Умови автокредиту в Ощадбанку Росії

Ощадбанк пропонує своїм клієнтам скористатися перевагами автокредиту на вигідних умовах, підготувавши всього 2 документа для підписання договору з офіційним дилером-партнером банку або обгрунтований пакет паперів для фахівця банку. Крім того, в рамках програми автокредитування фінансова організація співпрацює більш ніж з 3,5 тис. Автосалонів по всій країні. Якщо оформити автокредит в салоні ключових партнерів (Hyundai, Opel, Chevrolet, Mitsubishi, KIA, LADA, Volkswagen, Seat, Skoda, Audi), які працюють на спеціальних умовах, для клієнта будуть діяти знижені ставки по кредитах.

Переваги та умови автокредитування від Ощадбанку

Автокредит Ощадбанку Росії надається для придбання нового або уживаного автомобіля іноземного або вітчизняного виробництва. Вік транспортного засобу не повинен перевищувати 5 років для машин китайського, російського виробників, 10 — для інших іномарок. Для оформлення договору в автосалоні з паперів знадобиться тільки паспорт і ще один документ зі спеціального переліку (наприклад, водійське посвідчення, закордонний паспорт, свідоцтво про соціальне страхування). Якщо у клієнта не вистачає суми для початкового внеску в 30-50%, банк пропонує альтернативне рішення — оплата 15%, але для цього доведеться підтвердити свій дохід і трудову зайнятість.

Кредит «Бізнес-Авто», який можна відкрити в будь-якому відділенні, дає можливість ІП і малим підприємствам (з річним виторгом не більше 400 млн. Руб.) Придбати новий або старий автомобіль в розстрочку на строк до 96 місяців з кредитною ставкою від 12, 1%. Мінімальна сума видачі позики — 150 тис. Руб. (Для сільгоспвиробників) і 500 тис. Для інших (ліміт обмовляється індивідуально, так як він обмежений тільки платоспроможністю позичальника). Також є можливість вибрати потрібний тип автомобіля: вантажний, легкий комерційний, спецтехніку, причепи, напівпричепи та ін. Сума початкового внеску залежить від статусу і виду діяльності позичальника, стану авто: 20, 30, 35, 40%. Основний борг можна відстрочити на термін до півроку. Щоб оформити автокредит в Ощадбанку, достатньо звернутися в кредитах відділення фінансової установи, взяти список необхідних документів, підготувати їх, а потім заповнити анкету, написати кредитне заяву і чекати схвалення.

Документи для отримання автокредиту «Бізнес-Авто»:

Для юридичних осіб

для ІП

Заява Заява
Відомості про керівників в заявленій формі (зразок можна скачати на сайті Ощадбанку) Анкета
Анкета (при необхідності докладають ще й анкету поручителя або заставодавця) Правовстановлюючі документи: свідоцтво про реєстрацію; ліцензії; паспорт; картка зі зразком підпису підприємця
Правовстановлюючі паперу: статут, установчий договір; ліцензії; свідоцтво про державну реєстрацію; виписка з ЕГРЮЛ (вона дійсна тільки протягом 30 днів після видачі); картка зі зразком підпису осіб, що мають доступ до рахунку, посвідчений нотаріально відбиток печатки. Бухгалтерська звітність
Бухгалтерська звітність за 4 останні звітні дати (якщо її немає, то податкову декларацію за 4 останніх податкових періоду, книгу обліку доходів і витрат, довідку про відкриті розрахункових рахунках)

Порада: якщо у юридичної особи або ІП є розрахункові рахунки в інших банках, то доведеться підготувати додаткові папери: заява про наявність чи відсутність поручительств або майнового застави, кредитну історію в інших фінансових установах, якщо є — копії договорів з контрагентами, а також довідки про сумарних оборотах за кожен місяць протягом останніх 6 місяців, залишок грошей на поточних рахунках, відсутність чи наявність позикової заборгованості.

Рішення про видачу позики приймають на основі аналізу фінансово-господарської діяльності фірми. Після схвалення сума буде перерахована на розрахунковий рахунок ІП або юрособи. Позичальник повинен перераховувати платежі і відсотки щомісяця відповідно до індивідуального графіка

Базові умови кредиту «Бізнес-Авто»:

  • фірма з річним виторгом не більше 400 млн. руб. повинна бути резидентом України;
  • наявність забезпечення (поручитель, заставу транспорту, гарантії АТ «Федеральна корпорація з розвитку малого та середнього підприємництва»);
  • обов’язкове страхування;
  • вік ІП або засновника до 70 років на момент повернення позики;
  • термін ведення господарської діяльності не може бути менше 6 місяців для всіх видів підприємництва і менше 12 для сезонних.
  • виплата неустойки за несвоєчасне погашення кредитних платежів (кожен день будуть списувати 0,1% від суми простроченої заборгованості).

Головними перевагами цієї кредитної програми вважають нульову маркетингову ставку по кредиту для деяких моделей, можливість продовжити термін повернення позики до 8 років, відсутність комісії за дострокове погашення, видачу кредиту. Але при оформленні кредиту в формі кредитної лінії з вільним графіком вибірки доведеться заплатити комісію за невикористаний ліміт (мінімальне значення — 2%).

Шанси купити авто в кредит з поганою кредитною історією дуже малі. Також клієнт може купити кілька машин в кредит, підписавши всього один договір, і включити в суму кредиту вартість додаткового обладнання, часткову вартість страховки за перший рік, взяти автокредит за схемою «trade-in».

Рада: Сбербанк розробив спеціальну програму, в рамках якої можна взяти авто в лізинг для юридичних осіб на вигідних умовах. Термін договору — від 12 місяців, а сума фінансування досягає 24 млн. Руб. (Для різних видів транспорту).

Автокредит на старий автомобіль від Ощадбанку — умови

З 22 грудня 2014 р Сбербанк припинив дію програм автокредитування для фізичних осіб. Оформити автокредит, в тому числі на старі машини, вийде тільки в деяких автосалонах, партнером яких є Ощадбанк або його дочірні банки. Купити Лада Веста в кредит в автосалоні можна по програмі LADA Finance, в такому випадку процентна ставка буде не вище 18%. Щоб вибрати кращий варіант, є сенс порівняти пропозиції різних фінансових установ та автосалонів свого міста. Наприклад, автокредит в Челябінську на одну і ту ж модель машини можна взяти з різницею процентної ставки на 5-10%.

На даний момент взяти позику на старий автомобіль за допомогою Ощадбанку вийде тільки в рамках програми для підприємців «Бізнес-Авто». Згідно базовим умовам, клієнти Ощадбанку отримують можливість оформити автокредит в салоні без підтвердження доходів, трудової зайнятості, але за умови внесення 30-50% від вартості машини готівкою. Взяти старе авто в кредит без початкового внеску (як було раніше) вже не вийде. Додаткових або прихованих комісій немає. Після підготовки потрібних документів рішення про видачу машини в розстрочку в автосалоні озвучують протягом 2 годин для клієнтів банку з зарплатних, пенсійних рахунком, депозитом і протягом 1-2 днів для інших категорій. Також заявнику дають час для вибору автомобіля — до 80 календарних днів з моменту прийняття банком позитивного рішення. Якщо у подружжя сукупний дохід, то один з них має право виступати в ролі созаемщика. Також при бажанні є можливість оформити після схвалення і отримання автокредиту кредитну карту: Visa Credit Momentum / MasterCard Credit Momentum з лімітом до 150 тис. Руб. Максимальна сума кредиту — 5 млн. Руб. з процентною ставкою 14,5% на термін до 1 року і 16%, якщо позика буде виплачуватися від 3 до 5 років. При бажанні клієнт може придбати автомобіль в розстрочку в рамках програми Кіа Фінанс у офіційних дилерів, які співпрацюють з Ощадбанком. Також є можливість взяти Рено в кредит в дилерських центрах — офіційних партнерів банку, а швидко і точно розрахувати вартість кредиту допоможуть спеціальні онлайн-калькулятори на їх сайтах.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Автокредитування дає можливість придбати автомобіль людям, які мають невисокий, нестабільний дохід. Ощадбанк пропонує своїм клієнтам автокредитування на прийнятних умовах, хоча і знадобиться надати значний пакет документів.

Ссылка на основную публикацию