Ультразвукова підтяжка обличчя: відгуки, ціна, показання та протипоказання

Збереження молодості і краси — це своєрідна робота, яка повинна проводитися своєчасно, правильно і безпечно. Якщо в ранньому віці в допомогу переважно косметичні засоби зовнішнього застосування в вигляді кремів, мазей, гелів, в тому числі приготованих самостійно, то при виражених дефектах шкіри без професійних процедур не обійтися. Це не обов’язково будуть операційні втручання або пластика, можна звернути увагу на апаратних впливу, наприклад ультразвукова підтяжка обличчя. 

У чому суть ультразвукової підтяжки

Принцип підтяжки заснований на властивостях ультразвукових хвиль високої частоти. Вони генерується спеціальними пристроями, направляються на проблемні ділянки обличчя, що стимулює перебіг ряду біологічних процесів. В першу чергу за рахунок ультразвуку підвищується температура у внутрішніх шарах епідермісу. Ця реакція позитивно впливає на структуру колагенових волокон, обмінні процеси, регенеративні функції шкіри. Суть ультразвукової підтяжки — здійснення впливу на м’язово-апоневротический шар, який відповідає за підтягнутість шкіри, еластичність.

При проходженні особи ультразвукового курсу, є можливість отримати наступний результат:

 • Скорочення зморшок, що утворилися в зв’язку з активною мімічної діяльність людини, віковими змінами шкіри. Підтяжка допомагає справлятися навіть з досить глибокими складками, область локалізації не має значення;
 • Омолодження, що включає усунення або значне зменшення ряду проблем, які супроводжують шкіру обличчя при старінні організму;
 • Підтягування обвислих ділянок, які втратили еластичність і тонус. Ультразвук справляється з другим підборіддям, деформаціями щік, шиї;
 • Загальне поліпшення структури шкіри. Це і підвищення тонусу шкіри, більш свіжий колір обличчя, зменшення сухості і лущення, з’являється гладкість, пружність;
 • Повернення природного контура особи;
 • Корекція дефектів шкіри, сформованих через висипань у вигляді вугрів, акне, а також інших шрамів.

Ультразвукова косметична процедура підтяжки рекомендується фахівцями при багатьох проблемах зі шкірою і не тільки в якості омолаживающей методики. Результат залежить від стану особи, але вже після першого сеансу помітні позитивні зміни, а з часом ефект буде тільки поліпшуватися. Це пов’язано з тим, що частина тканин буде оновлюватися поступово, зокрема колагенові волокна, в середньому близько 2-4 місяців. Тип курсу, періодичність, область і якість впливів визначається косметологом.

Кому і коли показана УЗ підтяжка обличчя

Скористатися ультразвукової підтяжкою можна практично в будь-якому віці, але починати краще не раніше 35 років, якщо в цьому є дійсно необхідність. До цього можна застосувати інші косметичні прийоми для особи, що дозволяють підтримувати в нормальному стані шкіру.

Як правило, фахівці рекомендують розглянути ультразвукову методику в наступних випадках:

 1. Необхідність в омолодження обличчя, пов’язана з появою зморшок, супутніх ознак старіння шкіри;
 2. Відвисання шкіри, помітні вже візуально, спотворюють риси і овал обличчя;
 3. Втрата еластичності, пружності шкіри в період після 35 років;
 4. Сліди від вугрової висипки, висипання, залишкові дефекти від пошкоджень шкіри;
 5. Профілактичні заходи для попередження запущених ознак вікових змін.

Так як є відмінні схеми впливу ультразвукової енергії, то для кожного окремого випадку можна підібрати певний рівень проникнення у внутрішні шари епідермісу. Залежно від бажаного ефекту від підтяжки обличчя підбирається методика, тривалість і періодичність. В середньому результат протримається від 1 до 3 років, в подальшому можна повторити захід.

Як проходить ультразвукова процедура

Заходи омолодження і відновлення особи за допомогою ультразвуку не доставляє особливого дискомфорту. При необхідності спеціаліст може використовувати анестезуючий засіб при проведенні підтяжки, яке наноситься на обличчя, має місцеву знеболюючу дії, хоча в деяких випадках такі дії не є обов’язковими. За відчуттями ультразвукової процес супроводжується легким поколюванням, почуттям тепла на оброблюваних ділянках. Попередньо позначаються зони, щодо яких і будуть проходити маніпуляції. Практикується підтяжка одного боку особи, а потім другий. По закінченню ультразвукового впливу косметолог може нанести антисептичний препарат, заспокійливий або живильний засіб.

При першому сеансі підтяжки вже помітні позитивні зміни і часто однієї процедури вже стає досить для глобальних змін на обличчі, які формуються по наростаючій протягом декількох місяців. Періодичність проведення ультразвукового впливу робиться не частіше ніж один раз на рік, іноді навіть раз в 3-4 року в залежності від бажаного ефекту, віку.

Протипоказання і можливі побічні ефекти

Будь-яка процедура має деякі протипоказання і для ультразвукової підтяжки такі обмеження також є. Важливо, що б в організмі відсутні металево предмети і неважливо, чи будуть це імплантати, кардіостимулятори, прикраси або будь-які інші елементи.

Обов’язково виключення і таких факторів, як:

 • Інфекційні захворювання, включаючи дерматологічні, а також відбуваються всередині організму;
 • Серйозні хронічні дисфункції, в тому числі цукровий діабет, онкологія, ендокринні порушення і так далі;
 • Вагітність, лактація;
 • Гнійні запалення, травми шкіри.

Ці протипоказання враховуються фахівцем при огляді, діагностичної консультації.

Щодо побічних ефектів, то при дотриманні обмежень щодо здоров’я, а також при професійному проведенні на обличчі ультразвукової процедури, їх виникнення мінімально. Відразу після підтяжки можливо почервоніння, незначні припухлості, освіта синців, але ці явища тимчасового характеру і незабаром зникають. Правильна реабілітація, застосування відповідних відновлюють косметичних засобів, які будуть рекомендовані фахівцем, допоможуть прискорити процес перетворення шкіри обличчя.

Ціна в Москві і Росії

Ціна процедури аппартного типу за допомогою ультразвуку може відрізнятися. Це пов’язано з застосовуваним обладнанням, так як в кожній клініки або салоні воно може відрізнятися за функціональністю, а також впливає професіоналізм косметолога, статус і популярність самого установи.

Щодо залежності ціни та принципу здійснення всіх маніпуляцій, тобто можливість підтяжки однієї області або відразу за все особи. Якщо розглядати тільки нижню зону особи, то в середньому, ціна ультразвукової підтяжки обличчя в Москві починається від 58000, але це ще не означає, що більш дорогі послуги штучно завищені. Можуть бути відмінності в сервісі, в додатковому сервісі і так далі. Комплексна підтяжка для всього особи в столиці обійдеться від 110000, в СПБ і по регіонах трохи менше — від 100000 рублів.

Так як вікові зміни зачіпають з початку окремі області, то скористатися ультразвуковою підтяжкою також можна місцями.

Ультразвукова підтяжка обличчя: відгуки про результати

Косметичні процедури з використанням ультразвуком хоча вважаються не з дешевих, але відносяться до одних з ефективних. Короткострокова реабілітація, висока ефективність, мінімум протипоказань і практично відсутність побічних явищ, відбивається на відгуках про цей метод омолодження. Переважно вони позитивні. Схвальні висловлювання знаходяться як від вже випробували на собі ультразвукову підтяжку, так і від експертів в сфері краси.

Фото до і після

Розглядаючи деякі відгуки про ультразвукової підтяжки обличчя від косметологів, можна виділити наступні коментарі:

Ігор Кремко, фахівець-косметолог

Ультразвуком користуємося в нашій клініці для усунення багатьох проблем на обличчі. Методика підходить і віковим пацієнтам для підтяжки зморшок і для людей, хто просто стежить за своєю зовнішністю і не хоче рано старіти. Виділяю тільки плюси цієї процедури, нічого поганого сказати не можу.

Поліна Крайс, менеджер клініки краси і здоров’я

Багато ще не адаптувалися до сучасної косметології і вважають за краще народні методи, крему і маски, хоча в запущених випадках це вже не допоможе. Вважаю, що, якщо за шкірою є можливість нормально доглядати, то це потрібно робити. Природно, в 25 років не йти на підтяжку, але коли підходить час, наприклад, після 45, то потрібно вживати заходів, інакше потім буде складніше. Ультразвук в цій справі може істотно допомогти, та й результат протримається не один рік.

Вибираючи інноваційні методики підтримки шкіри, включаючи ультразвукову підтяжку, важливо визначитися не лише з самим способом, але і приділити увагу підбору клініки або салону, де буде проходити процедура. Першочерговими критеріями є — досвід і спеціалізація установи, сертифікація та дозвільна документація на здійснення діяльності, гарантії. Позитивні відгуки також буде плюсом.

Ссылка на основную публикацию