Турбозайм — Особистий кабінет (увійти, подати онлайн-заявку)

Оформлення мікропозик до зарплати іноді може стати справжнім порятунком при тимчасових фінансових труднощах. Роботу мікрофінансових організацій оцінили багато росіян, адже їх діяльність дозволяє в короткі терміни отримати невелику суму (1-15 тис. Руб.) І не турбувати родичів, друзів, а також не збирати великий пакет документів. Одним з лідерів ринку мікрофінансування в Росії по праву можна вважати компанію Турбозайм.

Чим займається компанія Турбозайм?

Турбозайм — мікрофінансових компанія, яка функціонує на ринку російського кредитування з 2013 року. Серед конкуруючих організацій Турбозайм відрізняється високим відсотком схвалених заявок (отримати гроші можуть навіть клієнти з поганою кредитною історією), високою швидкістю оформлення і досить оперативними відповідями служби підтримки.

Подати заявку на оформлення мікрокредиту і отримати позику онлайн на карту заявник може не виходячи з дому. Для цього йому потрібно авторизуватися на офіційному сайті компанії, після цього ввести основні параметри позики і особисті дані. Потім сервіс Турбозайм розглядає заявку, і при позитивній відповіді на рахунок клієнта надходить запитувана сума.

Turbozaim — реєстрація в «Особистому кабінеті»

Процес реєстрації простий і вимагає 5-10 хвилин. Спочатку потрібно відвідати офіційну сторінку компанії і вибрати опцію «Заповнити анкету». Кожен бажаючий отримати позику на карту повинен вказати свої особисті дані, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.

Натисніть, щоб збільшити

При авторизації системою перевіряються надані відомості — номер мобільного, адреса електронної пошти. Для цього на телефон направляється спеціальний код, який потрібно ввести у відповідне поле. Якщо код введений правильно, користувач вважається ідентифікованим, а на його електронну пошту висилається пароль, який при бажанні можна змінити. На наступному етапі можна оформляти заявку на отримання мікропозик.

Турбозайм — увійти в «Особистий кабінет»

Для входу в «Особистий кабінет» потрібно відвідати головну сторінку Турбозайм і натиснути на «Увійти в систему», після цього ввести свої контактні дані та пароль.

Натисніть, щоб збільшити

Порада: якщо користувач забув пароль, його можна відновити. Новий код буде відправлений на електронну пошту або номер телефону (за вибором клієнта), яка була вказана при реєстрації.

Турбозайм — онлайн заявка на карту

Турбозайм співпрацює з клієнтами по всій Росії в режимі онлайн і надає можливість оформити мікрокредит. Для цього потрібно пройти наступні етапи:

 1. в «Особистому кабінеті» заповнити анкету і вибрати відповідний спосіб отримання грошових коштів (на банківську карту або гаманець Яндекс.Деньги);
 2. вказати суму і термін позики;
 3. при позитивній відповіді підтвердити свою згоду з умовами договору, для цього натиснути на «Згоден з умовами оферти»;
 4. отримати гроші (від 2 до 15 тис. рублів).

Важливо: для створення заявки не потрібно відвідувати представництво компанії. Укладення договору відбувається в режимі онлайн — аналогом підпису є код, який відправляється на номер мобільного.

Вимоги до позичальників і процентні ставки

Стати клієнтом компанії Турбозайм просто, для цього потрібно відповідати нескладних вимог:

 1. громадянство Російської Федерації;
 2. вікові рамки — 21-65 років;
 3. наявність постійного доходу;
 4. наявність мобільного.

Процентна ставка за договором споживчого позики становить 792,05% річних. Часто компанію Turbozaim дорікають в занадто завищених відсотках (приблизно 2,17% в день), у відповідь на це організацією постійно впроваджуються різні програми лояльності, які знижують переплату за користування кредитом.

Способи погашення заборгованості

Для погашення заборгованості потрібно зайти в «Особистий кабінет» і вибрати найзручніший варіант для внесення коштів на рахунок компанії Турбозайм:

 • З банківської карти MasterCard або Visa — в «Особистому кабінеті» вибрати пункт «Погашення», вказати суму, безготівковий спосіб оплати і в розділі «Фінансовий інструмент» вибрати «Моя картка». Якщо ж планується перевести кошти з іншої картки, яка не прив’язана до «Особистого кабінету», потрібно вибрати «Інший спосіб оплати» і ввести її реквізити.
 • Через систему фінансових переказів Contаct. Для цього з паспортом потрібно звернутися в найближчий обслуговуючий пункт системи Contаct і повідомити касиру про намір перевести кошти на рахунок Турбозайм для погашення заборгованості, вказавши номер свого договору (можна знайти в «Особистому кабінеті»).
 • За допомогою інтернет-банкінгу «Альфа-клік». Для цього потрібно при погашенні заборгованості вибрати в «Особистому кабінеті» «Інший спосіб оплати», потім — «Альфа-клік». Потім клієнт повинен ввести свій логін від системи «Альфа-клік» і суму, яку планує перевести. Після завершення операції необхідно зробити скріншот успішної оплати і направити його в форму зворотного зв’язку.
 • Через «Сбербанк Онлайн», вибравши відповідний спосіб в «Особистому кабінеті».
 • У салонах зв’язку Евросеть і Зв’язковий.
 • Безготівковим переказом. Для цього потрібен паспорт боржника, номер договору (можна дізнатися в «Особистому кабінеті») і реквізити компанії Турбозайм. Гроші на рахунок можуть надійти після закінчення трьох діб (в залежності від політики обраного банку), це варто враховувати при розрахунках. Сума оплати повинна включати відсотки за ці три дні.

Реквізити компанії

 • Через систему Яндекс.Деньги. Для цього потрібно зайти в «Особистий кабінет» і вибрати безготівковий спосіб оплати, а в пункті «Фінансовий інструмент» — «Яндекс (кошти)». Після цього система перенаправляє заявника на сторінку Yandex, де потрібно авторизуватися, ввести відповідні дані і натиснути на «Оплатити».

МФО Турбозайм — контакти для зв’язку

Офіс компанії Турбозайм знаходиться в Москві, тупик Магістралний 1, д. 11, стр. 10. Ця електронна адреса необхідний для відправки кореспонденції.

Якщо ж виникло питання щодо роботи сервісу Turbozaim, з’явилася необхідність внести пропозицію або претензію, потрібно дзвонити на гарячу лінію за номером 8 (800) -770-02-00. Оператори працюють з 7:00 до 20:00 за московським часом. Здійснення дзвінків по території Росії безкоштовне. Також свої питання можна відправити на адресу електронної пошти info@turbozaim.ru.

Сервіс Турбозайм передбачає можливість замовлення дзвінка, для цього потрібно на сайті вибрати опцію «Замовити дзвінок», ввести особисті дані і час, в яке буде зручно прийняти дзвінок.

Натисніть, щоб збільшити

Турбозайм — відгуки клієнтів

Андрій:
Мікропозик в розмірі 10 тисяч рублів оформив син, через три місяці несплати борг склав 22 тисячі. Ми його оплатили, але відправили інформацію в компанію з текстом: «Будь ласка, не давайте більше кредит нашому синові, так як він ніде не працює і не збирається працевлаштуватися, більше не проживає за вказаною адресою і з недавніх пір не має прав на цей будинок» . Відповідь отримали ствердну, але, як виявилося, через кілька днів йому знову оформили позику, навіть не переконавшись в його прописки, і через півроку прийшло повідомлення про те, що його борг викупило колекторське агентство і вимагає суму, в декілька разів перевищує початковий борг. Мені от цікаво — Турбозайм взагалі комусь відмовляє?

Олена:
Дуже хороша компанія, виручає, якщо потрібно «дотягнути до зарплати». У перший раз брала позику розміром 3 тисячі рублів. Хоч заявку розглядали 2 години, отримала позитивну відповідь. Не вийшло погасити позику вчасно, при цьому ніхто не дзвонив і не погрожував, просто заплатила за прострочення і все, ніяких претензій.

Анастасія:
Зручний сервіс, виручав вже ні раз. Гроші на рахунок приходять швидко, всю інформацію можна дізнатися в «Особистому кабінеті», погасити кредит можна різними способами. Особливо вдячна компанії, так як навіть при моїй поганою кредитною історії ніколи не відмовляли і завжди входили в положення.

Олексій:
Нікому не раджу цю контору. Списали кошти з моєї картки два рази, а гроші назад віддавати не хочуть, змушують брати виписку з банку і оформляти заяву на повернення грошей. У мене абсолютно немає часу на збір паперів, чому я повинен розплачуватися за чужі помилки? Служба підтримки розмовляє неввічливо.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Компанія Турбозайм спеціалізується на оформленні та видачі мікрокредитів громадянам Росії. Незважаючи на порівняно високі процентні ставки, сервіс характеризується надійністю, оперативністю, наявністю програм лояльності, причому не ставить суворі вимоги для отримання мікропозик. Відгуки клієнтів в основному позитивні, але іноді надходять претензії на роботу сервісу та службу підтримки.

Ссылка на основную публикацию