Укладання на коротке волосся

Навіть короткі стрижки є приводом для створення різноманітних зачісок. Тим більше що зараз існує багато укладок, зробити які можна в домашніх умовах. Це можуть бути як чоловічі, так і жіночі красиві і святкові зачіски. Серед великої різноманітності обов’язково можна знайти модні варіанти.

З чим потрібно робити укладку

Щоб укладання на коротке волосся була привабливою, необхідно користуватися якісними засобами. Об’ємна зачіска в домашніх умовах створюється за допомогою таких засобів.

 • Мус. З цією косметикою можна укласти навіть тонке волосся. З ним виходять дуже стильні зачіски, в тому числі на короткі і середні локони, на стрижки з чубчиком.
 • Віск. Зробити будинку рівні пасма можна за допомогою воску. Будь-які модні зачіски будуть виглядати привабливо.
 • Гель. Найкраще гелем виконувати укладку на короткі локони. Тому їм можна укладати чоловічі і жіночі волосся. Навіть тонкі пасма збираються в зачіску.
 • Лак. Всі зачіски, в тому числі на середні волосся, а також чоловічі укладання на завершення фіксуються за допомогою лаку. З ним виходять недбалі зачіски.


Всі косметичні засоби дозволяють зробити красиві модні зачіски будинку. Будь-яка святкова стрижка, наприклад, новорічна, буде виглядати дуже привабливо, якщо скористатися професійною косметикою. З нею відмінно укладаються тонкі, середні волосся, а також чоловічі стрижки. Щоб все правильно зробити, необхідно вивчити інструкцію до кожного засобу.

необхідні інструменти

Щоб укладання на коротке волосся була зроблена правильно, необхідно скористатися наступними інструментами:

 • гребінцем, у якій довгі, гострі кінці і дрібні зубчики. З її допомогою можна робити модні зачіски будинку. Також вона дозволить укладати стрижки з чубчиком на потрібний лад;
 • брашингом. Бажано придбати набір круглих гребінців. З ними укладаються модні стрижки з чубчиком. Будинки з ними вийде будь-яка святкова об’ємна укладка, наприклад, новорічна;
 • феном. Укладання короткого волосся феном краще виробляється професійним обладнанням. Воно дозволить правильно зробити укладку на тонке волосся. З ним виходить дуже приваблива недбала зачіска;
 • праскою. Інструмент потрібно, щоб робити привабливі укладання в домашніх умовах. Стрижки з чубчиком завдяки прасування відмінно перетворюються;
 • термозащитним засобом. Завдяки йому волосся будуть захищені від впливу прасування, фена, плойки і бігуді;
 • плойкою і бігуді. Інструменти потрібні для того, щоб робити відмінні укладання, в тому числі з чубчиком. Вони дозволять перетворити навіть тонке волосся;
 • аксесуарами. Щоб удома правильно зробити укладку, необхідно прикрасити стрижку аксесуарами. Вони дозволять зробити привабливими навіть тонкі локони.

Корисні поради

 • Перш ніж робити укладку в домашніх умовах, необхідно помити голову.
 • Потім потрібно нанести бальзам або кондиціонер. Слід наносити засіб в потрібній кількості, щоб не зіпсувати пасма.
 • Щоб правильно зробити укладку вдома, необхідно грамотно вибрати косметику. Шатенки можуть вибирати різні укладальні кошти. Блондинкам не варто купувати гелі і віск.
 • Для перетворення стрижки необхідно нанести краплю кошти. Якщо буде потрібно, то можна додати ще.

види укладок

Коли є всі засоби, можна робити в домашніх умовах відмінні укладання.

 • Об’ємні. Спочатку волосся потрібно обробити мусом, після чого вони повинні просохнути. На потиличній частині необхідно відокремити пасмо, середню по товщині. Решта слід закріпити за допомогою затискачів. Пасмо треба намотати на брашінг і обсушити феном. Таку ж роботу треба зробити з іншими пасмами. Руками необхідно робити потрібну форму. В кінці укладання слід закріпити лаком і воском.
 • «Їжак». У домашніх умовах відмінно виходить приваблива укладання їжак. На зволожені локони наноситься пінка. Потім їх слід просушити з опущеною головою, щоб отримати привабливий обсяг. Пальці потрібно занурювати в віск і піднімати ними волосся вгору. Для закріплення укладання необхідно використовувати лак. На потиличній частині волосся можна трохи наїжачити. Перевагою цих зачісок є можливість загладжування.
 • Локони. Волосся необхідно обробити за допомогою мусу або пінки. Потім відокремлюються пасма і завиваються плойкою. Надати зачісці форму можна лаком.


Багато хто користується феном з дифузором. Цей метод дозволяє отримати розкішні локони і завитки. Тільки робити цю роботу слід акуратно. Необхідно промити голову, помістити пасма в дифузор і включити гаряче повітря.

Отримати привабливу укладку можна з використанням бігуді: «термо» або «липучки». Тільки «липучки» необхідно використовувати при вологих локони. Після цього голову слід просушити за допомогою фена. Прибирати бігуді необхідно акуратно. Замість бігуді можна застосовувати круглу гребінець маленького діаметру. Пасма потрібно намотувати і просушувати феном.

 • Гладка укладання. Сухі локони необхідно розділити за допомогою прямого або косого проділу. Їх можна зачесати назад. Гелем і воском потрібно укласти пасма. Тільки косметику потрібно використовувати в помірній кількості.
 • Недбала зачіска. Чисте волосся треба обробити мусом. Пасма слід стискати руками і укладати їх довільно. Нехай вони добре висохнуть, після чого можна обробити їх лаком.
 • Начісування. Спочатку локони обробляються за допомогою пінки, а потім на них потрібно нанести захисний засіб. Волосся необхідно просушити феном і укласти їх назад. Пасма слід начесать у лоба, а використовувати для цього бажано тонку гребінець. Всі пасма слід акуратно укласти.
 • Стиль глем-панк. Необхідно просушити локони феном, а потім нанести на них спрей. Потім пасма витягуються за допомогою прасування. Чубчик обробляється пінкою, після чого її потрібно поставити в вигляді гребеня. Кінчики завиваються плойкою. В кінці зачіску обробляють лаком.
 • Голлівудський варіант. На волосся необхідно нанести пінку або мус, тільки попередньо їх слід помити і висушити. За допомогою плойки створюються локони. Також можна скористатися зажимами. Зачіску слід закріпити лаком.

Для всіх зачісок можна використовувати аксесуари. Для цього є великий вибір прикрас: обідків, шпильок, шпильок, пов’язок, невидимок.

 • Романтична укладання на короткі локони. Зачіска відмінно виглядає на більш довгих пасмах, наприклад, з каре або боб. Можна користуватися плойкою. Спочатку волосся необхідно промити і просушити, а потім на них наноситься пінка по всій довжині. Буде потрібно створити проділ на свій розсуд. Довгі пасма можна завивати стайлером, але починати роботу не потрібно з коренів. Потім можна зробити укладку набік або прикрасити зачіску шпилькою.

Коротке волосся дозволяють створювати різні зачіски. Головне, щоб вони поєднувалися із загальним видом. Є укладання в діловому стилі, спортивному, урочистому, класичному і т. Д. Підтримувати привабливий вигляд необхідно за допомогою якісної косметики. Завдяки різноманітності зачісок для кожного випадку можна вибирати різні варіанти укладок в залежності від ситуації.

Ссылка на основную публикацию