Турбозайм на карту — онлайн-заявка

Що таке мікрокредит або мікропозик, сьогодні відомо багатьом. Більшість з тих, кому знайомі ці слова, знають про них не з чуток. Воно й не дивно, адже мікропозик — це зручно. Мікрофінансові організації, такі як Centrofin, Гроші в руки, Турбозайм, практично не вимагають документів при оформленні та видають позики швидко і без прихованих комісій. Правда, отримати в таких компаніях можна лише невелику суму грошей і на короткий термін, але на то вони і мікрофінансові організації. За великими ж сумами краще звертатися в банки.

Чим відрізняється сервіс МФО від банківського? Насправді, не тільки сумами і термінами. Наприклад, процентну ставку в МФО нараховують за кожен день користування їхніми послугами, та й отримати тут можна навіть кредит для безробітних без довідок. Крім того, на відміну від банків, займ тут можна оформити не виходячи з дому. Для це знадобиться тільки паспорт, реквізити і, звичайно ж, вихід в інтернет. У деяких МФО заявку можна залишити і по телефону, це кому як зручно.

Мікрофінансових організація Турбозайм

Мікрофінансових організація Турбозайм веде свою діяльність тільки онлайн. Безперечна зручність полягає в тому, що ви зможете отримати гроші в будь-який час і в будь-якому місці, головне, щоб був вихід в інтернет.

Умови отримання мікропозик

Для того, щоб успішно оформити договір на отримання мікропозик в компанії, необхідно:

  • Бути громадянином Російської Федерації;
  • Мати постійний дохід;
  • Мати банківську карту або електронний гаманець Яндекс.Деньги;
  • Бути не молодше 21 року і не старше 65 років;
  • Мати мобільний телефон з чинним номером.

У свою чергу, компанія надає можливість отримати позику під 2,2% в день на термін від 7 до 30 днів сумою від 2 до 16 тисяч рублів. Турбозайм обіцяє високу ступінь ймовірності схвалення без збору документів і отримання грошових коштів за все за 15 хвилин.

Порада: не варто брати мікрокредит на термін більше того, ніж вам необхідний. Цього не варто робити і при зверненні в банк, але тут ситуація трохи інша. Справа в тому, що процентна ставка по позиці дуже висока щодо банківських, тому переплата може бути великий незалежно від того, яку суму ви виберете.

Як погасити позику?

Щоб погасити отриманий займ, з дому можна також не виходити. Зробити це вийде навіть з кредитною карткою МТС або кредитною карткою Тінькофф. Турбозайм пропонує скористатися для цього наступними сервісами:

  • За допомогою банківської карти в особистому кабінеті або через онлайн-сервіс вашого банку;
  • Через систему CONTACT;
  • За допомогою салонів зв’язку Евросеть і Зв’язковий;
  • Безготівковим банківським переказом на рахунок компанії;
  • За допомогою електронного гаманця Яндекс.Деньги.

Таким чином, позика легко і швидко можна отримати і так же легко і швидко погасити.

Порада: звичайно, для отримання і погашення позики можна використовувати будь-який запропонований спосіб. Однак варто врахувати той факт, що деякі сервіси та, зокрема, електронні гаманці, за операції з платежами стягують деяку комісію.

Турбозайм — оформлення онлайн-заявки

Оформлення заявки на кредит на умовах онлайн-сервісу — справжній подарунок, особливо для зайнятих людей. Справитися з оформленням може будь-хто, адже все, що буде потрібно зробити, це вибрати потрібну вам суму (при першому зверненні потенційного позичальника є не більше 6 тисяч рублів), термін кредитування і заповнити коротку анкету з зазначенням реквізитів для перерахування коштів. Вся процедура оформлення заявки триватиме кілька хвилин, після цього ще до 15 хвилин доведеться почекати відповіді компанії. Після схвалення ви отримаєте свої гроші.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Можливо, взяти кредит готівкою в банку Тінькофф виявиться набагато простіше, ніж отримати позики в МФО. Але мікропозики завжди рятують, коли гроші потрібні негайно. З їх допомогою можна погашати діючі кредити або кредити після подачі заяви в банк про реструктуризацію боргу, здійснювати термінові покупки, витрачати на лікування і робити інші термінові витрати. Крім того, в мікрофінансової організації Турбозайм у потенційного позичальника є унікальна можливість самообслуговування. А значить, і гроші можна отримати буквально за півгодини. Крім цього, компанія пропонує продовжувати терміни договору в разі, якщо ви не встигаєте внести платіж, і зробити це можна також прямо на сайті в особистому кабінеті.

Ссылка на основную публикацию