Ультразвуковий пілінг особи: відгуки, переваги, особливості

Догляд за шкірою за допомогою апаратних впливів став звичною послугою в сучасних косметичних установах. Існують різноманітні методики, однією з яких є застосування в якості спеціального впливу на шкіру ультразвуковий пілінг особи, відгуки на який говорять про його ефективності. Таке омолодження має свої особливості проведення, практикується в косметології для вирішення різних проблем з епідермісом, але важливо дотримуватися правила і довіряти тільки перевіреним фахівцям. Є варіанти застосування пристроїв і в домашніх умовах, але в цьому випадку кінцевий результат не може бути гарантований.

У чому суть ультразвукового пілінгу

Мета пілінгу — прибрати тканини, які вже застаріли, простимулювати вироблення нових клітин, поліпшити кровообіг, а також позитивно вплинути на основні біологічні процеси, що відбуваються всередині і на поверхні епідермісу. Ультразвукове вплив відноситься до поверхневого пілінгу особи, так як для більш глибокого проникнення вже приймаються кардинальні заходи, наприклад, хімічні процедури, операційні втручання.

Ультразвукові хвилі, проникаючи у верхні шари епідермісу особи, підвищує температуру всередині тканин, надає масажний ефект, якісно звільняє пори від різних забруднень, а також стимулює деякі інші процеси. Все це в комплексі і формує позитивні особливості процедури в порівнянні з іншими видами пілінгу.

З основних плюсів ультразвукового пілінгу можна виділити:

 • Хороший результат вже після першого сеансу, при проведенні;
 • Відсутність дискомфорту, що характерно для деяких видів пілінгу, наприклад механічного виду;
 • Природна стимуляція формування колагену в тканинах особи;
 • Можливість застосовувати пілінгу навіть при чутливому типі шкіри;
 • Не потрібно тривалий реабілітаційний період;
 • Немає обмежень за часом року, наприклад, для деяких пілінгів в якості протипоказань весняний період, річний, коли сонце особливо активно;
 • В процесі ультразвукового очищення тканини практично не травмуються, характеризується, як один з дбайливих варіантів очищення обличчя;
 • Широкий спектр проблем зі шкірою, які можна усунути ультразвуковими маніпуляціями, якщо робити це вчасно і правильно.

Перелік показань до ультразвукового пілінгу багато, починаючи з профілактичних цілей і закінчуючи процедурами, що сприяють омолодженню особи, оздоровлення шкіри.

Методика успішно застосовується для корекції або повного усунення наступних явищ:

 • Зморшки, освічені в зв’язку зі старінням шкіри, мімічної активністю. Важливо тільки реально оцінювати ситуацію, так як дія направлена ??на зовнішні шари епідермісу і з особливо глибокими складками тільки ультразвуковими методиками не впоратися;
 • Лущення, зайва сухість. Своєчасне видалення ороговілих клітин на обличчі в подальшому покращує живлення і обмінні реакції в інших тканинах, що і досягається після пілінгу;
 • Пігментація помірних розмірів;
 • Вугрі, залишкові сліди після неї або прищів;
 • Ослаблена шкіра, включаючи такі явища, як в’ялість, обвисання, втрата пружності;
 • Погіршення кольору обличчя, блідість або тьмяність шкіри, не пов’язана зі станом здоров’я, так як в деяких випадках такі зміни можуть бути симптомами захворювань;
 • Розширені пори, надмірна жирність, чорні точки.

У ряді випадках ультразвуковий пілінг є профілактичним заходом, що дозволяє попередити ряд проблем зі шкірою, зберегти природну молодість і красу. Важливо тільки робити це вчасно, правильно і після консультації з фахівцем.

Як проходить пілінг особи

Незважаючи на що з’явилися портативні ультразвукові пристрої, найкращий варіант проводити пілінг обличчя в обладнаному кабінеті. Спеціаліст огляне стан епідермісу, виключить протипоказання, здійснить весь процес відповідно до всіх правил, якісно і безпечно.

Для ультразвукового пілінгу спеціальна підготовка організму не потрібно, достатньо провести легке очищення обличчя від косметики. Для кращого проникнення хвиль всередину епідермісу, шкіра може бути змочена водою, наприклад, мінеральної, а також покриватися спеціальним гелем або своєрідним провідником.

Етап самої обробки особи ультразвуковими імпульсами здійснюється за спеціальними лініях, щоб не погіршити проблемні ділянки, підвищити ефект проникнення хвиль. Тривалість сеансу пілінгу 15-20 хвилин, маніпуляції ведуться пристроєм з насадкою у вигляді лопатки, якщо не передбачена інша технологія виконання.

В якості допоміжного впливу на особу може передбачатися додаткове харчування, підтримання епідермісу. Це досягається декількома способами: одночасно з ультразвукової обробкою запускаються поживні розчини або вже після сеансу на ділянки наносяться спеціальні маски, крему.

Після ультразвукового пілінгу протягом декількох днів слід утриматися від застосування великої кількості косметики на обличчі, обмежити використання косметичних засобів, що містять агресивні сполуки. Візити в баню або сауну потрібно буде відкласти на кілька днів.

Протипоказання і можливі ускладнення

Хоча ультразвуковий вплив є хвильовим, застосовуваним навіть в медичних цілях, є деякі протипоказання, які необхідно враховувати.

Відкласти пілінг або підібрати іншу методику відновлення шкіри слід підібрати, якщо:

 • Є відкриті травми на шкірі, опіки або інші пошкодження;
 • Розвиток інфекції, як в самому організмі, так і у вигляді проявів на шкірі;
 • Нагноєння, запалення, висипання невідомої етіології;
 • Вагітність, лактація;
 • герпес;
 • Серйозні неврологічні захворювання.

У порівнянні з іншими видами пілінгу, у ультразвукового досить мало протипоказань, що розширює сферу застосування цієї процедури. Перед обробкою особи фахівець завжди проводить огляд, опитування, що дозволяє здійснити весь захід не тільки якісно, ??але і безпечно.

Серйозні ускладнення після сеансу пілінгу практично не спостерігаються. При обліку протипоказань і досвідченості косметолога негативні реакції виключаються. Іноді можливі опіки, тимчасові почервоніння, що фіксується в одиничних випадках.

Ціна в Москві і Росії

Ціна ультразвукового пілінгу особи цілком доступна і варіюється від 800 до 3000 рублів за Москві. Різниця в показниках залежить від застосовуваного обладнання, загальною галузі використання, а також додаткових послуг, які допомагають більш успішно боротися з існуючими шкірними проблемами. По інших регіонах ціни трохи нижче, але також формуються за рахунок типу ультразвукового пристрою, допоміжних процедур.

Ультразвуковий пілінг: відгуки косметологів і пацієнтів

Пілінг з застосування ультразвукових хвиль є поверхневим, тому, справляється не з усіма серйозними проблемами особи, чим і пояснюється поява щодо негативних відгуків. Хто використав процедуру при початкових стадіях прояви зморшок або інших дефектів, той в більшості задоволений результатами. Важливою є доступність процесу підтримки шкіри, це стосується цінової категорії, а також мінімальною кількістю протипоказань.

Фото до і після

Відгуки на ультразвуковий пілінг особи від косметологів в основному також позитивні, але так як сучасних технологій по догляду за шкірою безліч, то і висловлювання фахівців можуть відрізнятися. Ось деякі з них.

Вікторія Прейдіна, адміністратор косметичного салону

Я б рекомендувала ультразвуковий пілінг для вирішення багатьох проблем, так як чекати результати від народних засобів доведеться довго, а кардинально втручатися в структуру особи не завжди доцільно. Безболісно, ??ефективно, доступно — ось коротка характеристика цього виду пілінгу для мене.

Михайло Абрамов, косметолог

У нас процедура по обробці особи ультразвуковими хвилями одна з затребуваних, так як дозволяє в одному сеансі комплексно обробити проблемні ділянки. Мені відомі ще більш ефективні методики, які активно пропонуються нашим гостям, але через ціну або менш активної реклами, вибирають ультразвук. Нічого негативного сказати не можу, результативність для поверхневого виду пілінгу висока.

Правильний і своєчасний догляд за обличчям — гарантія збереження здоров’я і краси шкіри на довгий час. Не потрібно нехтувати рекомендаціями з гігієни, підтримання і захисту шкіри. Всі косметичні процедури, в тому числі і пілінг, незалежно від кількості позитивних відгуків, потрібно обговорювати з фахівцем, звертатися в перевірені і професійні установи, ставити перед собою реальні цілі щодо корекції тих чи інших проблем зі шкірою.

Ссылка на основную публикацию