Укладання «Каре»

Перукарське мистецтво постійно розвивається. Тому з’являються нові зачіски та укладки для волосся. Багато з них є класичними. Відмінний варіант — укладання «Каре». Ця зачіска стала популярною через простого створення. Тим більше локони не потрібно постійно укладати, а вимоги по догляду — мінімальні. Є косою варіант цієї стрижки, виглядає незвично. Якщо ознайомитися з особливостями, принципами роботи, то її можна зробити в домашніх умовах.


Різниться кілька видів «Каре», що відрізняються стилем, методом створення. Варіант стрижки волосся вибирається залежно від способу: бувають повсякденні, святкові укладання.

Що потрібно для роботи?

Щоб укласти стрижку, необхідно мати кілька пристосувань. До них відносяться засіб для фіксації локонів (лак), мус (пінка) для створення обсягу, кругла гребінець, фен.


Для отримання вечірньої зачіски будуть потрібні праску, бігуді, електрощипці. Щоб захистити волосся від перегріву, необхідна термозахисний косметика. Це можуть бути мус, спрей, маска.

Види «Каре»

Існує кілька варіантів укладання. Вибирати конкретний варіант потрібно в залежності від способу. Укласти зачіску нескладно, якщо знати тонкощі процедури.

  • Класичний. Спочатку необхідно помити локони, просушити їх. Для процедури бажано користуватися шампунем, що створює обсяг. Трохи зволожені пасма обробляються пінкою або мусом. В результаті фіксація буде набагато простіше. Обробляти волосся потрібно з коренів із застосуванням гребінця, рухаючись до кінчиків.

Після обробки фіксуючим засобом потрібно за допомогою круглого гребінця і фену створити обсяг біля коріння. Для цього локони накручують на гребінець, сушать за допомогою фена. Необхідно пам’ятати, що обсяг залежить від розміру гребінця: великий діаметр гребінця впливає на створення шикарного обсягу.

За сушінням і створенням обсягу необхідно переходити до укладання кінчиків. Потрібно закруглену гребінець протягувати вниз, накручуючи кінчики всередину. Якщо є чубчик, то її теж накручують.


Кучеряві локони укладаються трохи складніше. Спочатку їх необхідно випрямити з використанням прасування, фена за допомогою витягування волосся від коренів до кінчиків. Коли локони стали гладкими, необхідно виконати «Видовжене каре». Зачіска може бути з косою чубчиком.

  • Швидка укладання. Такий варіант укладання відмінно підходить для створення в домашніх умовах. Виконується процедура близько 10 хвилин. На чисті і трохи просушені локони наноситься фіксує косметика. Її потрібно розподілити рівномірно. Після цього голову необхідно нахилити і просушити всі пасма. Використовувати для цього можна фен. Пальцями можна зробити трохи недбалу зачіску. Тому потрібні особливі насадки на фен, що потрібно для отримання обсягу і хвилястості. Середні локони відмінно укладаються зі збереженням привабливої ??форми.
  • Укладання для особливих випадків. Промиті волосся необхідно зачесати на одну сторону і просушити феном, поки вони повністю не висохнуть. Готова зачіска фіксується лаком. Таке укладання для волосся — кращий варіант для створення в домашніх умовах.
  • «Каре на ніжці». Найчастіше зустрічається простий варіант укладання: округла гребінець і фен служить для створення локонів. Вони можуть бути створені як назовні, так і всередину. Складні локони виходять завдяки електрощіпци. Вони виглядають привабливо, створюючи романтичний образ.
  • Укладання «косий проділ». Для волосся цей вид зачіски буде одним з кращих. Він підійде для повсякденності і вечірнього виходу.

Чисті і кілька зволожені локони обробляються пінкою, після чого їх потрібно розчесати і просушити. Щоб вони стали ідеально гладкими, потрібно робота з праскою. Відбувається стискання широких і тонких пасом за допомогою пластин прасування. Виконувати роботу потрібно акуратно, щоб не перепалити пасма. При використанні прасування слід виконувати процедуру ретельно, щоб не створити сухість і ламкість волосся. Для цього вони обробляються термозащитним спреєм.

Після вирівнювання за допомогою гребінця волосся ділять по косому проділу. З меншої частини локони прибираються за вухо, а в більшій — знаходяться в розпущеному вигляді. Розділені пасма потрібно розгладити гелем, після чого зафіксувати лаком.

  • Оригінальний варіант зачіски. Для створення «подовжене каре» необхідно скористатися феном, Електрощипці, гребінцем. Спочатку потрібно обробити волосся мусом, потім їх потрібно підняти і зробити їх об’ємними. Після цього їх слід розподілити електрощіпци і створити локони. В кінці відбувається обробка лаком.
  • «Каре на потилицю». Цей вечірній вид зачіски виглядає чудово. Робота виконується просто. Зволожені локони необхідно обробити пінкою і обсушити феном. Гребінцем слід закручувати пасма всередину. Верхня частина фіксується за допомогою затиску. Продовження укладання створюється руками і лаком.

Якщо зробити «Видовжене каре», то особа буде відкритим, а коротка чубчик закріплюється за допомогою обруча. Щоб зробити шикарну зачіску, можна створити начісування верхівки перед лакової фіксацією.

Щоб укладання виглядала привабливо, необхідний повноцінний догляд за волоссям. Для цього потрібно використовувати косметику за своїм типом волосся. Рекомендується застосовувати для миття тільки якісні шампуні, спреї, бальзами. Бажано регулярно робити лікувальні маски, створені з корисних компонентів. Є готова косметика, в тому числі маски, для щоденних процедур. Інструменти для створення зачісок повинні використовуватися рідко, так само як і хімічні засоби. Це дозволить зберегти структуру локонів на довгі роки.

Створювати такі зачіски нескладно. Необхідно лише вибрати відповідний для себе варіант і використовувати свою фантазію. Але слід враховувати, що щоденні зачіски за допомогою фена викликають пересушування локонів. Тому важливо користуватися захисними засобами, адже вони дозволяють зберегти здоров’я волосся.

Ссылка на основную публикацию