Трави при жовчнокам’яній хворобі

Жовчні камені, на думку лікарів, формуються всередині жовчного міхура: не в печінці. Вважається, що їх кілька, а не сотні. Імовірно, жовчні камені не пов’язані з болями, крім атак жовчного міхура.

Лікарі вважають, що це відбувається через те, коли у пацієнтів спостерігається сильний біль в жовчному міхурі і деякі з каменів в цей час переміщаються всередині жовчного міхура. Вони досить великі і досить кальциновані. І достатні для огляду за допомогою рентгенівських променів. Камені всередині печінки майже ніколи не помічаються.

Природні трави для жовчних каменів

Трави потрібно приймати після консультації з лікарем. Трави і терапія харчування — природна двостороння методика лікування жовчних каменів і хвороби жовчного міхура.

Протизапальні трави і антиспазматичні трави допомагають (тільки по Милості Аллаха) під час важких нападів жовчного міхура. Жовчогінні трави або ті, які сприяють виробленню жовчі, можуть допомогти зробити жовч рідшою і усунути застійний жовчний міхур.

Відомо, що петрушка рясніє вітаміном B і є природним сечогінним засобом. Кажуть, що ця трава добре працює для страждаючих жовчними каменями.

Перцева м’ята — це міорелаксант, який допомагає зменшити розмір жовчних каменів і зменшити запалення.

Куркума містить потужний антиоксидант куркумін, який допомагає у виробництві жовчі і зберігає його. Ці антиоксидантні властивості запобігають печінку від атаки повністю вільних радикалів і інфекцій.

Імбир пригнічує абсорбцію холестерину і може сприяти полегшенню захворювання жовчного міхура.

Насіння фенхелю практичні проти судом. Вони допомагають в перешкодах утворення каменів в печінці і жовчному міхурі.

Трав’яний чай при жовчнокам’яній хворобі

М’ята перцева — це спеціальна трава, яка діє на шлунок, кишкові тракти і жовчний міхур. Його активна частина — необхідна масло. Хоча перцева м’ята не надто гірка на смак, вона має силу гірких трав настільки, що може сприяти поліпшенню функцій шлунка і травного тракту (тільки по Милості Аллаха). Для цього фактора перцева м’ята — це трава вибору для дітей і делікатних людей, які вважають за краще не приймати гіркі чаї.

Теплий чай з м’яти перцевої швидко полегшує болі в суглобах шлунка і кишечника, особливо коли вони супроводжуються метеоризмом і неприємним запахом пінистим стільцем. Те ж саме має місце, коли діарея присутній разом з судомами. Нарешті, не в останню чергу, чай з листя перцевої м’яти сприяє виробництву і циркуляції жовчі, заспокоює дратівливий жовчний міхур і зменшує біль від інтенсивної атаки жовчного міхура.

Люди з цим жовчним міхуром неодноразово повідомляли, наскільки добре для них працюють гіркі дегустаційні чаї. Наступна суміш — це чай, який розмотує судоми і може допомогти запобігти напади жовчного міхура.

Чай при жовчнокам’яній хворобі:

  • 6 частин листя м’яти перцевої
  • 4 частини золототисячника
  • 4 частини листя меліси
  • 4 частини рутки аптечної
  • 2 частини полину

Лляної компрес для жовчнокам’яної хвороби

Лляні компреси на додаток до перцевої м’яти в випадках інтенсивної атаки жовчного міхура можуть зменшити біль. Для цієї функції помістіть подрібнені лляні насіння (близько 7 унцій або 200 грам) в невеликій бавовняний мішок і повісьте його в щільно закритий горщик з киплячою водою протягом приблизно 10 хвилин. Залишити мішок, щоб трохи охолонути після видалення його з води, використовуючи його прямо на шкірі (максимально гаряче), де є великий біль.

Потім накрийте живіт вовняним шарфом або тканиною, щоб захистити мішок. Компрес необхідно дозволити діяти приблизно тридцять хвилин. Його втішна теплота, яка проникає в глибини тіла, насправді часто полегшує хворобливу кольку. Біль вщухає найдивовижнішим методом! Ці лляні компреси можуть також забезпечувати відмінну підтримуючу терапію при запаленнях печінки і опухлої печінки.

Для запалень жовчного міхура і жовчної протоки спробуйте наступний трав’яний чай:

Чай для запаленого жовчного міхура:

  • 4 частини золототисячника
  • 4 частини листя м’яти перцевої
  • 4 частини деревію
  • 4 частини квіток ромашки

Профілактика від жовчних каменів

Особи, чиї жовчні камені іноді відчувають труднощі або які в даний час пройшли операцію для цього стану, природно, шукають способи запобігання розвитку жовчних каменів. Фактично доведено, що кульбаба довів свою ефективність в боротьбі з розвитком нових каменів і зростанням існуючих, незважаючи на те, що насправді він ще не був повністю описаний, як це може статися.

Беручи свіже листя кульбаби або чай кульбаби, зроблений з кореня і трави, приносить користь людям, що страждають жовчно-кам’яну хворобу. Пити 3 чашки чаю з дня на день протягом 6-8 тижнів два рази в рік. Серед чашок чаю можна замінити, якщо це необхідно, салатом кульбаби.

Поради для здоров’я

Проблеми з жовчним міхуром зазвичай виникають через погану дієтичної практики і нездорового способу життя. У більшості випадків це включає в себе вживання надмірної жиру, в той час як в раціоні у нас мало овочів.

Протеїнові дієти, які зменшують або усувають овочі. Вони є нещодавній тенденцією, яка швидко викликає жовчні камені на додаток до безлічі інших проблем зі здоров’ям з основного поганого харчування.

Жовчні камені також можуть розвиватися через швидкої втрати ваги. Крайня втрата ваги зазвичай виникає через токсичність фармацевтичних препаратів або серйозного стану здоров’я.

Тренування зменшує ймовірність жовчних каменів, хоча механізм, за допомогою якого це відбувається, чи не розуміється. З цієї причини історія придбання здорового жовчного міхура знайома, оскільки правила полягають в наступному: відпочити, отримати тренування і з’їсти овочі.

Успіхів! Приємних вихідних!

Ссылка на основную публикацию