Уколи гіалуронової кислоти як спосіб омолодження

призначення процедури

Основному завданню цих ін’єкцій є загальне омолодження і спроба зробити контур обличчя чітким, а зовнішній вигляд шкіри — свіжим. Цю процедуру найчастіше застосовують до шкіри обличчя, але її можна робити і на руках, і в зоні декольте, а при бажанні і на інших ділянках тіла.

Читайте також: Омолодження шкіри обличчя

Початковим призначенням уколів було розгладити і вирівняти зморшки шляхом введення препарату під шкіру. Кислота заповнювала підшкірні ділянки, тим самим забираючи непотрібні складки. Шкіра під дією кошти стає пружною і в організмі прискорюються процеси регенерації, що також сприяє зникненню зморшок. Однак сьогодні цим способом коректують форми щік або підборіддя і вирівнюють «поплив» з віком обриси. Для цих випадків пропонується зробити пластику з гіалуроновою кислотою.

Якщо присутній незначна природна асиметрія в області щік або підборіддя, її можна легко виправити за допомогою ін’єкцій. Цим же способом відновлюється повнота щік, вилиць і губ. Кислоту просто вводять в підшкірні тканини, де вона всмоктується. Вилиці при цьому стають більш виразними і високими. Останнім часом ін’єкцію часто використовують для збільшення губ, а також надання їм необхідної форми. Кислота відмінно підходить тим, у кого спостерігається асиметрія або губи недостатньо повні.
Фото до і після:

Дуже популярна гіалуронова кислота в косметології. Магазини пропонують широкий асортимент препаратів, у складі яких міститься цей компонент. Кислота є природним зволожувачем, тому відмінно допомагає впоратися з незначними дефектами шкіри. Недостатня волога стає причиною вікових змін, а систематична підживлення допомагає відновити недолік потрібних елементів. Крему і сироватки можуть згладити мімічні зморшки, проте уколи діють набагато швидше і ефективніше, а також можуть справлятися з великими проблемами.

види терапії

Існує кілька видів терапії за допомогою гіалуронової кислоти:

 1. Мезотерапія. Ця процедура полягає у введенні під шкіру за допомогою мікроін’єкцій препарату. В цьому випадку відбувається загальне омолодження шкіри (читайте також: процедура фотоомолодження особи), і прибираються незначні дефекти, наприклад, мімічні зморшки.
 2. Контурна пластика. Ця терапія спрямована на корекцію більших недоліків, таких, як глибокі зморшки або нечіткий контур.
 3. Біоревіталізація. Після неї шкіра набуває здоровий і свіжий вигляд. Процедура має своїм завданням відновити і прискорити обмінні процеси в тканинах і тим самим прискорити регенеративні процеси.

Кожен вид терапії використовує окремий тип препарату, найкраще відповідний завданням і функціям лікувального заходу.

Читайте також: Біоревіталізація гіалуроновою кислотою

Принцип дії

Варто відзначити, що гіалуронова кислота входить до складу епітелію, і тому не завдає шкоди ні шкірі, ні м’язам. Це відрізняє її від ботокса або інших клітинних технологій.

Створюються спеціальні гелі, до складу яких входить кислота. Вважається, що препарат повністю ідентичний кислоті, що виробляється організмом людини. Таким чином, він не викликає алергії і не вимагає попереднього тестування. Сучасні вчені говорять про те, що основною причиною появи зморшок є недолік кислоти в організмі. Відповідно ін’єкції відновлюють просто відсутній відсоток речовини.

Процедура введення препарату під шкіру досить неприємна. Перш ніж починати ін’єкції, шкіру очищають і ретельно дезінфікують. Часто використовуються знеболюючі препарати. Кислоту вколюють по всій поверхні зморшок або в область, яку потрібно виправити. Використовують голки або канюлі. Їх вводять в м’які тканини, для того щоб кислота зайняла своє місце, призначене їй природою: між колагеном і еластином. Відразу після ін’єкції повинен проводитися невеликий масаж, який розподілити кислоту рівномірним шаром під шкірою. Закріпившись в міжклітинному матриксі, кислота прискорює регенеративні процеси і поступово разом з шкірним салом виводиться на поверхню шкіри. Там вона утворює захисну плівку, яка стримує вологу і перешкоджає швидкому старінню.

Результат від процедури

Після лікувального заходу на шкірі можуть виникнути набряки, почервоніння або синці. Їх можна прибрати, відразу приклавши до шкіри кубики льоду або просто холодний компрес. Через набряклості, яка спаде вже через кілька днів, може здатися, що введено занадто багато препарату.

Якщо проводилася контурна пластика або корекція, можливо, буде потрібно повторна процедура.

Гіалуронова кислота з часом починає розсмоктуватися, і шкіра набуває колишній зовнішній вигляд. Зазвичай ефект тримається всього близько року, але іноді встигає розсмоктатися вже за 6-8 місяців, в залежності від індивідуальних особливостей організму. Саме тому рекомендується проводити повторні процедури, щороку.

Протипоказання і наслідки уколів гіалуронової кислоти

Незважаючи на те, що гіалуронова кислота гіпоалергенна, препарати, якими роблять ін’єкцію, мають ряд протипоказань. До них відносяться:

 • грибкові інфекції на шкірі обличчя;
 • ушкодження шкіри: порізи, гематоми;
 • запальні процеси;
 • непереносимість компонентів препарату;
 • вагітність і період годування груддю;
 • схильність до келоїдних рубців;
 • будь-які інфекційні захворювання;
 • погана згортання крові;
 • аутоімунні хвороби.

Про всі перераховані проблеми необхідно повідомляти майстра перед процедурою. Досвідчений фахівець зможе правильно оцінити ситуацію і вирішити, чи припустимо робити ін’єкцію чи ні.

Також можливі деякі побічні ефекти від уколів:

 • набряки, почервоніння і синці;
 • свербіж;
 • висип;
 • келоїдні рубці;
 • поява пігментних плям;
 • герпесні висипання при корекції губ;
 • поява папул.

І хоча вони з’являються дуже рідко, про можливість їх виникнення слід знати.

Догляд за шкірою після уколів гіалуронової кислоти

Виконуючи кілька простих правил перший тиждень після терапії, легко можна уникнути таких неприємностей, як свербіж або висип.

Ссылка на основную публикацию