У дитини немає новорічного настрою? Створити його дуже просто

Дітки, милі і добрі, вони так чекають свята і вірять в диво, що сам мимоволі починаєш вірити в фей, єдинорогів, Дідуся Мороза та інших казкових героїв. Тому, як створити новорічний настрій дитині, повинен знати кожен батько. Адже коли ви робите щасливим дитини, коли він вам посміхається і світиться від щастя, у нас, дорослих, як ніби виростають крила і нам хочеться летіти, творити добро і робити всіх щасливими.

Новорічний настрій дитині, створити легко і просто, ось кілька порад:

• Напередодні Нового Року, починаючи з 20-25 грудня, прикрасьте вікна до Нового Року, дощиком, іграшками, саморобними або покупними сніжинками. Якщо дитині більше 2 років, то можна, і навіть потрібно, зробити це разом з ним, я думаю ваш малюк буде радий цій події. Адже ви незвично проведете час сім’єю.
• На вікнах зупинятися не потрібно, якщо є чим прикрасити, то можна прикрасити весь будинок або просто кімнату малюка, якщо хтось з родичів проти таких прикрас.


• Щоб прикраси не обходилися вам в копійку, все разом зробіть прикраси з підручних засобів своїми руками. Можна вирізати сніжинки, зробити паперову гірлянду. Ваша дитина підкаже вам купу різних ідей. А якщо з ідеями туго, не соромтеся, скористайтеся інтернетом, в ньому таїться багато ідей і цікавих майстер класів.
• Діткам буде цікаво і корисно вивчити новорічні пісеньки і віршики разом з батьками, бабусею, дідусем. А потім розповідати Дідуся Мороза на святі на роботі у тата і отримувати за це солодкі подарунки. Весела новорічна пісня, завжди порадує вас і створить атмосферу свята.
• Є чудова ідея, зробити разом з дитиною відривний передноворічний календар, розмалювати кожен листок оригінально або наклеїти відповідну картинку. А потім разом відривати листочки і рахувати скільки залишилося днів до казкового свята.

• Не забуваємо про лист Діду Морозу, напишіть його разом з дитиною, можна так само відправити цього казкового персонажу якусь невелику підробку своїми руками. Пояснити це тим, що не тільки він хоче отримувати подарунки, всім приємно отримувати сюрпризи, а якщо що то просиш, про завжди потрібно щось давати в замін. Так само я вважаю, що це прекрасна можливість, як то не обережно дізнатися у дитини перелік усіх подарунків, які він дуже хоче отримати.
• Ще один простий і банальний спосіб як створити новорічний настрій дитині — це разом з ним прикрасити ялинку.
• В останню декаду грудня дивимося новорічні фільми і мультфільми, в залежності від віку дитини. Вибирайте, завантажуйте і дивіться. Слухайте новорічні пісеньки, читайте казки про зиму.


• А подарунки рідним і близьким можна красиво оформити разом, дитині сподобається, а новорічний настрій створиться сама собою.
• Якщо дитина старше 3-х років, і у нього немає можливості побувати на святі в дитячому садку або у батьків на роботі, багато вражень залишить візит Діда Мороза і Снігуроньки додому. Можливо, ви з сусідськими матусями-подружками і їх дітьми зберетеся і вбудувати дитячий ранок у когось вдома, замовте казкового гостя і тим самим влаштуєте новорічне свято і створите настрій собі і своїй малечі. А на всіх поділити витрати і вийде не так вже й накладно для сімейного бюджету.
• А якщо напекти разом з діточками імбирного печива? А потім з чашкою какао поїсти його? Це буде незабутні хвилини радості і приємні моменти не тільки для вашого чада але і для вас самих.

Все дуже просто, не потрібно великих грошей і якихось спеціальних можливостей, щоб було весело і цікаво разом. Адже для дитини Новий Рік це не ніч з 31 грудня на 1 січня, а незабутні казкові і приємні моменти.
Не забувайте робити фото на пам’ять, через деякий час ви з теплом будете згадувати ці чудові моменти проведені разом. Бажаю вам щасливого, гарного, світлого, доброго Нового Року і нехай у вас ніколи не виникає питання як створити новорічний настрій дитині.

Ссылка на основную публикацию