Трейдинг брів: що це таке, як проходить процедура

Хочете освоїти вид епіляції, який за всіма параметрами вигідно відрізняється від стандартних процедур корекції бровние дуг з усуненням зайвих волосків? Методика трейдингу брів унікальна за технікою виконання, а також переліку переваг і достоїнств, тому зараз знаходиться на піку популярності! Що це за процедура, кому протипоказана, які має гідності, переваги ми розповімо в цій статті.

Трейдинг дозволяє прибрати майже непомітні «Пушкова» волосся, які не піддаються пінцет

особливості методики

Корекція форми бровние дуг з видаленням зайвих волосків за допомогою нитки називається трейдингом. Методика прийшла до нас зі Сходу, де місцеві жінки мають цією технікою досконало.

З першого разу осягнути всі тонкощі процедури буде достатньо складно, тому краще всього відвідати майстра, який покаже і розповість технологію її виконання покроково.

Особливостями методики є:

 • наявність бавовняної або лляної нитки з волокнами рослинного (природного) походження для запобігання алергічної реакції;
 • знання певної схеми (техніки виконання), що полягає в правильному скручуванні нитки на пальцях до контакту з поверхнею брів;
 • можливість загарбання ниткою цілих пучків непотрібних волосків з їх подальшим видаленням разом з коренем.

Зараз багато салонів використовують для методики трейдингу спеціальні пристрої, що підвищують ефективність і швидкість цієї процедури в кілька разів.

В яких випадках маніпуляція протипоказана

Незважаючи на всю позірну безпеку методики, вона все-таки має ряд обмежень і протипоказань до застосування, серед яких:

 • будь-які пошкодження епідермісу в області, що вимагає корекції (рани, укуси, шви, подряпини, розсічення);
 • присутність вугрової висипки в зоні майбутньої обробки;
 • наявність родимок і бородавок, які виступають над поверхнею шкіри;
 • наявні опіки;
 • новоутворення (пухлини);
 • недавно проведені процедури татуажу, напилення, мікроблейдінга.

Процедура проводиться тільки ниткою натурального походження

Всі плюси і мінуси процедури

Як і будь-яка інша, ця маніпуляція теж має своїх прихильників, противників. Для того щоб адекватно оцінити всі її переваги і недоліки, варто більш детально з ними ознайомитися.

До плюсів відносять:

 • швидке видалення всіх непотрібних волосків, що заощаджує час клієнта;
 • високу ефективність маніпуляції, яка полягає в отриманні волосся разом з коренем, за рахунок чого вони починають відростати тільки через 2 — 3 тижні;
 • велику площу захвату в порівнянні з використанням пінцета;
 • можливість видалення як одиночних, так і цілих пучків зайвого волосся на бровах;
 • відсутність травматизації шкірної поверхні в оброблюваної зоні;
 • при високій майстерності фахівця практично повністю відсутні больові та інші неприємні відчуття в ході сеансу;
 • виключення розвитку алергічної реакції (так як для епіляції не застосовуються хімічні креми, емульсії, воски);
 • відсутність витрат (при виконанні процедури самостійно в домашніх умовах з використанням нитки);
 • подвійну користь (корекцію форми і глибоке очищення шкіри, схоже за дією з скрабом).

Мінусами вважаються:

 • мінімальна довжина волосся їх успішного видалення повинна становити 7 — 10 міліметрів, щоб майстер зміг їх захопити робочою ниткою;
 • тривалий проміжок часу, необхідний для досконального вивчення інформації і придбання необхідних навичок;
 • присутність хворобливих відчуттів, які відчуває більшість клієнтів в ході процедури;
 • в невмілих і недосвідчених руках скручена нитка є небезпечним інструментом, здатним поранити шкіру;
 • незручність і почуття сильного дискомфорту при видаленні волосків в області шкіри під бровою, яке змушує багатьох фахівців застосовувати звичайний пінцет.

етапи маніпуляції

Тим, хто хоче вивчити техніку трейдингу брів для її самостійного виконання в домашніх умовах, представляємо основні етапи процедури для ознайомлення.

 1. Спочатку вибирається форма і розмір майбутньої бровной дуги шляхом узгодження цієї дії з клієнтом, з урахуванням його побажань в залежності від типу особи і кольору волосся на голові.
 2. Нанесення основних точок за допомогою олівця для визначення остаточного початку, вершини і кінця бровной дуги.
 3. Обробка шкіри та поверхні брів дезинфікуючим розчином (спиртом, хлоргексидином).
 4. Обрану нитка, довжина якої не повинна перевищувати 40 сантиметрів, необхідно пов’язати кінцями для отримання замкнутого кільця (найкраще міцним подвійним вузлом). Далі слід розтягувати це кільце за допомогою 4 пальців таким чином, щоб вийшов прямокутник. Потім потрібно провертати руки, перекручуючи нитки між собою приблизно 5 — 7 разів. В результаті у вас повинні вийти 2 трикутника зі своєрідним перекрученим ділянкою, розташованою між ними, який повинен легко переміщатися під час стиснення та разжіманія пальців.
 5. При використанні пристрою для трейдингу нитка втягається в його отвори — гачки, а решта дії виконуються за тією ж схемою, що і ручним способом.
 6. Маніпуляція зводиться до розведення пальців однієї руки і відома їх разом за допомогою іншої. Скручений ділянку нитки необхідно підносити під непотрібні волоски в напрямку, протилежному їх зростанню.
 7. Поперемінне розкриття і закривання нижнього трикутника, наявного під волосками, які потребують видаленні, шляхом зведення та розведення пальців. При цьому дії волоски брів повинні заплутується в перекручених нитках і висмикувати разом з коренем.
 8. По закінченню процедури на шкіру брів необхідно обов’язково нанести шар заспокійливого і бажано протизапального крему, лосьйону.

Якщо ви освоїте цю методику, то зможете постійно економити не тільки свого часу, але і пристойні гроші, які довелося б віддати за процедуру салонної епіляції! Успіхів!

Відео: Корекція брів за допомогою нитки

Ссылка на основную публикацию