Укладання «Каре» в домашніх умовах

Мода на зачіски постійно вдосконалюється. Дизайнери розробляють нові укладання до різних типів особи. Але є зачіски, які стали класичними, оскільки вони підходять під багато типів особи. До них відноситься стрижка «Каре». Її можна красиво укладати і в домашніх умовах, якщо ознайомитися з тонкощами процедури. Зачіска стала популярною через простого догляду та легкого створення. Вона зручна в повсякденному житті і відмінно підійде для свята. Є привабливий варіант стрижки — «Боб», укласти який теж нескладно. Є відмінний варіант подовженого виду зачіски.

варіанти зачісок

Стрижка «Каре» буває в кількох варіантах, укладати які теж можна навчитися самостійно. Вони діляться по стилю і методу створення.

Вибирають стрижку «Каре» для повсякденного способу і для урочистих випадків. Святкова і буденна укладання мають деякі відмінності, але образно дуже схожі.

Що потрібно для процедури?

Перш ніж укласти зачіску «Каре», необхідно підготувати основні інструменти і косметичні засоби. З ними красиво укладати волосся можна в домашніх умовах. Для цього потрібно придбати косметичний засіб для фіксації, але зазвичай застосовується лак. Будуть потрібні мус, пінка для отримання обсягу. У процедурі застосовуються гребінці (з плойкою і округлої форми), фен.


Щоб красиво укласти вечірню зачіску «Каре», необхідні бігуді, праску, електрощіпци. Щоб захистити волосся від впливу високих температур, використовуються термозахисні кошти. До них відносяться муси, спреї, маски.

види укладок

Для створення класичного «Каре» потрібно спочатку промити волосся, а також просушити їх. Для цієї процедури бажано застосовувати шампунь для отримання обсягу. На просушені локони необхідно нанести пінку або мус, завдяки чому подальша укладання буде виконуватися легше. Косметику необхідно розподілити біля коріння із застосуванням плоскої гребінця.

Після обробки волосся засобом необхідно взяти круглу гребінець, фен і створювати обсяг зачіски біля коріння. Для цього локони необхідно накрутити на гребінець. На обсяг впливає розмір гребінця: якщо її діаметр великий, то зачіски «Каре» або «Боб» вийдуть об’ємними.


Після сушіння і створення об’єму біля підстави «подовжене каре» або «Боб» слід укладати кінчики. Закруглену гребінець нудно протягнути вниз, захоплюючи кінчики всередину. Якщо є чубчик, то її теж потрібно обробити аналогічним способом.

Укладати кучеряві локони трохи складніше. Для цього необхідно заздалегідь випрямити їх із застосуванням прасування або фена. Пасма витягуються від коренів до кінчиків. Коли вийшли гладке волосся, можна створювати будь-який вид стрижки.

Швидкий вид укладання

Ця укладання створюється дуже просто протягом 15 хвилин. Необхідно промити волосся і просушити. Потім вони обробляються фіксує косметикою. Голову потрібно нахилити вниз і просушити волосся феном.

Під час сушіння необхідно трохи наїжачити локони, щоб отримати трохи недбалий вигляд. Тому укладання може виконуватися із застосуванням спеціальних насадок на фен. З їх допомогою створюються потрібний обсяг зачіски і хвилястість. Для середньої довжини волосся така стрижка буде відмінним варіантом, адже вона збережеться на довгий час.

Укладання для особливих випадків

Чисте волосся необхідно зачесати на одну сторону, а потім ретельно просушити феном. В результаті повинні вийти абсолютно сухі пасма. Готову зачіску потрібно закріпити за допомогою лаку.

Варіант зачіски «на ніжці»

Укладати волосся в домашніх умовах можна простим способом. Для економії часу можна використовувати легкий спосіб укладання. Спочатку за допомогою округлої гребінця і фен створюється укладання локонів назовні або всередину.

Для створення складного варіанта зачіски необхідно застосовувати електрощіпци, за допомогою яких формуються локони. Вони будуть виглядати незвично, тому підійдуть для будь-якого випадку.

Варіант укладання на косий проділ

Укладати волосся можна без чубчика. Для цього є відмінний варіант — асиметрична зачіска. Її можна використовувати як для повсякденності, так і для особливих випадків.

Волосся необхідно попередньо промити і трохи просушити, щоб вони були вологі. Потім вони обробляються пінкою, а потім їх слід розчесати і просушити. Щоб зачіска вийшла гладкою, необхідно використовувати праску. Широкі й тонкі локони потрібно затиснути праскою, протягнути вниз і прибрати прилад. Виконувати роботу слід акуратно. Не варто перетримувати прилад, оскільки високі температури можуть запобігти перегріванню. В результаті вони стануть пошкодженими, через що потрібно тривале відновлення.


Використовувати праску потрібно так, щоб волосся не стали сухими або ламкими. Для захисту від приладів застосовується спеціальний термозахисний спрей. Коли вирівнювання закінчено, волосся необхідно розділити по косому проділу. З меншої частини локони забираються за вухо, а з більшою — спадають. Поділені на 2 частини локони необхідно розгладити за допомогою гелю, а також закріпити лаком або спреєм.

незвичайна укладання

Для створення цього варіанту зачіски потрібно застосування фена, Електрощипці, гребінці круглої форми. Спочатку волосся необхідно обробити пінкою або мусом, а затії підняти близько підстави для створення обсягу.

Потім локони потрібно розділити на пасма, а після цього електрощіпци створюються привабливі локони. В кінці зачіску необхідно зафіксувати лаком.

Зачіска «на потилицю»

Зачіска, створювана «на потилицю», використовується для вечірніх виходів. Створити її не дуже складно. Зволожені локони потрібно покрити пінкою і висушити феном. Локони створюються за допомогою закручування пасом всередину гребінцем. Верх необхідно скріпити затискачем. Створення решти укладання виконується руками і лаком.


При подовженій зачісці обличчя залишається відкритим, а короткий чубчик можна закріпити за допомогою обруча. Щоб зачіска вийшла розкішніше, необхідно створити начісування на маківці перед фіксацією лаком.

професійні поради

Для створення привабливого укладання фахівці радять дотримуватися наступних порад.

  • Для отримання укладання використовуються такі інструменти, як фен, плойка, бігуді.
  • Щоб краще розчісувати локони, потрібно використовувати спрей, мус, пінку.
  • Для закріплення готової зачіски не варто користуватися великою кількістю лаку, так як відбувається ускладнення кінчиків.
  • Для створення зачіски голову необхідно попередньо промити і просушити.
  • Перед сушінням феном на пасма наноситься термозахисний засіб. Їм може служити спрей.
  • Щоб вийшла гарна укладка, пасма біля коріння необхідно підняти за допомогою круглої щітки для просушування гарячим повітрям.
  • Вибирати укладання потрібно за формою особи, структурі волосся.
  • Пасма на кінчиках трохи подвіваются, а хвилясті випрямляються.

Створення зачісок — не така складна справа, якщо виконувати процедуру за правилами. Необхідно лише бажання, і тоді в образ можна внести щось нове. Тільки часто виконувати укладку феном не варто через можливе пересушування локонів. З ним потрібно користуватися захисними засобами, і тоді пасма збережуть свій здоровий вигляд і блиск.

Ссылка на основную публикацию