У квартирі протяг? Пару рад як від нього позбутися

Дуже не приємно знаходиться в приміщення де є протяги, тому, в доброї господині виникає питання: як позбавиться від протягів в квартирі, що б було тепло, затишно і комфортно всім.

Однією з найбільш частих причин небажаних протягів є неправильне регулювання вікна. Перед зимою варто перевірити стан фурнітури, петель і віконної рами. Їх правильну установку найкраще довірити фірмі, що займається ремонтом вікон. Часто перевіряйте ущільнення в нижній частині рами вікна. Прокладки добре міняти кожні 2-3 роки, поєднавши їх в тип вікна (дерев’яні, пластикові). Про що ще слід пам’ятати?

У вас немає часу на ремонт, що пропускає вітер вікна? Покладіть на підвіконні спеціальний протектор, який запобіжить проникненню вітру. Зверніть увагу, щоб кришка була знята з гранулятором, щоб був більш стабільний.

Коли ми купили будинок, грошей що б поміняти вікна у на сні було, тому першу зиму довелося замовити з протягами в квартирі позбудеться від яких було неможливо. Дерев’яні старенькі вікна ми утеплили, за допомогою вати і поролону затикала всі щілини і дірки, заклеїла папером. Але повністю проблеми це не вирішило. Тоді познімала всі м’які іграшки з шафи і поставила їх на підвіконня, це звичайно не капітальна вирішення проблеми, а тимчасове, але чинне.

А моя бабуся взимку на ніч на вікна вішала товсті ковдри. особливо біля тих вікон де хто спав, так вона позбавлялася від протягів в будинку і зберігала тепло в своєму маленькому сільському будиночку.

Скло — це тонкі стіни вашого будинку. Навіть тоді, коли вікна герметичні, тепло з будинку йде. Щоб скоротити втрати енергії, встановіть на вікнах жалюзі або штори.

Часто ми забуваємо про те, що важливим елементом вікна, що впливає на його герметичність, є прокладки. Раз на рік необхідно промивати їх чистою водою, а перед зимою обов’язково провести консервацію. Це захищає їх від заморожування та дозволять користуватись еластичність. Найкраще використовувати для цього спеціальний препарат з силіконовими смолами.

Проблема протягів в передпокої зникне, якщо утеплити двері, спеціальної завинчивающейся планкою з ворсом, яку можна обрізати на будь-яку висоту.

Так само дуже часто, щоб в квартирі позбудеться від протягу, на двері вішають ковдру, тоді потік холодного повітря не з такою силою надходить в приміщення.

Тепер ви знаєте що потрібно зробити і як позбавиться від протягів в квартирі, і ваше житло стане затишніше і тепліше.

Ссылка на основную публикацию