Ультразвуковий SMAS-ліфтинг — ефективна методика омолодження

В останнє десятиліття апаратна косметологія стає сильним конкурентом для операційних методик омолоджування обличчя. Відносна безпеку, швидкість і простота, відсутність реабілітаційного періоду роблять апаратні процедури затребуваними — в тому числі і таку інноваційну методику, як ультразвуковий SMAS-ліфтинг.

Що таке ультразвуковий SMAS-ліфтинг

З віком під дією гравітації відбувається опущення м’яких тканин обличчя. На обличчі з’являються складки в області носогубного трикутника, обвисають щоки, з’являються грижі під очима і друге підборіддя.

Для того щоб вирішити проблему опущення м’яких тканин, недостатньо працювати тільки з поверхневими шарами шкіри. Ультразвуковий ліфтинг дав можливість впливати на більш глибокі шари тканин, він зачіпає не тільки шкіру, але і м’язи обличчя. Абревіатура SMAS розшифровується як Superficial Musculo-Aponeurotic System (м’язово-апоневротіческой система). Ця система — каркас, завдяки якому особа зберігає чіткі контури. З віком SMAS втрачає свої функції, щільний зв’язок між каркасом і шкірою порушується, шкіра стає млявою, одутле і «пливе» вниз.

SMAS-ліфтинг діє на м’язово-апоневротический шар, викликаючи скорочення волокон колагену і забезпечуючи ефект ліфтингу. Глибина впливу ультразвуку досягає 5 мм. Навіть ін’єкційні методики працюють на глибині всього 1,5 — 3 мм. SMAS-ліфтинг — справжній прорив в області неінвазивних способів омолодження обличчя.

Показання до застосування

Перші ознаки опущення м’язового шару особи і шиї є показниками до процедури SMAS-ліфтингу:

 • Порушення овалу обличчя
 • Опущення верхніх повік і брів
 • Друге підборіддя
 • опущення щік

Можливе проведення процедур в якості профілактики. Бажаного ефекту найлегше досягти при проведенні ультразвукового ліфтингу у віці до 50 років, поки не настав більш глибоке розслаблення м’язів і зв’язок.
Для підтримки ефекту досить повторювати процедуру 1 раз в 1-1,5 року.

Як проводиться ультразвуковий SMAS-ліфтинг і який дає реальний ефект

Для проведення SMAS-ліфтингу використовується спеціальний апарат, що забезпечує точкове термальне вплив на колагенові волокна за допомогою чітко сфокусованого ультразвукового випромінювання. Хвиля ультразвуку проникає точно на глибину залягання SMAS, яка визначається за допомогою датчиків. Під дією ультразвуку колагенові волокна скорочуються, формуючи лінію натягу шкіри і підшкірно-жирової клітковини. Також після ультразвукового ліфтингу в глибоких шарах шкіри активується процес синтезу колагену і еластану. Такий процес посилюється протягом 3-4 місяців, протягом цього періоду ефект буде проявлятися все більше.

Процедура проводиться наступним чином. Лікар обробляє шкіру хлоргексидином і завдає анестетик. Проводить графічну розмітку оброблюваних зон. Після цього приступає до SMAS-ліфтингу: спеціальним приладом ковзає по шкірі, зупиняючись в певних місцях для впливу. При цьому відчувається поколювання, легке печіння в оброблюваної області.

Тривалість сеансу становить від 30 хвилин до години. Візуальний ефект видно відразу ж після процедури, але він посилюється протягом декількох місяців.

Ультразвуковий ліфтинг шкіри не залишає ніяких слідів, крім почервоніння в перші години після процедури. Можлива також невелика набряклість м’яких тканин, яка пройде протягом 2-3 днів.

Переваги і недоліки ультразвукового SMAS-ліфтингу

Переваги SMAS-ліфтингу:

 1. Лікар вибирає актуальний шар тканин для впливу ультразвуком: це може бути підшкірно-жирова клітковина, м’язовий шар, глибинні шари дерми;
 2. SMAS-ліфтинг дозволяє коригувати недоліки будь-якої зони особи;
 3. Процедура не доставляє пацієнтові дискомфорту і болю;
 4. Відсутність періоду відновлення;
 5. Ультразвукова підтяжка обличчя не залишає слідів: шрамів, швів, пігментних плям;
 6. Миттєвий результат, тільки посилюється з плином часу;
 7. Ефект триває до 3-х років;
 8. Можливість комбінування методу з іншими методиками ліфтингу;
 9. Безпека для здоров’я.

Фото до і після ультразвукового SMAS-ліфтингу

Дана методика не має суттєвих недоліків, крім певного ряду протипоказань і високу ціну. Однак вартість процедури компенсується тим, що достатньо лише одного сеансу, ефект від якого буде зберігатися протягом декількох років.

Устаткування для SMAS-ліфтингу

Апарати Ulthera System виробляються в США. Це перші в світі апарати для ультразвукової підтяжки обличчя. Вони пройшли сертифікацію FDA після цілого ряду випробувань, а значить, це обладнання найбільш ефективно і безпечно.
Апарати Альтера Систем обладнані спеціальною програмою, що дозволяє лікарю стежити за станом глибоких шарів тканин (до 8 мм) під час процедури. Завдяки відображенню на моніторі зрізу шарів тканини лікар може обійти деякі зони, наприклад, зону рубцювання або ділянку, заповнений Філер.

Корейський виробник випустив на ринок аналог обладнання Ulthera System — це Doublo System. Його ціна значно нижче американського побратима. Крім вартості, Doublo System відрізняється від Ulthera System за такими параметрами:

 • Більш висока потужність випромінювання
 • Покращена програма моніторингу тканин під час процедури

Лікар контролює не тільки глибину проникнення ультразвуку, а й спостерігає скорочення тканин після впливу.
Такий апарат завдяки нижчій ціні дозволяє зробити недешеву процедуру доступнішою для клієнтів. Однак є і мінус — при високій потужності випромінювання може відчуватися деяка хворобливість процедури.

Скільки коштує послуга ультразвукового SMAS-ліфтингу в медичних центрах

Середня вартість ультразвукової підтяжки верхній частині особи в Московських клініках — 80 000 руб., Нижньої половини обличчя — 100 000 руб. Особа повністю — 120 000 — 150 000 руб. Ліфтинг зони декольте обійдеться в 100 000 руб.

Протипоказання і наслідки від ультразвукового SMAS-ліфтингу

Строгими протипоказаннями до SMAS-ліфтингу є:

 • вагітність
 • епілепсія
 • Запальні процеси шкірних покривів особи
 • Інфекційні захворювання
 • наявність пухлин
 • наявність кардіостимуляторів
 • Наявність імплантів з металу в зоні впливу
 • діабет
 • тиреотоксикоз

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг — Відгуки пацієнтів

Алла, 43

«Я вже давно почала використовувати якісну косметику і салонні процедури для підтримки своєї краси. Але в якийсь момент помічаєш, що ні крему, ні сироватки, ні пілінги вже не допомагають — особа просто поступово опускається. Намітилися брилі, носогубні складки. Дуже переживала — не хотілося лягати під ніж, боялася наслідків. Коли мій косметолог запропонувала процедуру SMAS, я спочатку подумала, що це якась новомодна що не дає очевидного ефекту лабуда за скажені гроші. Але стала шукати інформацію в мережі, у знайомих, що мають відношення до пластичної хірургії — і зрозуміла, що спробувати варто. Результат став помітний оточуючим відразу після процедури. Доводилося брехати і про чудодійні сироватках і омолоджуючий ефект відпустки! »

Карина, 39

«Пробувала процедуру за порадою знайомого косметолога. У нас в місті поки всього пара клінік надають таку послугу, і мені було трохи страшно, раптом якісь побічні ефекти, наслідки. Боялася, що мені зроблять що-небудь неправильно і я отримаю опік обличчя. Але після того як лікар зробила мені ліфтинг половини обличчя і я побачила в дзеркалі відчутну різницю, всі сумніви розвіялися. Результат однозначно є, і який! Зараз пройшов вже рік після ультразвукового ліфтингу, ефект поки тримається. Як тільки зауважу зміни, відразу побіжу на повторну процедуру — краса набагато дорожче грошей, які за неї віддаєш! »

Яна, 35

«Мені завжди здавалося, що я дуже добре виглядаю для свого віку, але косметолог сказала, що у мене почався гравітаційний птоз і краще запобігти його подальший розвиток. Я пройшла SMAS-ліфтинг на все обличчя. Якщо чесно, немає якогось ефекту «вау». До ліфтингу все було непогано, ну непогано і залишилося. Можливо, зараз все було б гірше, якби не SMAS-ліфтинг, не знаю »

Ссылка на основную публикацию