Турбо Форекс — відгуки, обман чи ні?

Компанія Турбо Форекс — активно розвивається брокер, що пропонує своїм клієнтам послуги маржинальної торгівлі валютою, акціями, деривативами на товари і індексами.

Турбо Форекс був заснований в 2010 році і є учасником ЦРОФР. Завдяки вигідним умовам співпраці та передовим технологіям, які пропонує брокер, клієнти компанії процвітають в спекулятивної торгівлі на фінансових ринках.

Депозити трейдерів, які торгують з Турбо Форекс, зберігаються в надійних міжнародних банках, що забезпечують збереження коштів від незаконного і обманного використання. Регулярно компанія проходить внутрішній аудит для перевірки достатності власних коштів, необхідних для забезпечення зобов’язань перед клієнтами.

Торгові умови брокера Турбо Форекс

Компанія Турбо Форекс встановила мінімальний депозит для поповнення — 250 $. Трейдер може відкривати угоди на продаж або купівлю наступних торгових інструментів:

 • валютні пари;
 • CFD;
 • метали;
 • ф’ючерси;
 • криптовалюта.

Мінімальний розмір лота — 0.01. Кредитне плече для відкритих рахунків — від 1:10 до 1: 500. Брокер пропонує своїм клієнтам 5 видів рахунків, орієнтованих на рівень підготовленості трейдера і стиль його торгівлі:

 • Mini. Оптимальний варіант для новачків на ринку Форекс, які можуть відкривати угоди з невеликими обсягами і низьким спредом;
 • Standard. Мінімальний депозит на цьому типі рахунку — 1000 $, спред — 1 пункт, максимальне плече — 1: 500;
 • Premium. Рахунок з кращими умовами для комфортної роботи. Спред — 0,5 пункту, відсутність додаткової комісії, 20% рівень StopOut. Мінімальний депозит для рахунку Premium — 10 000 $;
 • Firex — такий вид рахунку підійде для трейдерів, що використовують у своїй торгівлі ефективні довгострокові стратегії;
 • InterBank — професійний рахунок для трейдерів, охочих вийти на справжній міжбанківський ринок на умовах великих банків. Мінімальний депозит — 5 000 $, при цьому трейдер повинен оплачувати додаткову фіксовану комісію за можливість торгівлі на реальному ринку.

Для здійснення торгівлі на фінансових ринках брокер Турбо Форекс надає клієнтам торгові платформи:

 • MetaTrader 4 Desktop — популярний торговий термінал, що володіє безліччю вбудованих індикаторів і налаштувань для повноцінної торгівлі;
 • Web Trader — онлайн-версія торгового терміналу, доступна на офіційному сайті брокера Турбо Форекс;
 • Tablet Trader — додаток для торгівлі з екрану планшета, доступне для пристроїв, що працюють на платформах Apple, Android та інших пристроях з підтримкою HTML 5;
 • Mobile Trader — мобільна версія торгового терміналу, в якому використовуються практично ті ж інструменти, що і в настільній версії програми.

Переваги компанії Турбо Форекс

Серед переваг, що істотно відрізняють компанію Турбо Форекс від інших брокерів (наприклад, Телетрейд), варто відзначити:

 • Низькі спреди — компанія пропонує фіксовані та плаваючі спреди, які вважаються найнижчими серед інших брокерів — від 0,5 пункту;
 • Відсутність обмежень в процесі торгівлі — брокер дає можливість клієнтам заробляти, застосовуючи хеджування і локірованіе позицій. У компанії немає обмежень на мінімальну тривалість (новинна торгівля) і мінімальну різницю цін відкриття і закриття угоди, тобто можна використовувати піпсовку, скальпування і т.д .;
 • Бонусна програма — різноманітність бонусів, пропонованих компанією, дозволяє збільшити свій депозит для більш вигідної торгівлі. Наприклад, за кожне поповнення рахунку трейдер отримує бонус, за запрошення в компанію друга трейдер отримує 15% від суми поповнення запрошеного;
 • Грамотна технічна підтримка. За словами брокера, головний їх актив — це клієнти, саме тому компанія докладає чималих зусиль на встановлення хороших відносин з трейдерами, незалежно від суми їх поповнення;
 • Відсутність комісії на поповнення і зняття коштів з рахунку — компанія бере на себе витрати, пов’язані з операціями по рахунку клієнта.

Турбо Форекс — відгуки про брокера

Компанія Турбо Форекс уважно ставиться до відгуків про свою діяльність і намагається оперативно вирішувати виниклі у трейдерів проблеми.

Андрій:
Торгую переважно в азіатську сесію з 11 вечора до 4-5 ранку. Якщо у інших брокерів, яких я тестував раніше, вночі з графіком відбувалися якісь неполадки (домальовування, шпилі, розриви і т.д.), то у брокера Турбо Форекс ніякого обману з котируваннями не помітив. Саме тому торгую з ним вже 8 місяців і всім задоволений.

Людмила:
Використовую в торгівлі скальпування. Рахунок Стандарт брокера Турбо Форекс ідеально підходить для цих цілей — низькі спреди, висока швидкість виконання ордерів і відсутність прослизання. Угоди у брокера відкриваються і закриваються буквально за секунду.

Павло:
Звернув увагу на компанію Турбо Форекс ще тоді, коли вона тільки почала свою діяльність. Влаштували торгові умови, тому відкрив для початку рахунок Mini. По закінченні трьох років ніяких сумнівів в чесності компанії і відгуках про неї немає — профіт виплачують без проблем, немає затримок при відкритті угод, консультанти компанії завжди грамотно відповідають на ці запитання.

Іван:
Зараз проходжу дистанційне навчання в компанії Турбо Форекс з особистим консультантом. За 3 місяці я дізнався стільки інформації, скільки не вивчити б самостійно і за рік. Відкрив рахунок Mini і торгую потихеньку, спираючись на поради і думки фахівців компанії. Хочу сказати, що брокер Турбо Форекс не дарма знаходиться в ТОПі кращих брокерів, він цього заслуговує. Від мене позитивний відгук!

Порада: для тих трейдерів, які хочуть дізнатися, що таке бінарні опціони і чи реально заробити на бінарних опціонах, краще звернутися на сайти брокерів БО IQ option, Olimp Trade і ін.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Турбо Форекс — компанія для трейдерів, які мають серйозні наміри на фінансових ринках. Мінімальний депозит — 250 $, що набагато вище, ніж у інших брокерів, які пропонують почати торгівлю з 10 $, але така сума дозволяє трейдерам торгувати в межах мані-менеджменту, встановленого на ринку.

Ссылка на основную публикацию