Тренажери для схуднення живота і боків

Для здобуття привабливою фігури і формування плоского животика необхідні фізичні навантаження. Оптимально підходить для такої мети регулярне відвідування сучасного тренажерного залу, в якому можна тренуватися на хорошому функціональному устаткуванні.

А для любителів вправлятися вдома існують компактні тренажери для схуднення живота і боків. Потрібно взяти до уваги, що незалежно від обраного обладнання жировий прошарок буде йти не в якійсь конкретній області, надлишки будуть «танути» по всьому тілу.

Чому необхідні тренажери для схуднення живота і боків

Жировий прошарок в тілі розташовується нерівно, тобто непривабливо випирати може будь-яка область тулуба. Деяких турбують пухкенькі ручки, кого-то — повні стегна, а більшість — об’ємний живіт і боки. Терзаючи організм нескінченними дієтами, можна досягти помітного зменшення ваги, але позбавлення від зайвих кілограмів не дає гарантії, що жир зникне і з проблемної зони.

Устаткування для схуднення живота може бути застосовано для всіх вікових категорій. Непривабливий животик може бути і у зовсім молодих дівчат, і у жінок, особливо після пологів. Тренажери для преса допомагають вирішити цю проблему.

Багато хто прагне займатися на моделях для опрацювання конкретної зони, але варто звернути увагу і на тренажери комплексного впливу, які допоможуть зміцнити все м’язові волокна і зроблять фігуру підтягнутою. Так і результат буде досягнутий в рази швидше, і різноманітність тренувань не дасть занудьгувати.

Як правильно підібрати тренажер

Виробники пропонують широкий модельний ряд обладнання. Для того щоб вибрати оптимальний тренажер для зменшення живота і боків, потрібно досконально розібратися в особливостях асортименту і співвіднести його зі своїми фінансовими можливостями. Якийсь обладнання можуть дозволити собі лише спортивні зали, а інші моделі доступні будь-якому споживачеві.

Умовно всі тренажери діляться на два види:

  • кардіотренажери, що дають можливість позбутися від зайвої ваги і зміцнити всі наявні м’язи,
  • силові тренажери, що сприяють посиленню і тонізації конкретної групи м’язів.

Щоб отримати швидкий, але стабільний ефект, рекомендується комбінувати навантаження, використовуючи тренажери з обох груп.

Кардіотренажери для схуднення живота і боків

На кардиотренажерах не рекомендує вправлятися довше години. Починати слід з мінімального навантаження, щоб розігріти м’язи. Під час виконання вправ потрібно уважно стежити за пульсом: якщо з 220 відняти показник віку, вийде верхня межа частоти серцебиття. В період занять пульс повинен бути 60-70% від даного показника.

Бігова доріжка і велотренажер

Відомо, що біг — це найпростіший і популярний шлях позбавлення від зайвих кілограмів. Аналогічний ефект дає тренування на велотренажері. Рівень навантаження на такому обладнанні варіюється за допомогою зміни швидкості руху або кута нахилу.

Істотний плюс велотренажера — заняття проходять сидячи, тому тренуватися можна тривалий час, без зайвого навантаження на коліна. Максимальний результат можна отримати від інтервальних тренувань. На кожному тренажері розміщено табло, яке демонструє скільки кілометрів тренується вже пробіг або проїхав. Для отримання видимого ефекту вправлятися необхідно не менше 30 хв. 4 рази на тиждень.

Гребний тренажер

Це обладнання традиційно вважається оптимально підходить для роботи над м’язами живота. Таке тренування дозволяє видалити жир навколо талії і отримати міцний прес. Додатковий бонус — посилення розтяжки.

Займатися рекомендується по 25 хвилин чергуючи дні тренування і відпочинку.

Степпер

 Ідеальний варіант для будинку. Вправи на ньому схожі на кроки по сходинках. Тренування потрібно проводити тричі на тиждень по 45 хвилин.

еліпсоїд

Досвідчені тренери рекомендують саме цей тренажер тим, хто прагне скоріше позбутися від округлостей живота, так як тренування на даному обладнанні дозволяє активно пропрацювати все м’язові волокна.

Слід пам’ятати, що під час тренування м’язи преса повинні бути сильно напружені. Для досягнення результату потрібно вправлятися по 25 хв. 3 рази в неділю.

Скакалка

Для бажаючих швидко зменшити вагові показники, але не мають достатнього бюджету, щоб купити тренажер, підійде скакалка.

Пристосування задіє всі можливі групи м’язів, під час стрибків прес напружується, і тіло стройнеет буквально на очах. Придумано більше 30 варіацій стрибків зі скакалкою.

Всі ці варіанти тренажерів можна використовувати в сучасних спортзалах або встановити вдома, якщо дозволяє житлова площа.

Силові тренажери для зменшення живота і боків

Хула хуп

З давніх-давен відомий і найбільш доступний обруч дозволяє ретельно опрацювати м’язи навколо талії. Найефективніше працює хула-хуп з масажними кульками або з магнітами, але крутити його рекомендується в одязі, щоб запобігти появі синців. Вирощують хула-хуп потрібно щодня мінімум по півгодини.

Ролик для преса

 Невеликий за розмірами тренажер дає можливість опрацювати м’язи живота. Стаючи в позу планки, потрібно утримувати ролик руками і перекочувати вперед-назад, спираючись ступнями на підлогу.

фітбол

Великий м’яч для вправ на всі групи м’язів. На ньому можна віджиматися, качати прес, розтягуватися. Заняття на ньому покращують настрій. Схуднення здійснюється за рахунок амортизації, яка під час стрибків стимулює скорочення м’язів живота.

Диск «Грація»

Цей варіант компактний і не вимагає особливих енерговитрат. Потрібно встати на платформу поворотного круга і рухати нижню частину тулуба вправо-вліво, зафіксувавши при цьому верхню частину. Користуватися диском рекомендується по чверті години щодня.

Тренажер AB Circle Pro

 Тренування полягає в скручуванні тулуба в різних напрямках, стоячи на колінах. Це дуже простий, але дуже результативний для формування преса тренажер.

Тренажер-наїзник Райдер

Винайдено знаменитим Чаком Норрісом. Тренування є жим ногами з одночасним підтягуванням рук до грудей. Заняття на цьому обладнанні інтенсивно опрацьовують всі м’язи тіла. Вправлятися потрібно 2-3 рази в тиждень по 30 хв.

Лава для преса

Такий найпростіший тренажер для стрункості живота затребуваний в спортзалах і легко розміщується будинку. Собою він представляє лавку з пристосуваннями для фіксації ніг.

Платформу для тулуба можна розташовувати під різними кутами нахилу, що дає можливість збільшити або зменшити навантаження. Качати прес слід по 15-20 повторів за 2-3 підходи.

еспандер

Принцип дії цього пристосування грунтується на силі стиснення і розрядження. Для тренування преса краще еспандер «Метелик», який дає можливість прибрати на талії зайві сантиметри.

миостимулятор

Цей модний апарат забезпечений датчиками, що виробляють імпульси, які впливають на м’язи, скорочуючи їх. Спалювання жиру в таких умовах можна поєднати з домашніми справами або читанням книги. Але міостімулятор буде корисний лише при незначних жирових відкладеннях.

Отже, в гонитві за осину талію дієта аж ніяк не завжди сприяє досягненню бажаного ефекту. В рази результативніше будуть тренажери для зниження обсягів живота. Вправляючись у тренажерному залі або будинку, можна швидко прийти у форму і побачити в дзеркалі точену фігуру.

Відео про тренажери для живота

Ссылка на основную публикацию