Тредліфтінг 3d мезонітямі — підтяжка без скальпеля: що таке тредліфтінг, як проходить процедура

Багато жінок вважають, що провісниками старіння є зморшки, і всіляко намагаються уникнути їх появи. Однак це не зовсім вірно: свіжість і молодість особи залежить, перш за все, від пружності шкіри і чіткості ліній. Косметологи одностайні в тому, що в основі естетики особи лежить щільна, добре підтягнута шкіра, без провисань і розмитих контурів. В даний час надати саме такий вид своєї зовнішності можна за допомогою тредліфтінга 3d мезонітямі.

Процедура тредліфтінга може допомогти скорегувати овал обличчя і прибрати мімічні зморшки.

Що таке тредліфтінг 3d мезонітямі?

Тредліфтінг в перекладі з англійської означає підтяжку нитками, інше, не менш поширена назва цієї процедури — армування особи. Стає зрозумілим, що для отримання чіткого і красивого овалу обличчя в даному випадку використовуються спеціальні нитки, які імплантуються під шкіру у вигляді сітки, підтягувала м’які тканини, які втратили пружність в силу вікових змін.

Спочатку для досягнення ліфтинг-ефекту застосовували золоті нитки, оскільки золото є нейтральним металом і не викликає відторгнення тканин. Однак косметологічна індустрія стрімко йде вперед, і в даний час для проведення даної процедуру використовують полідіоксаноновие нитки, просочені полімолочной кислотою, або так звані 3d мезоніті.

Полідіоксанон є медичним матеріалом, який ось уже кілька десятків років використовують хірурги під час проведення операцій. Він абсолютно безпечний, і не викликає ніяких алергічних проявів, відторгнення тканинами та інших побічних ефектів.

Полімолочна кислота має натуральне походження, і міститься в більшості ягід і фруктів. По суті, це одна з різновидів фруктових кислот, які вже давно успішно застосовують в косметології. Саме тому нитки, використовувані для армування особи, називають мезонітямі. В результаті відбувається подвійне косметичний вплив: підтяжка обличчя і видиме поліпшення стану шкіри.

Тредліфтінг — це унікальна процедура омолодження, при якій фахівець може моделювати обличчя в різних напрямках, в результаті чого цю методику часто називають 3d-лифтингом.

Як працюють мезоніті?

Яким чином мезоніті омолоджують особу і благотворно впливають на стан м’яких тканин? Для проведення процедури використовують просочені нитки, які за допомогою гнучкої і дуже тонкої голки вводяться під шкіру не тільки в різних напрямках, але і на різну глибину, забезпечуючи тим самим горезвісний 3d ефект.

Як наслідок, провисшие ділянки помітно підтягуються, підвищується тургор шкіри, її пружність і еластичність. Завдяки дії полімомлочной кислоти, якої просочують нитки перед процедурою, шкіра насичується корисними вітамінами, амінокислотами і вологою, що призводить до природному відновленню шкірних покривів.

При грамотному проведенні процедури під шкірою формується міцний каркас, який не помітний сторонньому оку, не відчувається самим пацієнтом і не доставляє йому будь-яких незручностей. Мезоніті повністю розпадаються через 6-8 місяців, залишаючи після себе сітку, утворену з колагенових і еластинових волокон. Після повного розсмоктування ниток накопичувальний ефект від їх впливу триває, як правило, протягом ще двох років.

Мезоніті вводяться під шкіру обличчя на різну глибину, тим самим створюється 3D ефект.

Особливості проведення процедури

Процедуру проводить виключно лікар-косметолог, бажано, з великим досвідом роботи в цій галузі. Після попередньої консультації він зможе винести вердикт: можна проводити тредліфтінг в конкретному випадку чи ні, оскільки він має ряд протипоказань.

Армування нитками не вимагає особливої ??підготовки пацієнта. Поверхня шкіри обробляється антисептиком, потім — спеціальним кремом з знеболюючим ефектом. Втім, процедура не дуже болюча, і не доставляє клієнту неприємних відчуттів.

Далі лікар наносить на обличчя сітку, по якій він буде орієнтуватися під час процедури. За допомогою довгої, гнучкою і дуже тонкої сталевої голки він вводить мезоніті під шкіру на глибину 3-8 мм. Голки тупі, і зовсім не травматичні. У разі, якщо по ходу руху голки зустрічається кровоносну судину, вона просто огинає перешкоду, жодним чином не деформуючи і не розрізаючи його.

Тонкі голки безперешкодно рухаються під шкірою, як би «прошиваючи» особа стежками. Роботу фахівця в цей момент можна порівняти з мистецтвом скульптора, який надає особі потрібні обриси, повертаючи йому молодість і колишню виразність.

Як правило, процедура тредліфтінга триває не більше 30-40 хвилин, після чого можна сміливо залишати клініку і повертатися до своїх повсякденних турбот. Однак першу добу після омолодження, краще все-таки провести вдома, оскільки може турбувати незначний дискомфорт в області проколів, а також невеликі припухлості і почервоніння.

Перші позитивні зміни в зовнішності стають помітними вже через кілька годин і в повній мірі проявляються після закінчення відновного періоду.

Можливі ускладнення і побічні ефекти

Не дивлячись на всі переваги процедури омолодження мезонітямі, все ж існує ймовірність появи ускладнень, про які порядна фахівець повинен обов’язково попередити.

Найчастіше побічні ефекти зовсім незначні, і проходять через короткий проміжок часу. До них відносять набряки, синці та невеликі гематоми в місцях, де були зроблені проколи. Також пару днів після процедури може виникати відчуття поколювання або оніміння в тих місцях, куди вводилися голки. У більшості випадків неприємні відчуття зникають через кілька днів. Нитки з полідіоксанона абсолютно сумісні з організмом людини, і не викликають відторгнення тканинами або поява алергічної реакції.

Серйозні наслідки можуть виникнути тільки в разі низьку компетентність лікаря. Як показує практика, вони можуть бути дуже плачевними для пацієнта:

 • проступания сітки через поверхню шкіри;
 • поява «вузликів» під шкірою;
 • освіту заглиблень в місцях введення голки;
 • вільний рух нитки під шкірою і її поява на поверхні;
 • асиметрія рис.

На жаль, подібні ускладнення не зникають самі по собі з часом, і потребують негайного медичного втручання. Саме тому так важливо знайти грамотного фахівця з великим досвідом роботи в даній сфері і хорошими рекомендаціями.

Найбільший ефект від процедури тредліфітінга спостерігається у жінок з тонкою шкірою.

Показання і протипоказаний тредліфтінг

Армування мезонітямі дасть помітний результат при появі вікових змін шкіри, до яких відносять:

 • зморшки;
 • низьку еластичність, в’ялість шкіри;
 • втрату чітких контурів овалу обличчя;
 • наявність обвислих ділянок шкіри: носо-губних складок, другого підборіддя, брилів;
 • асиметрію обличчя, в тому числі і після отримання незначних пошкоджень шкірного покриву.

Дана методика омолодження буде особливо корисна людям з тонкою і ніжною шкірою, оскільки мезоніті настільки тонкі, що ймовірність проступания їх через шкіру зводиться до нуля.

Перед проведенням процедури тредліфтінга, лікар повинен уважно оглянути обличчя і з’ясувати, чи не страждає пацієнт певними захворюваннями, при яких армування знаходиться під забороною.

У списку протипоказань знаходяться такі стани:

 • онкологічні, аутоімунні та інфекційні захворювання;
 • період загострення хронічних недуг;
 • вагітність і період годування груддю;
 • наявність келоїдних рубців;
 • індивідуальна непереносимість препаратів;
 • неповнолітній вік.

Відео: Як проводиться процедура 3D-тредліфтінг мезонітямі

Ссылка на основную публикацию