Уколи в живіт для схуднення

Зовсім недавно стали поширюватися способи схуднення за допомогою уколів, хоча популярність вони отримали буквально за кілька місяців після позитивних відгуків хоробрих клієнток. Або краще сказати — ледачих? По суті, кожен може схуднути, не вдаючись до додаткових способів, начебто ліпосакції, виведення жиру і уколів, однак у багатьох лінь бере верх, хоча красиву і струнку фігуру хочуть все.

Ефективність уколів у живіт для схуднення у всіх різна, хтось задоволений результатом і нарешті позбувся ненависного жиру, а хтось отримав зайвий стрес і після процедури набрав кілька кілограм. Важливо зауважити хворобливість цих уколів, адже жир залишає організм завжди найостаннішим, людське тіло дуже береже цей запас на «чорний день», тому й результат буде лише після хворобливих відчуттів, хоча, наскільки жир піде — теж залишається загадкою, у всіх цей процес індивідуальний . Уколи в принципі безпечні для здоров’я, але все залежить від застосовуваних ін’єкцій і від якості клініки.

Як же працюють ці уколи?

Справа в тому, що вони містять нікотинову кислоту, яка запускає процеси розрідження крові. Ні в якому разі не плутайте нікотинову кислоту з нікотином, що містяться в сигаретах, діють вони абсолютно по-різному і склад їх різний, схожі лише назви, хоча історія знає випадки схуднення після початку куріння, але краще не експериментувати. Нікотинова кислота містить особливі вітаміни, що впливають на наявність жиру і прискорюють обмін речовин. Цей вітамін міститься в чималих дозах в продуктах, однак сьогодні ми розглядаємо його участь в уколах для схуднення.

Уколи в живіт повинен призначати лікар, це може стати смертельно небезпечним для людини, якщо не знати протипоказань і не слідувати особливим графіком, так як мова йде не про побічні ефекти, яких теж чимало, а про передозування. Самі знаєте, чим подібне може закінчитися.

Уколи в живіт мають різні цілі, іноді їх призначають навіть при варикозі або діабеті, хоча лікарі і намагаються призначати цю процедуру в самому крайньому випадку. Так, нікотинова кислота прискорює потік крові і не дозволяє тромбам утворитися. Уколи краще починати колоти тільки якщо вже немає інших варіантів, наприклад, при величезному вазі. Нікотинова кислота прискорює всі процеси в організмі, тому людина починає худнути. Можна спробувати знайти її в продуктах, на зразок печінки, кукурудзи, яєць і морепродуктів. Про те, які уколи роблять для схуднення, вам повинен розповісти лікар, весь процес називається мезотерапией. Все робиться дуже швидко, вводиться голка на 2 мм. Таким чином в організм надходять активні речовини, здатні спалювати жир. Треба сказати, що вони не щадять нічого, тому є шанс позбутися целюліту і підтягнути в’ялу шкіру. Уколи повинні пригнічувати відчуття голоду. Вони немов відключають функцію харчування, тому людина худне ще за рахунок того, що перестає їсти. Жир використовується тілом як паливо, тому поки він все не спалить, не заспокоїться.

Якщо зважитеся на цю процедуру, то спершу почитайте відгуки і знайдіть гідну клініку. Можна економити на чому завгодно, але уколи завжди вимагають великих витрат, тому що великий ризик в разі неправильно вирахуваною дози просто отримати всі побічні ефекти в комплекті. Ще пощастить, якщо вам не відмовлять нирки і кишечник, тому подумайте тричі, перш ніж погодитися. Наслідками процесів будуть біль і почервоніння шкіри. Звичайно, поки не спробуєте, не впізнаєте, адже є і хороші відгуки, тому думайте суб’єктивно і розраховуйте всю вартість цих процедур, щоб не помилитися.

Ссылка на основную публикацию