddyalta@mail.ru.

місто Бахчисарай

Управління у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації Бахчисарайського району розташоване за адресою: вул.Радянська, 5, телефон: +7 (36554) 43458, e-mail: sdd98400@mail.ru

місто Білогірськ

звертайтеся за адресою: вул.Миру, 1, телефонуйте: +7 (36559) 91 882, електронна пошта: sdd_00@mail.ru. (Відділ у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації Білогірського району)

В СМТ Кіровське

звертайтеся з питань усиновлення в Відділ у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації Кіровського району (адреса: смт Кіровське, вул.Р.Люксембург, 39, телефон: +7 (36555) 41046, e-mail: kirsdnm@mail.ru).

В СМТ Красногвардійське

Відділ у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації Красногвардійського району знаходиться за адресою: смт Красногвардійське, вул.Енгельса, 3, телефон: +7 (36556) 23989, e-mail: sdd@rga-kr.strace.net.

В СМТ Леніне

Відділ у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації Ленінського району розташований за адресою: смт Леніно, вул.Пушкіна, 22, телефон: +7 (36557) 61439, e-mail: deti_slujba_lenino@ukr.net

В СМТ Нижньогірське

Управління у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації Нижньогірського району з питань усиновлення звертайтеся за адресою: смт Нижньогірське, вул.Леніна, 11, телефонуйте: +7 (36550) 41541, пишіть на електронну адресу: nspdd@mail.ru.

В СМТ Первомайське

Відділ у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації Первомайського району має адресу: СМТ Первомайське, вул.Радянська, 8, телефон: +7 (36552) 92669, e-mail: sdd-pervom.rga@list.ru

В СМТ Роздольне

звертайтеся за адресою: смт Роздольне, вул.Леніна, 14, телефон: +7 (36553) 91323, e-mail: razdsdd@rambler.ru (Відділ у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації Роздольненського району)

В СМТ Радянський

звертайтеся: СМТ Радянський, вул. 30 років Перемоги, 15, телефонуйте: +7 (36551) 92353, пишіть: sovetskayasdd@yandex.ua (Відділ у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації Радянського району)

В СМТ Чорноморське

Відділ у справах неповнолітніх і захисту їх прав Адміністрації Чорноморського району знаходиться за адресою: смт Чорноморське, вул.Кірова, 16, телефон: +7 (36558) 91553, e-mail: chernomor_sdd@mail.ru.
Звертаючись до органів опіки Республіки Крим, пам’ятайте, що ви можете усиновити дитину не тільки проживає в Криму, але і в будь-якому іншому суб’єкті Російської Федерації! Для надання вам інформації про дітей, які залишилися без піклування батьків, вам потрібно буде написати заяву про підбір дитини на усиновлення і надати анкету з відомостями про себе. При усиновленні дитини ви маєте право отримати інформацію про дитину і наявності у нього родичів, а також провести незалежний медичний огляд усиновлюваної дитини.
Ви твердо вирішили усиновити малюка. У вас так багато різних справ, «паперової тяганини», труднощів і успіхів попереду. Не варто цього боятися, хай майбутня радість бути батьками окрилює вас і допомагає в справах! Маленька людина, який скоро стане новим членом сім’ї, обов’язково змінить ваше життя на краще! Сделаёте все, щоб виправдати його довіру до вас! Подаруйте йому щасливе і безтурботне дитинство!

Ссылка на основную публикацию