Ультразвукова ліпосакція живота і стегон: результати, відгуки, ціна

Кожна жінка мріє бути стрункою і красивою. Однак, якщо доля не обдарувала вас ідеальною фігурою, за неї доведеться поборотися. Для боротьби із зайвою вагою можна пробувати різні дієти і тренування, але коли вони безсилі, на допомогу приходить хірургія.

Для цих цілей давно використовується процедура ліпосакції, проте зважитися на неї можуть далеко не всі (через великий ризик ускладнень). З цієї причини все більшої популярності набирає ультразвукова ліпосакція, найсучасніший і затребуваний спосіб боротьби із зайвою жиром.

Про процедуру

Ультразвукова ліпосакція або кавітація являє собою руйнування жирових клітин і подальше виведення їх з організму. Суть методу схожий з традиційною ліпосакції, проте для знищення жирових клітин використовується не негативний тиск, а ультразвук. Це дозволяє знизити ризик травмування м’яких тканин, зменшити реабілітаційний період і звести до мінімуму негативні наслідки.

Вперше подібна процедура була проведена в Італії 12 років тому. За ці роки технологія була істотно допрацьована і на сьогоднішній день вже існують кілька методів проведення ліпосакції за допомогою ультразвуку: інвазивний і неінвазивний. Але перш, ніж поговорити про особливості кожного з них, необхідно зрозуміти механізм руйнування жирових клітин.

Вплив ультразвуку на жир

Під час процедури використовуються ультразвукові хвилі з частотою коливання 30-70 КГц. Впливаючи на організм, ці частоти не завдають шкоди шкірі або м’яких тканин, проте в жировій клітині починає утворюватися величезна кількість мікроскопічних повітряних бульбашок, при їх зіткненні виникає ударна хвиля, здатна зруйнувати клітинну мембрану.

Жир розбивається на частини, в результаті чого утворюються гліцерин і вільні жирні кислоти. Залежно від методу продукти розпаду виводяться або через внутрішні системи організму пацієнта, або через спеціальні трубки, які вводяться під шкіру пацієнта.

традиційний метод

Хірургічна ультразвукова ліпосакція проводиться за рахунок створення маленьких шкірних проколів, через які здійснюється висновок зруйнованих жирових клітин. Операція може проводитися під загальною або місцевою анестезією, в залежності від оброблюваної зони.

У прокол вводиться порожниста титанова трубка, яка підключення до вакуумного насоса. У процесі можна видалити до двох літрів жиру, при цьому на шкірі не залишається рубців або шрамів.

неінвазивний метод

Ця техніка новіша і безпечна, оскільки не порушує цілісність шкірних покривів. Лікарі використовують ультразвук, який розбиває жирові клітини на більш дрібні елементи. Згодом вони виводяться через венозну або лімфатичну систему пацієнта.

Однак, природний висновок продуктів розпаду жирових відкладень обмежує максимальний обсяг жиру, який можна видалити за допомогою даної техніки. Максимальна кількість жиру, який виводиться за одну процедуру состовляет всього 0,5 л. Саме за це причини неінвазивна ультразвукова ліпосакція підходить тільки для видалення невеликих жирових відкладень. В іншому випадку позбавлятися від них доведеться в кілька етапів.

Важливо! Фахівці рекомендують поєднувати дану методику з масажем, лимфодренажем, а також іншими косметичними процедурами, які поліпшують контур тіла.

Безопераційна ліпосакція позбавляє від ризику зараження крові або запалення, появи синців або інших ускладнень. Однак ефект після неї буде помітний не відразу, а лише через 30-40 днів, так як на протязі першого місяця зруйновані жирові клітини продовжують виводитися з організму.

метод Ultrashape

Ще один різновид безопераційної ультразвукової ліпосакції названа в честь апарату, яким вона проводиться. Фірма UltraShape створила прилад, що спеціалізується на локальному видаленні жирових відкладень. Машина настільки розумна, що сама визначає потужність впливу, в залежності від площі оброблюваної поверхні.

 • Мала поверхню до 125 см? обробляється променем з потужністю до 400 імпульсів / хв.
 • Середня поверхню площею до 220 см? променем з частотою до 700 імпульсів / хв.
 • Велика поверхня — 315 см ?, потужність променя повинна становити до 1000 імпульсів / хв.

В іншому ж принцип дії залишається таким же, як у неінвазивного методу. Клітини руйнуються і виводяться печінкою через лімфатичну систему.

Переваги ультразвукової ліпосакції

Список достоїнств даної процедури може змінюватися в залежності від її типу. Головними перевагами безопераційних технік є відсутність реабілітаційного періоду і мінімальний ризик для здоров’я. При цьому кожен метод має такі переваги:

 1. Ультразвукова ліпосакція дозволяє швидко змоделювати контури тіла і позбутися від зайвого жиру.
 2. Процедура не вимагає госпіталізації, в разі безопераційних методів навіть не потрібна анестезія.
 3. Відчуття дискомфорту мінімально, майже немає обмежень.
 4. Процедура також покращує кровообіг і лімфообіг.
 5. Доступна широкої аудиторії.
 6. Позбавлення від зайвих жирових відкладень очищає організм, відбувається детоксикація.
 7. Зменшується целюліт, так як зі зруйнованими клітинами з організму виходить застояна рідина.

Однак будь-яка медична процедура, незважаючи на всі свої плюси, має свої показання та протипоказання. Розглянемо їх докладніше.

Кому показана процедура

Ліпосакція допомагає позбутися від локальних жирових відкладень, впоратися з якими не допомагають фізичні навантаження і тренування. Часто подібна проблема виникає у людей, що мають надмірну вагу. У той же час у деяких людей після схуднення в проблемних зонах також можуть залишатися жирові відкладення.

До того ж локалізоване скупчення жиру може бути обумовлено спадковим фактором і індивідуальною конституцією тіла.

Варто зазначити, що процедура ультразвукової ліпосакції повинна проводитися тільки при хорошому загальному стані здоров’я, коли шкіра має підтягнутий вид. При в’ялості шкірних покривів може знадобитися додаткова операція з підтяжки, так як після процедури ліпосакції обвисання стане ще більш помітним.

Протипоказання

Будь-яка процедура має протипоказання, тим більше інвазивна. Всі обмеження діляться на абсолютні і відносні. До других відносяться ті, що допускають проведення процедури, проте тимчасово її варто відкласти. До таких обмежень належать:

 • Вік менше 18 років.
 • Вагітність і період лактації.
 • Гострі респіраторні захворювання.
 • Проходження гормональної терапії.

Серед абсолютних протипоказань виділяють:

 • Хронічні захворювання в гострій формі.
 • Пороки серця і інші порушення в роботі серцево — судинної системи.
 • Цукровий діабет.
 • Онкологічне захворювання
 • Психічні захворювання.
 • Порушення в роботі ендокринної системи.
 • Герпес в активній формі.
 • Погана згортання крові є протипоказанням при інвазивних методах.

Якщо ви не належите до числа тих, кому процедура протипоказана, то вам варто знати, як вона проходить.

Під час сеансу

Варто відзначити, що ультразвукова ліпосакція або кавітація відноситься до категорії комфортних процедур. Ніякої попередньої підготовки від пацієнта не потрібно, лікар лише оцінить загальний стан вашого здоров’я. Далі хід сеансу буде залежати від типу ліпосакції. Так як сьогодні переважно використовується неінвазивний метод, то докладно розглянемо етапи такої процедури.

В першу чергу лікар разом з вами визначає проблемні зони, потім на шкіру наноситься спеціальний засіб, що допомагає ультразвуку краще проникати в глибини вашої шкіри. Далі лікар починає масажувати обрану ділянку спеціальним роликом, підключеним до приладу. Тривалість процедури залежить від оброблюваної зони, але зазвичай не перевищує години. Під час ліпосакції пацієнт відчуває легке поколювання і тепло в зоні, що обробляється роликом.

Більшість салонів в завершенні процедури пропонують лімфодренажний масаж, він допомагає продуктам розпаду швидше вивести з організму. Тривалість його може становити від 15 до 45 хвилин.

Найкращий результат досягається після курсу процедур, тривалість якого становить від 4 до 10 сеансів. Перерва між ними повинен бути від 5 до 10 днів. Всі точні цифри визначає лікар, орієнтуючись на площу проблемної зони, глибину підшкірного жиру і його кількість.

Важливо! Перший результат буде помітний через кілька днів після першого сеансу, але варто відзначити, що жирова тканина легка, але об’ємна. З цієї причини пацієнти не стільки втрачають у вазі, скільки в обсязі.

загальні рекомендації

Ультразвукова ліпосакція безпечна для шкірних покривів, однак перед початком сеансу варто утриматися від відвідування солярію і прийняття сонячних ванн. Відвідування сауни і спа салони також краще призупинити за добу до початку лікування. Після процедури в першу добу відвідувати їх також не рекомендується.

Варто пам’ятати, що ліпосакція не має постійного ефекту, його необхідно підтримувати. При неправильному харчуванні і сидячому способі життя жир може знову почати накопичуватися. Для досягнення кращого результату рекомендується дотримуватися наступних рекомендацій фахівців:

 1. Рекомендується пити не менше 1.5 л води, так як рідина допомагає висновку жирових клітин з організму.
 2. Лікарі радять дотримуватися низькокалорійну дієту в перші тижні після процедури. Хоча про правильне харчування не варто забувати ніколи.
 3. У перші три дні після ліпосакції аеробні навантаження вкрай важливі для організму, вони прискорюють обмін речовин і покращують кровотік. Швидка ходьба або катання на велосипеді можуть увійти в ваш звичайний розпорядок дня.
 4. Щоб результат став помітний швидше, рекомендується не вживати алкоголь протягом трьох діб після проведення сеансу. Спирт впливає на роботу печінки, яка і так буде перевантажена зайвими жировими клітинами. Крім того, алкоголь затримує воду в організмі.
 5. Якщо протягом усього курсу лікування пацієнт буде підтримувати низькокалорійну дієту, то вивільнені жирні кислоти будуть використовуватися організмом для отримання енергії.

Посилити ефект від ліпосакції допоможуть сауни, кріотерапія або мезотерапія, обгортання і масажі. Все перераховане допоможе не тільки прискорити обмін речовин, але і підтягнути шкіру, що вкрай важливо в період інтенсивного зменшення обсягу тіла.

вартість

Коли всі плюси і мінуси процедури розглянуті, залишається останнє питання — ціна. Звичайно, вартість залежить від багатьох факторів, таких як місто, престижність салону, «площа» проблеми пацієнта.

У Санкт — Петербурзі середня ціна складає:

підборіддя 10 хв 2000 руб
руки 20 хв 3000 руб
живіт 20 хв 2500 руб
талія 20 хв 3000 руб
сідниці 20 хв 3500 руб
надколінна область 20 хв 2500 руб
Стегно внутрішня поверхня 20 хв 3000 руб
Стегно задня поверхня 20 хв 4000 руб

Для столиці ці ціни виростають на 20-30%, для регіонів, навпаки, зменшуються.

Варто зазначити, що сьогодні багато салонів пропонують акції та знижки на курсове лікування, тому ви завжди можете підібрати те, що підходить вам за ціною.

Відгуки

Коли вся теорія вивчена, залишається лише практика, але медицина і косметологія не та сфера, де грунтується на особистому досвіді. Саме тому варто почитати думку дівчат, які пройшли через процедуру ультразвукової ліпосакції.

Маргарита Обухова, 29 років

Начитавшись позитивних відгуків про чудо — процедурі, зважилася її пройти. До цього робила LPG масажі, у цих двох технік є що — щось схоже. Лікар сказав, що вся дія проводять або на голе тіло, або на бандаж, костюм для LPG. Другий варіант для мене був комфортніше. Насадка нагадує ролик, приємні легкі поколювання, нічого хворобливого або дискомфортного. З підготовки тільки більше пила, так само як після процедури, в салоні пояснили, що це для виведення токсинів і самого жиру. Всього пройшла 10 процедур, хоч і чекала більшого, але результат мене порадував, целюліту не залишилося, обсяг стегон зменшився.

Олеся Баринова, 32 роки

Про кавітації дізналася з реклами, вирішила спробувати, так як по акції за один сеанс платила 900 руб. На мій погляд, відмінна альтернатива пластичної хірургії, можна без болю і мук скорегувати фігуру. У моєму випадку акцент робився на живіт, за два-три сеанси пішло 13 см об’єму, для мене небувалі цифри. До речі, після ліпосакції потрібно дотримуватися дієти, здорове харчування тощо. Мені вкрай допомогло, додатково скинула 7 кг.

Ольга Жукова, 26 років

Дівчата, після ультразвукової ліпосакції я зрозуміла, що наша індустрія краси не стоїть на місці. Сьогодні за порівняно невеликі гроші можна швидко позбутися від зайвих кг без всяких мук. Пройшла перший сеанс, витратила 30 хвилин, і лікар показав на сантиметрі різницю в 3 одиниці. Якщо чесно, подумала, що хитрує, але на ранок результат став помітний неозброєним оком. Всього пройшла 5 процедур і прибрала 7 см об’єму. Не дуже велика цифра, але я зробила помилку, харчувалася в колишньому режимі. Тепер буду виправлятися, і слідувати рекомендаціям лікаря, бо немає межі досконалості.

Марія Фролова, 35 років

Зважилася на кавітацію зовнішньої поверхні стегна, «галіфе» від якого було не позбутися ні дієтами, ні спортом заважало жити. Результат порадував, порівнюю фото до і після, око не натішиться. 10 см об’єму наче й не було, тепер можу носити не тільки спідниці, а й штани, джинси. При цьому не було ніякої реабілітації або підготовки, просто годину вільного часу і все готово, дуже рекомендую.

Ссылка на основную публикацию