Тубулярная груди: класифікація і симптоми, етапи операції, реабілітація

Красива і підтягнута форма бюста — ідеал досконалості не тільки для жінок, але і для чоловіків. Однак не завжди зовнішній вигляд грудей збігається з мріями.

Сильно великий або маленький розмір, деформація, обвисання грудних м’язів, порушення правильної форми — це лише частина причин, які засмучують представниць прекрасної статі.

Найпоширеніше відхилення від норми молочних залоз — тубулярная груди. Даний стан характеризується витягуванням грудей в трубку (Тубуль), причому патологія може супроводжуватися асиметрією, створюючи зовнішні відмінності між правою і лівою груддю.

симптоми

Перші ознаки тубулярного розвитку молочних залоз проявляються на перехідному етапі розвитку дівчини.

До кінця підліткового віку і повного статевого дозрівання можна візуально розпізнати ступінь зміни форми і розмірів грудей.

До основних симптомів аномалії відносять:

 • виражене подовження форми;
 • ареола випинається вперед і має розтягнутий вигляд;
 • форма сосків трохи сплющена;
 • округла коричнева або рожева область, навколишнє сосок, недостатньо розвинена;
 • зростання молочних залоз спрямований в бік сосочного області;
 • між двома опуклими органами репродуктивної системи утворюється великий простір.

Даний генетичний фактор розвиває почуття негативного уявлення про себе, що знижує самооцінку жінки, викликає емоційний дискомфорт і психологічну нестабільність.

Це призводить до відмови від інтимних зв’язків, відвідувань басейнів і пляжів, тому корекція грудей доречна не тільки для усунення естетичних дефектів, але і для повернення впевненості власної переваги.

Класифікація

Естетична і анатомічна диспропорційність бюста відрізняється ступенем тубулярна. Виділяють 3 групи:

 1. Перша. Початкова ступінь тубулярна практично не відрізняється від стану нормальних парних залоз зовнішньої секреції, що входять до складу репродуктивної системи жінки.

  Виділяють незначне недорозвинення структури грудей з усіх боків. Бюст випинається догори, область соска спрямована вниз. Дана проблема не є сигналом для звернення до фахівця, оскільки зовнішній дефект майже не видко.

 2. Друга. Другий показник ступеня тубулярна відрізняється вираженими анатомічними дефектами, які сконцентровані в нижніх бічних областях грудей і обумовлені гіпоплазією тканин (аномалія розвитку).

  В результаті молочна залоза значно опускається вниз. Тон має плоский вигляд на тлі широкої ареоли.

 3. Третя. Остання ступінь тубулярна розвивається внаслідок досить серйозних причин. При формуванні грудей залозиста тканина була затиснута в осьової циліндр генового волокна, що входить до складу сполучної тканини.

  В результаті у грудних залоз сформувалося занадто маленька основа, що зовні нагадує грибну ніжку, при цьому перекручена ареола і плоский сосок виступають її шапкою.

причини формування

Справжні причини розвитку тубулярной грудей до теперішнього часу не виявлено, незважаючи на те що, що досліджувати це відхилення медики почали ще 70 років тому.
В ході вивчення проблеми було встановлено, що патологічний процес розвивається внаслідок певного вади молочних залоз, а саме — формування щільного каркаса з колагенових волокон, який блокує повноцінне расправление грудей і набуття правильних пропорцій.

В результаті її зростання спрямований до сосочного області, що часто призводить до розвитку грижі. Твердість і міцність волокнистої сполучної тканини, і відсутність еластичних властивостей ускладнює нормальне формування бюста.

Крім цього, дана аномалія не дозволяє грудей досягти оптимальних розмірів. Тому груди з тубулярним розвитком рідко «доростає» до другого розміру.

Впливати на появу дефекту можуть і інші чинники, а саме:

 • фасциальное освіту, що фіксує молочну залозу, має піднесений;
 • порушення пропорційності підстави — характеризується маленьким розміром, з цієї причини груди не може мати конусоподібну форму.

Тканини, що розвиваються в аномальній середовищі, позбавлені можливості нормального росту і формування відповідно до природними і нормальними параметрами.

Що таке тубулярная груди, дізнайтеся з відео.

Протипоказання до операції

Будь-яка хірургічна операція має свої протипоказання, корекція тубулярной грудей не виняток.

Операцію не проводять, якщо в анамнезі пацієнта присутні наступні порушення та стани:

 • порушення коагуляції крові;
 • інфекції і запалення різної етіології в організмі;
 • важка форма цукрового діабету;
 • підшкірні і внутрішні Гематомний освіти в області молочних залоз;
 • онкозахворювання;
 • нестабільність психічної діяльності;
 • посилення активності менструального циклу;
 • період вагітності.

підготовка

Хірургічне втручання, спрямоване на корекцію тубулярной грудей, набагато складніше в порівнянні з класичним лифтингом або установкою ендопротеза в нормальні молочні залози.

Шаблонна поетапна схема проведення відсутній. Будь-пластичний хірург має в своєму арсеналі досвіду власні напрацювання, володіє належним умінням і навичками для виконання якісної корекції в кожному індивідуальному випадку.

Перед проведенням операції пацієнт повинен проконсультуватися з фахівцем і пройти ряд досліджень. До них відносяться:

 • клінічний аналіз крові і сечі;
 • біохімія крові;
 • гемостазиограмма;
 • тест на ВІЛ, гепатит, сифіліс;
 • електрокардіографія;
 • резус фактор, група крові.

За кілька днів до операції жінка повинна відмовитися від жирної, гострої і здобної їжі. Вечірньої пори намагатися обходитися легким вечерею. У ранкові години заборонено снідати і пити будь-яку рідину.

Якщо пацієнтка приймає лікарські препарати, про це потрібно повідомити пластичного хірурга.

проведення

Корекція тубулярного бюста — найкраще рішення для усунення проблеми. В ході операції фахівець розпластує Тубуль на імпланти і зменшує розмір пігментованих майданчиків.

Якщо присутній грижа, її видаляють. Як правило, установка виконується в двох напрямках: верхня гранична частина заводиться під м’язові структури, нижня — розташовується під залозою.

Для грамотного усунення деформації будуть потрібні персональні і грамотні рішення. Під час пластики тубулярну груди частіше збільшують, ніж зменшують за допомогою імплантів.

Операція проводиться під загальною анестезією. Доступ здійснюється через ареолу, що дозволяє використовувати мінімальну кількість шовного матеріалу і знизити широту післяопераційних шрамів.

В особливо складних випадках операцію проводять в декілька етапів. Хірург починає процес корекції з установки розширювача (експандера). Таким способом фахівець зможе розтягнути сполучну тканину і потім замінити пристосування на імплант. Крім пластичної хірургії, аномалія усувається за допомогою різних методів, які здатні відтворити обсяг тканин, що входять до складу молочної залози.

Незважаючи на це, практично всі фахівці вважають, що установка імпланта — це найбезпечніший і малотравматичні варіант, який гарантує успіх корекції. Тим більше, що маммопластика ендопротезом уможливлює лактацію в майбутньому.

Проведення хірургічної пластики поділяють на 7 етапів:

 1. Хірург розкриває доступ по ареоле. Розрізи різного діаметру виконуються в круглій формі.
 2. Тканини (заліза і сполучні тяжі) відшаровуються, і формується кишеню під імплант. Спеціаліст свідомо робить його трохи більше, щоб мати можливість розправити тканини і заховати під ними ендопротез, який розміщується під м’язової структурою, в рідкісних випадках — під залозистої тканиною.
 3. Подгрудная зона зміщується до оптимального рівня, надлишки тканин иссекаются.
 4. Встановлюється імплант, який збільшить бюст до потрібного розміру і усуне деформацію.
 5. В область доступу вводиться вакуумне трубкообразное пристосування, через яке будуть виходити згустки крові перші дві доби після пластики.
 6. Зменшується діаметр пигментированной майданчика.
 7. За попередньо нанесеним мітках накладаються косметичні шви.

Порядок проведення операції по усуненню тубулярной деформації грудей дивіться у відео.

Вам вже виповнилося 18 років? Якщо так — натисніть сюди для перегляду відео.

[Згорнути]

можливі ускладнення

Після оперативного втручання на молочних залозах пацієнтки стикаються з негативними проявами організму.

Найчастіше скарги полягають у розвитку гипестезии (зниження чутливості грудей). У ряді випадків проблема не зникає, навпаки, набуває систематичного характеру.

До ще більш значущим ускладнень відносяться:

 • Гематоми під ендопротезом і кровотечі. Дане прояв викликає біль в грудях і збільшує набряклість. При таких обставинах без хірургічного втручання не обійтися. Спеціаліст виключить ризик подальшого інфікування тканин і стане на заваді утворення фіброзної капсули навколо імпланта.
 • Післяопераційний інфікування травмованої ділянки. Дане негативний наслідок відбувається в рідкісних випадках, так як в профілактичних цілях жінці призначають прийом антибіотиків. Якщо рана почне гноїтися, ендопротез витягають, а повторну корекцію проводять не раніше, ніж через півроку.
 • Некроз. Тканини країв відкритого пошкодження можуть поступово відмирати. Це обумовлено поганим кровотоком в робочій області. Дане ускладнення виникає переважно у завзятих курців. Вибір лікарської маніпуляції щодо усунення проблеми буде залежати від площі омертвілого ділянки.
 • Формування рубцевої тканини. Передбачати це післяопераційне наслідок практично неможливо. Якщо жінка має генетичну схильність до надмірного розростання келоїдів, вона повинна повідомити про це хірурга до проведення корекції тубулярной грудей. Якщо грубі рубці все-таки утворилися, їх січуть на етапі повного формування.

реабілітація


Протягом першої доби після корекції жінку спостерігають в умовах стаціонару і виводять зі стану загальної анестезії.

На наступний день пацієнтка може відправлятися додому, отримавши лікарські рекомендації:

 • Після виписки пацієнтка відчуває больовий синдром, тому рекомендований прийом анальгетиків. Болі зникають на 3 — 5 день відновного періоду.
 • Жінка повинна відвідувати клініку для перев’язувальних маніпуляцій і контрольного огляду.
 • Пов’язки знімаються через тиждень.
 • Шовний матеріал знімається через 14 днів.

До важливих післяопераційним рекомендацій відносяться:

 1. Компресійну білизну носять не менше 30 днів (заборонено знімати його навіть на час нічного сну).
 2. У перший тиждень відновлення спати дозволено тільки в горизонтальному положенні.
 3. Протягом 12 місяців після корекції потрібно захищати молочні залози від дії ультрафіолетових променів.
 4. Протягом тижня можна застосовувати для купання жорстку щетинисту мочалку.
 5. На піврічний період слід виключити розпарювальні заходи (банні процедури, сауни).
 6. На місяць утриматися від фізичних навантажень.

Якщо після усунення відхилень молочних залоз і дотримання все лікарських приписів не виникли ускладнення, через 7 днів реабілітації, жінка може повернутися до повсякденного життя.

прогноз

Тубулярну груди не можна вважати вироком. Будь-яка жінка з таким естетичним дефектом може вирішити проблему, вдавшись до допомоги пластичного хірурга, який має досвід подібних операцій.

Прогноз однозначно буде позитивним, якщо пацієнтка підбере престижну клініку і грамотного фахівця.

Тубулярная аномалія молочних залоз не робить вплив на здоров’я і тривалість життя людини. Вона занижує самооцінку жінки і зводить до мінімуму інтимні зв’язки.

Для усунення недоліків фахівці рекомендують прибрати геть страх і сумніви, скористатися інноваційними способами позбавлення від дефектів. Результат приємно порадує жінку і не залишить приводу для розладу і психологічного дискомфорту.

Оцінити естетичний результат можна через 4 — 5 місяців після пластики.

Ціна

Вартість пластики тубулярного бюста немаленька, так як це скрутна і копітка операція, яка вимагає високого професіоналізму хірурга і належної практики.

З цієї причини далеко не кожен фахівець готовий провести таку пластику. Ціна буде залежати від престижу клініки, кваліфікації пластичного хірурга, застосовуваних ендопротезів, перебування в стаціонарі після операції.

Вартість даної послуги в середньому становить 130-180 тисяч рублів. За максимальними розцінками столиці пластика може обійтися в 300 тисяч рублів.

Відгуки

Тубулярная груди — це без перебільшення серйозний дефект, який потрібно і можливо усунути.

Для цього необхідно відшукати досвідченого хірурга, який вживе заходів для розв’язання цієї хвилюючої проблеми.

Якщо ви знайомі з пластикою тубулярного бюста не з чуток і реально оцінили всі плюси і мінуси методики, поділіться своїми враженнями з читачами в коментарях до цієї статті.

Ссылка на основную публикацию