Угресол від прищів

Всі, хто хоч раз стикався з проблемою прищів і вугрової висипки, чули про такий засіб, як Базирон АС. Препарат досить ефективний, і допомагає дуже багатьом. Випускається у формі крему і гелю. Однак не всі знають, що існує його аналог у вигляді лосьйону під назвою Угресол.

Для багатьох людей лосьйони є набагато більш практичним засобом, ніж креми і гелі. Крім цього, лосьйони володіють великим проникаючим дією. А значить і ефект від їх застосування буде краще.

Угресол продається в пластикових бульбашках ємністю 30 мл. Основними компонентами його є вода і бензоїл пероксид. Концентрація останнього становить 10% і її можна назвати високою.

Нагадаємо, що гель Базирон АС випускається з вмістом бензоил пероксиду 2,5%, 5% і 10%. Тобто, можна сказати, що Угресол завдяки своїй концентрації і більш високому проникаючого дії є більш ефективним засобом, ніж його аналог Базирон АС.
Як і Базирон, Угресол також завдає удар відразу по 2-м причин появи прищів:

  1. Знищує бактерії Propionibacterium acnes. Причому, на відміну від антибіотиків, бактеріям дуже важко до нього звикнути.
  2. Завдяки своєму кератолітичну дію, знижує вироблення шкірного сала. А шкірне сало, як ми знаємо, і є тією самою живильним середовищем для бактерій, в якій вони посилено розмножуються.

Цього достатньо для того, щоб даний лосьйон можна було зарахувати до розряду ефективних препаратів проти акне. Раніше Угресол в порівнянні з базірон вигідного відрізняла ціна — цей препарат можна було знайти за ціною в 2 — 3 рази дешевше. Однак у даний момент дістати його стало важче, і ціна його майже зрівнялася з ціною базірон.

Як застосовувати препарат

Застосування Угресолу не несе в собі ніяких складнощів. Перше, що потрібно запам’ятати — шкіра перед його нанесенням повинна бути добре вимита і абсолютно суха. Бульбашка перед застосуванням обов’язково збовтувати. Далі можна видавлювати лосьйон з флакона на руки і втирати масажними рухами, а можна наносити на ватний тампон і протирати обличчя.

За допомогою цього лосьйону можна також лікувати прищі на спині і плечах. Тільки в цьому випадку слід дочекатися повного всмоктування препарату, а вже потім одягати одяг. Інакше на одязі можуть залишитися знебарвлені плями.

У перший день Угресол наноситься один раз. У наступні дні — 2 рази: вранці і ввечері. В особливо важких випадках кількість застосувань можна довести до 3-х. Загальний курс лікування становить близько 3-х місяців. За цей час повинен бути досягнутий хоч якийсь ефект. Якщо його немає, значить цей препарат конкретно для вас неефективний і слід підшукати інший.

Увага! Існує один спосіб, як значно посилити дію Угресолу! Вчені з США з’ясували, що бензоїл пероксид діє набагато ефективніше, якщо одночасно з ним застосовувати зовнішні ретиноїди в слабкої концентрації. В цьому випадку кератолітичну дію бензоил пероксиду набагато зростає.

У зв’язку з цим вітчизняні дерматологи рекомендують при лікуванні важких форм акне і в запущених випадках середньої форми одночасно з Угресол користуватися ретиноевую маззю. Ретиноєва мазь застосовується паралельно з Угресол один раз на добу вранці або ввечері (без різниці). Її можна наносити вже через 15-20 хвилин відразу після застосування лосьйону.

Передозування

Симптоми передозування Угресолу наступні:

  • Поява почервоніння (як плямами, так і по всій широкій);
  • Поява сверблячки;
  • Відчуття печіння, яке може періодично посилюватися і пропадати;
  • Сильна сухість шкіри, місцями переходить в лущення.

Зволожуючий крем — єдиний порятунок від перерахованих вище симптомів. Треба тільки, щоб цей крем не містив в собі жирів. Якщо ж він не допомагає, тоді припиняйте користуватися Угресол або йдіть на прийом до дерматолога.

Що не слід використовувати спільно з Угресол

Використання цього лосьйону спільно з певними препаратами для зовнішнього застосування може викликати особливо хворобливі реакції шкіри. Це крему і лосьйони з вмістом резорцінола, фенольной кислоти, саліцилової кислоти, сірки, третіноіна, спирту. Під цю категорію можуть потрапити навіть деякі лосьйони після гоління, тому уважно читайте їх склад на упаковці.

Категорично не рекомендується застосування одночасно з Угресол саліцилового спирту і болтушек на спиртовій основі. Взагалі, не слід самостійно, на додаток до Угресолу починати застосування будь-яких засобів від вугрової висипки. Перед цим завжди краще проконсультуватися з лікарем.

висновки:

Лосьйон Угресол можна назвати по справжньому ефективним засобом. Основу його ефективності становить перекис бензоїлу — сильний антисептик, що володіє до того ж і кератолитическим дією. Завдяки своїм складом, цей лосьйон є повним аналогом широко відомому базірон.

Однак людям з жирною і товстою шкірою застосовувати Угресол навіть краще, ніж його аналог. Все тому, що лосьйони мають більшу проникаючу здатність.

Ссылка на основную публикацию