Урологічні прокладки Тена Леді: опис, як використовувати?

Тена леді — прокладки, які застосовують в урологічній практиці при нетриманні сечі у пацієнтів. Порушення роботи сечового міхура стає проблемою для чоловіків і жінок, але багато хто соромиться говорити про це. Нетримання сечі викликає дискомфорт, але не варто відмовлятися від ведення звичного способу життя. Можна користуватися спеціальними прокладками від шведської фірми Тена, яка вже кілька десятиліть випускає різну урологічну продукцію.

1 Загальні характеристики

Серед переваг урологічних прокладок виділяють наступні:

 1. Мають сучасною технологією блокувати і нейтралізувати неприємний запах. До складу Тена входить особлива речовина, здатне перетворювати рідину на гель, що дозволяє утримувати сечу в прокладках.
 2. Мають різну форму, що дозволяє використовувати продукцію як для чоловіків, так і для жінок.
 3. Дозволяє відчувати сухість, як тільки починається використання прокладок.
 4. Має високий рівень поглинання.
 5. Широкий асортимент пропонованої продукції, яка має різні розміри і підходить для будь-яких ситуацій і потреб.
 6. Непомітність і надійність у використанні.

пропонуємо Вам ознайомитися

 • Застосування китайських вагінальних тампонів в гінекології
 • Чи можуть тампони при місячних бути шкідливі для жінок?
 • Як робити тампони з маслом обліпихи при ерозії?
 • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

Тому урологічні прокладки Тена лікарі рекомендують до використання, підбираючи для кожного пацієнта свій вид продукції даної фірми. Жінки, які користуються Тена, відзначають, що вони відмінно підходять для щоденного використання. Незамінні вони після пологів, при гінекологічних виділеннях, які можуть бути дуже рясними. Головне, що продукція Тена не дратує поверхню шкіри і не викликає алергічних реакцій.

2 Види виробів

Компанія постійно вдосконалює свою продукцію, намагаючись відповідати потребам ринку. Асортимент, представлений в аптеках і магазинах, ділиться на кілька категорій:

 1. Тена для чоловіків Men Level 2, які мають форму V, що дозволяє їх комфортно використовувати, не викликаючи дискомфорту під час носіння.
 2. Тонкі і ультратонкі, які застосовуються в залежності від інтенсивності виділень. Вони можуть бути крапельними, тобто не більш 50 мл протягом 4 годин, або легкі — від 50 до 100 мл за той же часовий проміжок.
 3. Тип «нормаль», які підходять для нетримання легкого ступеня, зберігаючи усередині велику кількість рідини.
 4. Супер і Екстра — для нетримання середнього ступеня (виділення коливаються від 100 до 200 мл протягом 4 годин).

Підгузки-труси Pants, які можна одягати як нижню білизну. Мають різні рівні поглинання вологи, створюючи відчуття сухості, захищеності, впевненості в тому, що нічого не завадить займатися звичними справами.

Випускаються Тена Леді в упаковці по 10 штук і мають на упаковці різну кількість крапельок, як в звичайних прокладках. Вибирати урологічні вироби потрібно в залежності від рясності виділяється рідини.

Всі види засобів мають три шари захисту, призначені для того, щоб блокувати протікання, усувати запах, дарувати відчуття сухості при рясних виділеннях. Для цього використовується технологія контролю, яка називається Fresh Odour.

Кожен вид виробів має так звану зону інтенсивного вбирання (dry fast core) і дихаючу поверхню (знаходяться унікальні мікрогранули), щоб відчувати свіжість і м’якість. Важливо, що продукція має правильну анатомічну структуру, яка враховує особливості чоловічого і жіночого тіла.

Кожен вид продукції ділиться на кілька категорій, серед особливостей яких відзначають наступні чинники:

 1. Ультратонкі представлені одним видом — Тена Леді Ультра Міні, які можна використовувати замість звичайних щоденних виробів, тому підходять для більшості жінок.
 2. Урологічні моделі діляться на міні, міні Вінгс, нормал, екстра, екстра плюс, максі, максі найт, супер.
 3. Тена Міні підходить для використання при легкому або краплинному нетриманні і завдяки драйв зоні (інтенсивного вбирання) відмінно тримають вологу, залишаючись сухими.
 4. Тена Леді Міні Вінгс мають крильця, а також зону інтенсивного вбирання, підходячи для різного ступеня нетримання.
 5. Тена Леді Нормал застосовуються при легкому нетриманні і, як більшість продукції, має драйв зону, щільно прилягають до тіла. Виділення швидко вбираються і не протікають назовні.
 6. Подібна технологія спостерігається і в прокладках Тена Леді Екстра, які використовувати потрібно при нетриманні середнього і легкого характеру. З боків мають спеціальні м’які гумки, що забезпечує повторення форми тіла і комфортне використання.
 7. Тена Леді Екстра, Леді Максі володіють підвищеним рівнем захисту, що було досягнуто, завдяки застосуванню технології Інстром Драй. Вона моментально поглинає вологу, має поглиблення, щоб шкіра не контактувала з виділеннями і відчуття сухості не пропадало.
 8. У нічний час найкраще використовувати Тена Леді Максі найт. Кошти цього виду підходять для легкого і середнього нетримання, пачка має індивідуальним дизайном. В упаковці знаходиться не 10, а 6 штук, кожна з яких упакована в власний конвертик. Тому жінки можуть класти їх у сумку, не боячись, що поверхня забрудниться.
 9. Тена Леді Супер — це супервпітивающіе продукція, розмір якої збільшено. Це зроблено для того, щоб носити прокладку протягом всього дня і не переживати, що виділення будуть витікати, відчуття свіжості зникне. Як і інші види, має м’яку, шовковисту поверхню, з зоною Драйв Фаст Кор, яка надійно тримає вологу.

3 Навіщо потрібно застосовувати урологічні прокладки?

Звичайні вироби, які створені для критичних днів, не будуть утримувати досить специфічний запах, можуть викликати роздратування шкіри і поява гіперчутливості. Варто враховувати, що сеча виділяється швидше, ніж менструальні виділення.

Тому Тена Леді є відмінним рішенням для тих, у кого є певні проблеми з утримуванням сечі.

Урологічні моделі не викликають появи свербежу, печіння, почервоніння, оскільки кислотна середу виділень і запах нейтралізуються за допомогою спеціальних мікрогранул, зон, захисних бортиків і гумок.

Ссылка на основную публикацию