Тренажери для схуднення живота і боків: кращі види і моделі

Тонка талія — ??один з головних критеріїв оцінки жіночої фігури. Але злий жарт природи в тому, що саме в цьому місці раніше всього починають відкладатися жири, прибрати які дуже складно. Можна швидко привести в порядок руки, стегна, сідниці, але з цією областю доводиться повозитися.

Рано чи пізно виникає питання, які тренажери можна використовувати для схуднення живота і боків, щоб без шкоди для здоров’я зменшити обсяги. Виявляється, їх досить багато.

кардіотренажери

Кардіотренажери — обладнання, що забезпечує не тільки навантаження на різні групи м’язів, але і покращує роботу серця, судин, опорно-рухового апарату і легенів.

Вони можуть використовуватися для схуднення як в домашніх умовах (хоч і займають багато місця), так і в тренажерному залі (тут зазвичай встановлюють напівпрофесійні і професійні моделі).

 • Степпер

Змушує людину імітувати ходьбу по сходах. Багато хто помилково вважає, що він опрацьовує тільки м’язи ніг. Так, після 1-2 місяців тренувань попа і стегна виглядають карколомно. Однак є моделі, які дозволяють одночасно виконувати скручування і повороти торса, а це призводить до схуднення боків і живота. Для будинку він ідеальний, так як варто мало і дуже компактний (мінімодель вміщаються під столом і дозволяють тренуватися навіть під час роботи).

 • велотренажер

Тренує стегна, сідниці, але найголовніше для нас — прес. При регулярних заняттях вже через пару місяців можна отримати непоганий результат.

 • Гребний тренажер

Ідеальний для створення красивого і рельєфного тіла. Саме він дозволяє схуднути в талії за короткі терміни, але тренування виснажливі і без фізичної підготовки буде важко.

 • Орбитрек

Можна імітувати лижну ходьбу або біг, які будуть залучати до роботи різні групи м’язів, в тому числі — черевної порожнини. В результаті зменшення обсягів гарантовано.

 • бігова доріжка

Тренажер досить громіздкий і дорогий, тому далеко не всі можуть придбати його для домашнього користування. Зате напівпрофесійні моделі коштують в кожному фітнес-центрі. І якщо ви будете займатися на них навіть 2 рази на тиждень, живіт і боки почнуть танути.

Мінітренажёри

Це кращі домашні тренажери для схуднення живота і боків, так як з ними можна займатися в будь-який час і в будь-якому місці. Їх навіть можна брати з собою на дачу і в подорожі, щоб не переривати обрану програму тренувань.

 • Хула хуп

Ідеальне пристосування, щоб позбутися від складок на боках і животі. Можна вибрати моделі з кульками або магнітами. Для підтримки форми потрібні регулярні заняття.

 • фітбол

Забезпечить аеробно-силові тренування м’язів черевної порожнини. Допоможе качати прес, віджиматися, робити легку розтяжку.

 • Диск «Грація»

Обертається коло, стоячи на якому потрібно крутитися. При скручуванні тулуба в різні боки м’язи отримують непогану навантаження. Можна вибрати модель, доповнену еспандерами. Прес в такому випадку вийде ідеальним.

 • Скакалка

Тренажер знайомий для багатьох з дитинства. Регулярно стрибаючи і поступово збільшуючи інтенсивність тренувань, можна домогтися помітного схуднення.

 • Електротренажёри

Варіант для ледачих. Електричні заряди викликають точкове скорочення в м’язах, і воно дуже нагадує «природне», яке виникає при звичайних фізичних навантаженнях. Вони ідеальні для людей, які страждають від захворювань серця або дихальної системи.

 • Ролик для преса

Потрібно міцно тримати руками і, стоячи в планці, катати по підлозі. З незвички буде важко, зате ефективно.

 • Еспандери метелик і гумка

Найчастіше вони використовуються для тренування ніг і сідниць, але попутно з цим працюють і над пресом, так що беріть їх до уваги теж.

Про кожному пристосуванні ви можете знайти більш детальну інформацію, де розписані програми тренувань і комплекси вправ, призначених для опрацювання м’язів саме черевної порожнини.

силові

Вважається, що силові тренажери потрібні для зміцнення і нарощування м’язів. При цьому багато хто забуває, що під час занять відбувається інтенсивне спалювання калорій, а значить — схуднення. І якщо правильно підібрати обладнання, можна прибрати жир з живота і боків і з їх допомогою.

Вибирати можна з наступного асортименту:

 • лава для преса;
 • блоковий тренажер;
 • AB Circle Pro;
 • наїзник Райдер;
 • гантелі.

Знайти тренажер для схуднення живота і боків — не проблема. Набагато важче змусити себе почати займатися на ньому, підібрати програму тренувань, забезпечити їх регулярність і не відступатися від задуманого. Тільки цілеспрямованість і бажання мати тонку талію допоможуть домогтися необхідних результатів.

Ссылка на основную публикацию