Ультразвуковий пілінг особи: що це і як зробити самостійно в домашніх умовах

Боїтеся болю, опіків, алергії і інших ускладнень після пілінгу? Хочете знайти безпечну, комфортну, ефективну процедуру очищення й омолодження шкіри? Думаєте, що після будь-якої ексфоліаціі не можна виходити на вулицю, особливо під прямі промені сонця? Методика ультразвукового пілінгу всі усталені думки про цю небезпечну своїми ускладненнями процедуру!

Як відбувається чистка ультразвуком

Цей вид пілінгу вважається самим безболісним і безпечним для шкіри

Цей вид пілінгу відноситься до апаратних, тобто виконується за допомогою спеціального пристрою, що впливає на поверхню шкіри хвилями ультразвуку певної потужності. Вони не становлять небезпеки для здорових клітин шкірного покриву, проте ефективно і швидко зчищають омертвілі роговий шар, в тому числі виштовхують з пір скупчилися забруднення, сальні пробки, чорні точки — комедони, вирівнюють рельєф і освіжають колір обличчя.

Цей вид пілінгу вважається самим безболісним і безпечним для шкіри, тому користується високою популярністю. Він м’яко, в щадному режимі очищає шкіру, а також надає ліфтинг-ефект, стимулюючи вироблення власного колагену і еластину.

Результатом процедури стане чиста, оновлена ??і підтягнута шкіра, яка отримала потужний масаж, що активізує клітинне дихання, насичення клітин киснем, прискорює обмінні і регенеративні процеси. Засоби по догляду будуть безперешкодно проникати в глибокі шари епідермісу, доставляючи клітинам харчування, вологу, необхідні мікроелементи і вітаміни.

Порядок проведення процедури

Будь-яка методика виконується в суворій відповідності з визначеним порядком і послідовністю дій. Ця процедура складається з наступних етапів:

 1. Очищення шкіри обличчя з метою її позбавлення від денних забруднень і декоративної косметики.
 2. Обробки поверхні епідермісу мінеральною водою або спеціальним гелем, що збільшує ступінь проникнення хвиль ультразвуку в клітини шкіри, а також їх очищувальну здатність, яка полягає в виштовхуванні на поверхню всіх скупчилися забруднень.
 3. Обробки шкіри обличчя за допомогою приладу, що супроводжується приємними відчуттями у вигляді невеликої вібрації і легкого поколювання. Триває сеанс близько 30 хвилин, після якого ви відразу будете мати можливість вести звичний спосіб життя, виходити на вулицю, не боятися поглядів оточуючих, перебувати на сонці.
 4. Нанесення заспокійливої ??маски або спеціального крему з протизапальними і відновлюють шкіру ефектами.

У процесі такого пілінгу є можливість здійснювати лікувальні процедури, використовуючи спеціальні медичні склади, наприклад для позбавлення від складних дерматологічних захворювань. Лікувальний ефект під час сеансу відбувається завдяки проникненню активних складових препаратів на глибину в 1,5 см під шар епідермісу. Повний курс такої методики включає від 10 до 15 сеансів, що проводяться з частотою 1 раз в 10 — 14 днів.

За яких дефектах шкіри допоможе ультразвуковий пілінг

Ця процедура допоможе, якщо у вас є:

 • неглибокі мімічні зморшки;
 • неяскраво виражені пігментні плями;
 • чорні точки і акне;
 • розширені пори;
 • жирна, в’яне і зневоднена шкіра, втрачає первісний овал обличчя;
 • набряклість і тьмяний колір обличчя.

Кому заборонена ця процедура

Будь-яка апаратна методика передбачає певний перелік протипоказань. Ультразвуковий пілінг не рекомендується при:

 • вагітності та в період грудного вигодовування;
 • наявності кардіостимуляторів;
 • підвищеному артеріальному тиску;
 • будь-яких хронічних захворюваннях в стадії загострення, в тому числі онкологічних процесах в організмі;
 • наявності інфекційних та будь-яких запальних процесів на поверхні шкіри;
 • загостренні вірусу герпесу;
 • захворюваннях психіки;
 • порушеннях цілісності шкіри (рани, порізи, опіки, укуси);
 • виступаючих над поверхнею шкіри родимках, бородавках, папіломах.

поширені міфи

Багато, через незнання, прочитавши недостовірну інформацію, або почувши її від своїх знайомих створюють міфи про ультразвуковому пілінгу, тому ми вирішили розвіяти їх, щоб ви точно знали що відповідає дійсності, а що є вигадкою.

 1. Є думка, що ультразвуковий пілінг і чищення за допомогою ультразвуку — різні процедури. Це міф, так як обидві методики засновані на впливі хвиль ультразвуку, основним ефектом яких є очищення рогового шару від відмерлих клітин, а також пор шкіри від наявних забруднень і сальних пробок.
 2. Багато хто помилково вважає, що ця методика дозволяє усувати глибокі зморшки і яскраво виражені пігментні плями. Насправді все не зовсім так. При наявності неглибоких мімічних зморшок процедура допоможе їх розгладити і зменшить вираженість, але повністю не усуне. Якщо на шкірі є невелика пігментація, то такий вид пілінгу здатний її нівелювати, проте при помітних пігментних плямах він не допоможе. Ці 2 види дефектів розташовані в глибоких серединних шарах дерми, тому позбутися їх можна тільки при глибокому хімічному пілінгу.
 3. Чутки про хворобливість такого виду пілінгу — міф. Ця процедура проходить абсолютно без болю та інших неприємних відчуттів. На відміну від механічного чищення і хімічного пілінгу, що викликають глибокі травми, опіки, стійкі почервоніння шкірної поверхні, ультразвукова методика є найбільш м’якою і безпечною. Лише у невеликої кількості пацієнтів шкіра набувала легкий рожевий відтінок, повністю зникає через 2 години після сеансу.
 4. Є думка, що ця методика не має протипоказань до застосування. Це не правда. При будь-якій процедурі пілінгу, а також апаратної чищення існує список протипоказань до використання, про які ми писали вище.
 5. Кажуть, що чистку ультразвуком не можна проводити в літній час. Це брехня. Така методика дозволяє дбайливо, акуратно знімати омертвів шар, не порушуючи цілісності шкірного покриву, не травмує здорові клітини і не заподіює ускладнень і побічних ефектів. Відразу після сеансу ви зможете гуляти, купатися у водоймах, займатися спортом і вести звичайний спосіб життя, не побоюючись будь-яких наслідків.

У чому ефективність методики

Всі пацієнти, які пройшли таку процедуру очищення шкіри, зійшлися в єдиній думці з приводу наступних видимих ??результатів, які отримали у вигляді:

 • підвищеного тонусу і поліпшеною структури тургору;
 • здорової, пружною і гладенькою шкіри;
 • помітно звужених пір;
 • вирівнювання загального рельєфу поверхні;
 • зникнення дрібних мімічних зморшок;
 • глибокого очищення пір від сальних пробок і чорних крапок;
 • покращеному кольорі особи і структури епідермісу;
 • зникнення набряклості;
 • підтяжки овалу обличчя;
 • посилення кровопостачання шкіри;
 • зникнення перших ознак пігментації;
 • усунення купероза.

Чи можливе проведення ультразвукового пілінгу в домашніх умовах

Якщо ви вмієте мислити логічно і стратегічно, володієте необхідними коштами, то розумієте, що покупка домашнього приладу для ультразвукового пілінгу особи буде вигідним і прибутковою справою.

У чому вигода? Перш за все в тому, що ви не будете переплачувати за послуги косметолога, так як повний курс такої методики налічує близько 15 сеансів, які можна проводити через кожні 10 днів. А тепер порахуйте, скільки ви заощадите за рік, а за 3? Ви будете купувати тільки спеціальний гель для процедури або ж користуватися звичайною мінеральною водою, ціна якої мінімальна.

У чому прибуток? У тому, що навчившись правильності і порядку проведення процедури, ви зможете при бажанні брати замовлення на дому від подруг і знайомих, збільшуючи свій сімейний бюджет.

Придбати такий прилад зараз можна скрізь — в аптеках, спеціалізованих магазинах, в Інтернеті. Всі технічні моменти і технологія виконання методики докладно описані в документації для пристрою інструкції, ознайомившись з якою ви будете легко і впевнено виконувати процедури з чищення і омолодженню шкіри, використовуючи різну потужність хвиль ультразвуку.

Як бачите все просто і доступно! Найголовніше не забувати про гігієнічних заходах, що проводяться до початку сеансу, щоб частинки забруднень і залишки косметичних засобів не проникали в пори і не викликали запальних реакцій.

Відео: Як правильно вибрати прилад для ультразвукового пілінгу

Вдосконалюйте себе, свою шкіру і зовнішність, щоб навіть в дуже зрілому віці ловити захоплені погляди проходять повз чоловіків і жінок!

Ссылка на основную публикацию