Уралсиб — онлайн-заявка на кредит готівкою

Кредити — частина сучасного життя, без якої останнім часом не обходиться практично жодна людина. Ними користуються по всьому світу, в тому числі і в Росії. Для того щоб цією послугою користувалися частіше, банки модернізують сервіс обслуговування, зменшують відсоткові ставки, а вимоги спрощують. Щоб отримувати кредити стало легше і швидше, вони розробляють і впроваджують в роботу сервіси дистанційного обслуговування типу інтернет-банків, а також дозволяють оформляти заявки на кредити, вклади та інші послуги на сайті не виходячи з дому.

Кредит готівкою від банку Уралсиб

Сьогодні оформити онлайн-заявку можна не тільки на вклади в банку Уралсиб, але і на кредит готівкою по кожній із програм. Більш того, кредит можна оплачувати аннуїтетнимі і диференційованими платежами навіть з мобільного телефону.

Умови надання кредитів

На сьогоднішній день банк Уралсиб може запропонувати оформити один з чотирьох споживчих кредитів з вигідними процентними ставками. Кожен з них доступний для отримання за допомогою відправки онлайн-заявки на сайті банку. Рішення по заявкам банк приймає в термін від 1 дня:

  1. Кредит для клієнтів банку. Кредит доступний тим клієнтам, які отримують свої доходи на рахунок в банку Уралсиб. У цьому випадку процентна ставка може бути встановлена ??від 13% річних, термін — до 7 років, сума — від 35 тисяч до 1,5 мільйона рублів.
  2. Кредит для бюджетників. Пропозиція доступна працівникам охорони здоров’я, освіти, виконавчої, законодавчої та судової влади. За умовами можна отримати від 50 тисяч до 1 мільйона рублів з процентною ставкою від 16% річних. Термін — до 7 років.
  3. Кредит на будь-які цілі без забезпечення. Процентна ставка — від 19%, термін — до 7 років, сума — від 50 тисяч до 1 мільйона рублів.
  4. Рефінансування кредиту. Знижена ставка від 13,5% річних. Термін — до 7 років, сума — від 35 тисяч до 1,5 мільйона рублів.

Порада: дізнатися, чи можна оплатити кредит материнським капіталом, свою потенційну процентну ставку і можливу суму кредиту можна у фахівця в онлайн-консультації на сайті банку Уралсиб.

Вимоги до позичальника

У визначенні основних вимог до позичальників банк Уралсиб вибрав стандартний підхід:

  • Громадянство РФ;
  • Постійна або тимчасова реєстрація на території РФ в регіоні присутності банку;
  • Вік від 23 до 70 років;
  • Стаж роботи на останньому місці — не менше 3-х місяців і не менше 1-го року загального стажу.

Необхідні документи

Для того щоб оформити кредит готівкою по будь-нецільової програмі, необхідно мати при собі паспорт громадянина РФ, довідку про доходи, документи, що підтверджують трудовий стаж. Також можуть знадобитися і інші документи.

Онлайн-заявка на кредит готівкою

Подати заявку на кредит готівкою в банку Уралсиб так само легко, як і онлайн-заявку на кредит готівкою в Сітібанку. Зробити це можна як в офісі банку, так і на його сайті. В останньому варіанті є також можливість зробити попередні розрахунки з будь-якого нецільового кредиту готівкою.

Порада: оформлення кредиту готівкою в банку Уралсиб за допомогою онлайн-заявки не тільки зручно, але й вигідно. У цьому випадку банк автоматично знижує можливу процентну ставку на 1%.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Дізнатися, чи є у людини кредит, можна в офісі відповідного банку. Але інформаційні послуги можна отримати не тільки там. Це є на сайті організації і в інтернет-банку Уралсиб. Цим зручності сервісу не обмежуються. На сайті банку в розділі «Кредити» можна оформити онлайн-заявку з попередньо обраної сумою і терміном і навіть зробити попередні розрахунки. Варто відзначити і те, що по кожній з чотирьох програм нецільового кредиту представлені вигідні умови і процентні ставки.

Ссылка на основную публикацию