Уральський Банк Реконструкції та Розвитку — заявка на кредит

Що зазвичай викликає труднощі при оформленні кредиту? Найперша — вибір банку і кредитної програми. Далеко не завжди у клієнта є можливість отримати кредит під низький відсоток і саме на ту суму, яку він би хотів. І іноді після оформлення виникає бажання перевести кредит в іншому банку. Друга складність — схвалення кредиту. Навіть якщо правильно вибрати кредит за потребами з низькою процентною ставкою, можна очікувати і того, що його можуть просто не схвалити з тих чи інших причин. Але якщо зі схваленням проблем не виникне, може з’явитися труднощі в оформленні. Дуже часто для того, щоб отримати позику, необхідно зібрати величезний пакет документів, запросити поручителів або співпозичальників і надати заставу. Але в якому ж банку краще взяти споживчий кредит? Свої плюси і мінуси є у багатьох сучасних російських комерційних організацій, але Уральський Банк Реконструкції та Розвитку розробляє кредитні програми з доступними умовами та вимогами, з вигідними відсотками і без рутинних зобов’язань.

Уральський Банк Реконструкції та Розвитку — кредитні програми

В Уральському Банку Реконструкції та Розвитку можна знайти пропозиції по кредитах з будь-якими потребами і на будь-яку суму. При цьому клієнту гарантується оптимальна процентна ставка і оптимальні вимоги і умови.

«Відкритий»

Кредит «Відкритий» можна оформити на суму від 50 тисяч до 1 мільйона рублів на термін від 36 до 84 місяців під відсоткову ставку від 17% річних.

Вимоги до позичальників: вік від 21 до 75 років (на момент погашення), стаж роботи від 3 місяців (для ІП — від 12 місяців), постійне місце реєстрації, щомісячний дохід не менше 6 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, відсутність прострочень і заборгованості по кредитах.

Документи: паспорт, довідка про доходи.

«Хвилинна справа»

Мінімальна сума кредиту «Хвилинна справа» становить 5 тисяч рублів, а максимальна — 200 тисяч рублів. Позику можна оформити на 48 місяців під ставку від 15% річних.

Вимоги до позичальників: вік від 21 до 75 років (на момент погашення), стаж роботи від 3 місяців (для ІП — від 12 місяців), постійне місце реєстрації, щомісячний дохід не менше 6 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, відсутність прострочень і заборгованості по кредитах.

Необхідні документи: тільки паспорт.

Кредитна карта

В Уральському Банку Реконструкції та Розвитку можна оформити і кредитну карту з кредитним лімітом від 5 до 300 тисяч рублів. Відсоткова ставка від 21 до 32% річних, а пільговий період до 51 дня. Комісія за видачу готівки — 4%, щорічне обслуговування карти — 900 рублів.

Вимоги до позичальника: вік не молодше 25 років і не старше 55 років (для жінок) і 60 років (для чоловіків).

Необхідні для отримання кредитної картки документи: паспорт, довідка про доходи.

«Пенсійний»

Кредит на суму від 20 до 600 тисяч на термін від 12 до 84 місяців може отримати будь-який пенсіонер, який відповідає вимогам банку. Кредит видається під 21% річних, оформлення займає не більше 15 хвилин.

Вимоги до позичальника: вік від 55 до 75 років (на момент погашення кредиту), постійне місце реєстрації, відсутність заборгованості і прострочень по кредитах.

Документи: паспорт, пенсійне посвідчення.

Порада: кредит «Пенсійний» видається Уральським Банком Реконструкції та Розвитку, як правило, непрацюючим пенсіонерам, його оформлення підкріплюється тільки пенсійним посвідченням. Працюючі ж пенсіонери у віці до 75 років можуть розраховувати на будь-які інші кредитні програми, крім даної, якщо вони здадуться більш вигідними і зручними.

Кредит для вкладників банку

Взяти споживчий кредит без довідок і поручителів в СПб або будь-якому іншому місті, де є Уральський Банк Реконструкції та Розвитку, досить просто в разі, якщо потенційний позичальник є вкладником даного банку. Кредит для вкладників банку оформляється на суму від 30 тисяч до 1 мільйона рублів під 18,5% річних на термін від 24 до 84 місяців.

Вимоги до позичальника: вік від 21 до 75 років (на момент погашення), постійне місце реєстрації, наявність депозиту в Уральському Банку Реконструкції та Розвитку.

Документи: паспорт.

Порада: як правило, найбільш вигідні умови кредитування банки пропонують своїм постійним клієнтам, висуваючи до них найбільш лояльні вимоги і спрощуючи порядок оформлення позик.

Кредит для зарплатних клієнтів банку

Процедура оформлення кредитів для зарплатних клієнтів банку спрощується. На сьогоднішній день клієнти, які отримують заробітну плату на рахунок в Уральському Банку Реконструкції та Розвитку або мають вклад у банку, можуть оформити кредит на суму від 5 тисяч до 1 мільйона рублів на термін від 24 до 84 місяців під 20-25,5% річних.

Вимоги до позичальників: вік від 21 до 75 років (на момент погашення), постійна реєстрація на території Російської Федерації.

Документи: паспорт, виписка по вкладу (для вкладників) або зарплатна картка банку.

Кредит для держателів зарплатних карт

Ще один вигідний кредит для постійних клієнтів банку може бути оформлений на суму від 20 тисяч до 1 мільйона рублів на термін від 12 до 84 місяців під 15% річних.

Вимоги до позичальників: вік від 21 до 75 років (на момент погашення), стаж роботи від 3 місяців, постійне місце реєстрації, щомісячний дохід не менше 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, відсутність прострочень і заборгованості по кредитах.

Документи, необхідні для оформлення кредиту: паспорт, довідка про доходи (за бажанням клієнта).

автокредит

Банк надає можливість купити автомобіль в кредит на вигідних умовах. Сума кредиту — від 100 тисяч рублів, процентна ставка — 22% річних. Кредит видається на термін до 84 місяців з умовою внесення початкового внеску не менше 10% від всієї суми кредиту.

Вимоги до позичальників: вік від 21 до 75 років (на момент погашення), стаж роботи від 3 місяців (для ІП — від 12 місяців), постійне місце реєстрації, щомісячний дохід не менше 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, відсутність прострочень і заборгованості по кредитах.

Необхідні документи: паспорт, договір купівлі-продажу ТЗ, специфікація ТЗ, страховий поліс, квитанція про оплату страхової премії. В якості застави може виступити саме майно, що купується. Також можливе оформлення поручительства чоловіка або дружини.

Кредит під заставу

Кредит на суму від 250 тисяч рублів у банку можна оформити і під заставу нерухомого майна або транспортного засобу. Забезпечення при цьому має 100% -во покривати всю суму кредиту. Термін — від 12 до 120 місяців, процентна ставка — 18-20% річних. Термін розгляду заявки — 5 днів.

Вимоги до позичальників: вік від 21 до 60 років, стаж роботи від 3 місяців (для ІП — від 12 місяців), постійне місце реєстрації, щомісячний дохід не менше 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян при заставі транспортного засобу і не менше 20 тисяч — при заставі нерухомого майна плюс 10 тисяч рублів — щомісячний дохід поручителя, відсутність прострочень і заборгованості по кредитах, вік поручителя від 18 до 60 років.

Вимоги по документах: паспорт позичальника плюс паспорт поручителя, документи, що підтверджують доходи протягом останніх 6 місяців, документи за наданим в заставу майна.

Кредит від Уральського банку Реконструкції та Розвитку — онлайн-заявка

Важко сказати, де в разі нестандартних ситуацій можна отримати безоплатну допомогу грошима. Однак оформити заявку на кредит в Уральському Банку Реконструкції та Розвитку простіше простого. Це можна зробити на підставі письмової заяви прямо в офісі банку або оформити заявку онлайн не виходячи з дому, що дозволить зберегти і час, і сили, і нерви.

Щоб оформити заявку онлайн, необхідно відвідати сайт банку, вибрати цікаву для кредитну програму і заповнити коротку онлайн-анкету з зазначенням паспортних та контактних даних. Після заповнення і відправки на вказаний номер телефону надійде СМС-повідомлення зі спеціальним кодом. Цей код необхідно буде пред’явити в офісі для оформлення кредитного договору та отримання грошей.

Як погасити кредит?

Погашення кредиту проводиться через списання необхідних сум в рахунок заборгованості зі спеціального карткового рахунку Уральського Банку Реконструкції та Розвитку. Отримати інформацію про реквізити, терміни і суми щомісячного платежу можна з власне тексту кредитного договору, СМС-повідомлень банку, в Інтернет-банку в розділі «Кредити» або в будь-якому відділенні даного банку.

Порада: Автоплатеж — найзручніша форма погашення кредиту. Вона працює на підставі списання щомісячного платежу з рахунку клієнта. Таким чином, клієнтові не потрібно ні відвідування банку, ні будь-які перекази в рахунок погашення заборгованості. Досить до терміну списання платежу мати необхідну суму на рахунку.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Уральський Банк Реконструкції та Розвитку — великий російський банк, що пропонує цілий спектр актуальних продуктів на сучасному ринку фінансових послуг в Росії — від дебетових карт до споживчих і бізнес-кредитів. Кредити банк надає для будь-яких цілей і за будь-яким можливостям, тому їх можуть оформити як постійні клієнти, так і люди, що не мають відношення до банку — від молоді до пенсіонерів. Крім того, щоб зробити заявку на будь-яке кредит, зовсім не обов’язково вирушати в офіс і відстоювати там величезну чергу. Цілком достатньо відкрити сайт організації і заповнити коротку анкету.

Ссылка на основную публикацию