Уколи ботокса

Beautiful woman gets botox injection in her face

На сьогоднішній день багато косметологічні центри застосовують масу омолоджуючих процедур, але найпопулярнішою стала ін’єкція ботулотоксину. Напевно більшість людей, які цікавляться збереженням краси і здоров’я чули про цей метод. Але мало хто цікавилися побічними діями препарату.

Так що ж таке ботокс і чим він небезпечний?

Повна назва препарату ботулотоксин (токсин ботулізму) — з назви видно, що речовина отруйно для людського організму, отрута є найсильнішим на планеті земля. Це результат роботи мікроба Clostridium botulinum воно викликає важке захворювання ботулізм. Але, незважаючи на всю небезпеку цього препарату, він часто застосовується в косметологічних засобах. Його використовують в якості головного омолодження особи або іншої частини тіла.

Ботулотоксин в медицині з’явився давно, але широку популярність він отримав, коли його почали використовувати в косметології в 80-і роки. А позиціонують його як надійне і нешкідливе засіб для видалення зморшок.
Дії ботокса характеризується, як потужне точкове паралізує вплив. А це означає, що обмежується міміка обличчя через припинення скорочення м’язів. Відбувається це через блокування нервового сигналу.

Всі м’язові групи, в які була проведена ін’єкція, не мають зв’язку з головним мозком і не приймають команди, відповідно м’язи розслабляються, і йдуть зморшки. Ефект тримається від 4 до 6 місяців, але бували випадки, коли результат тримався один рік. А після процедуру потрібно повторити. І ось багато жінок почали шукати відповіді на запитання наскільки небезпечний ботокс? Чи можна його колоти так часто?

Який ризик і кому не можна робити ін’єкцію?

Після процедури важливо витримати чотири години тільки у вертикальному положенні і не рухати м’язами обличчя протягом години. Після уколу забороняється ходити в сауну, засмагати, проводити фізіотерапію або масаж, а також пити спиртні напої. Робити процедуру категорично заборонено вагітним жінкам, людям з м’язовими розладами та хворобами, низькою згортанням крові, хто приймає певний список антибіотиків. Косметологи стверджують, що негативний результат з’явитися може, але тільки якщо лікар не досвідчений. У дозі препарату важлива золота середина, порушивши яку можна не добитися потрібного ефекту або нашкодити пацієнту. Дуже важливо знайти грамотного фахівця, який точно введе препарат в потрібну м’язову групу. Тому перед вибором косметолога дивитеся не на вартість введення ботокса, а на його стаж роботи. Якщо хочете заощадити то краще процедуру не робити, так як сумнівний фахівець, не розрахувавши дозу, може зіпсувати зовнішній вигляд і потім доведеться робити пластику обличчя.

Перед майбутніми процедурами лікар огляне стан м’язів і судин. Для уникнення можливих ускладнень, у разі слабких судин, доведеться пройти додатковий курс для їх зміцнення. А щоб не було ніяких ускладнень, то препаратом будуть робити ін’єкцію після повної готовності особи.

Затвердження косметологів в тому, що пацієнтки роблять регулярні процедурні дії цим препаратом, то у них може початися синдром відміни. А після кількох ін’єкцій результати будуть погіршуватися, і буде велика різниця між першою процедурою і другий.

У засобах масової інформації часто стверджується небезпека побічних дій ботокса. Але вони відбуваються тільки в двох випадках, коли має місце непереносимість організму і не кваліфікованість лікаря. До того ж бували випадки, коли ботулотоксин реагував з іншими препаратами, створюючи ускладнення.

Ссылка на основную публикацию