Трави для мозку і пам’яті

Трави і спеції — це не просто переможці для вашої середньої частини. Жменька також має привабливі дослідження позаду них, рекомендуючи великі переваги для вашого мозку, такі як більш гостра пам’ять, менше занепокоєння і, можливо, навіть захист від пухлин головного мозку.

Ось деякі з них, які не можуть перешкодити внести свій вклад у ваші кращі рецепти.

Функція мозку краще у лютеоліна в селері, петрушці, ромашковому чаї

Запалення (і шкідливі побічні продукти запалення) певної групи клітин головного мозку, які називаються мікроглії, пов’язане зі старінням, мінімізацією пізнання і дегенерацією нервових клітин.

Фактично було виявлено, що лютеолін, флавоноїди, в раціоні ефективно контролює секрецію цих біохімічних тригерів мікроглією. У свою чергу, це покращує функцію мозку, пов’язану з областю мозку, званої гиппокампом, яка є центром пам’яті і знання. Отже, це дослідження намагається оцінити позитивні результати дієтичного лютеоліна на захист клітин головного мозку від дегенерації і втрати функції (тільки по Милості Аллаха).

Нейронна дегенерація починається до фізичного старіння. І тому ознаки старіння головного мозку можуть з’явитися навіть у клінічно відповідних людей середнього віку. Частка населення світу, вік якого перевищує 60 років, швидко зростає. Те ж саме відноситься і до числа людей, яким загрожують такі нейродегенеративні стану, як хвороба Альцгеймера.

З цієї причини створення ліків для зменшення старіння мозку насправді виявилося істотним. Експерименти показали, що концентрація конкретних сполук в гіпокампі призводить до запалення, що призводить до відсутності пізнання.

Флавоноїди, які є протизапальними і антиоксидантними за своєю природою, є відмінним вибором для лікування запалення, викликаного виділеннями мікроглії. Флавоноїди захищають клітини мозку і покращують знання і пов’язані з пам’яттю роботи, пов’язані з гиппокампом.

Методологія

  • Результат лютеоліна на культурі мікрогліальних клітин вивчали в лабораторних умовах з використанням плазмових екстрактів у мишей.
  • Дорослим (від 3 до 6 місяців) і більш старим (від 22 до 24 місяців) самцям мишей була забезпечена або основна дієта, або дієта, що містить 6 г лютеоліна / кг.
  • Тести на пізнання і оцінка пам’яті проводилися на основі дизайну лабіринту, де мишам потрібно було знайти їх метод на платформі, використовуючи надані підказки. Місце платформи було перевернуто для пошуку просторової пам’яті.
  • В кінці експерименту оцінювали вміст лютеоліна в плазмі і визначали аналітичні показники.

Результати / Основні висновки

  • Секреція біохімічних препаратів за допомогою ініційованої мікроглії була знижена приблизно на 70 відсотків шляхом додавання лютеоліна в раціон. Результат лютеоліна на мікроглії викликав захисний результат на нейронах.
  • Включення лютеоліна в раціон покращує пам’ять з меншим запаленням.
  • Миші, яких годували лютеоліном, мали платформою, плаваючи швидше. Мишам, яким годували лютеолин, також було набагато краще в зворотній задачі.

Вплив дієтичного лютеоліна на пов’язане з гиппокампом пізнання вимагає додаткового вивчення. Необхідно виміряти точну біодоступність і проникнення лютеоліна в мозок. Крім того, необхідно вивчити можливість впливу лютеоліна на периферію, щоб впливати на сигнали від імунної системи до мозку.

Гіпотеза про те, що лютеолин контролює запалення шляхом зниження експресії специфічних цитокінів (клітинних біохімічних речовин) і потребує додаткових доказів.

хвощ

Це не типово, що ви натикаєтеся на живу скам’янілість, але в результаті саме це і є хвощ.

Вони визначаються конкретним судинним втечею, який утворює основне стебло, а листя в основному не фотосинтетические. Крім того, вони реплікуються за допомогою спор, а не насіння — дуже незвичайне якість для рослини. Історичні записи включають в себе обговорення хвоща, використовуваного для безлічі проблем зі здоров’ям.

Як і інші незвичайні і важливі рослини на нашій планеті, хвощ здатний вбирати і зберігати корисні і незвичайні мінерали, які потрібні нашим організмам.

Це говорить про те, що, коли хвощ споживається, ці мінерали і унікальні природні сполуки передаються нам, що призводить до цілого ряду переваг для здоров’я. Деякі з активних компонентів, які роблять хвощ потужним, включають антиоксидантні речовини, діоксид кремнію та інші фітохімічні речовини, які можуть мати значні результати на тілі.

Ви можете споживати хвощ як доповнення, у вигляді капсул, або його можна варити прямо в чай, проте це потужне речовина і його потрібно використовувати тільки помірно.

Антиоксидантні впливу хвоща були пов’язані з великими пізнавальними здібностями в лабораторних дослідженнях, швидше за все, через збільшення ефективності нейронних шляхів, коли вільні радикали усуваються з системи. Це означає, що хвощ — це не тільки рослина, що стимулює мозок, але воно може забезпечити від когнітивних розладів, таких як хвороба Альцгеймера і недоумство, коли ми старіємо.

Гінко білоба

Ця трава використовується протягом багатьох століть в рамках древніх методів лікування і, як вважають, використовує різні пізнавальні переваги. Деякі дослідження рекомендують, щоб гінкго білоба міг допомогти відновити клітини в вашому мозку, що є гарною новиною для вашої психологічної функції, особливо в міру старіння!

Додаткові дослідження показують, що це потужна рослина може також підвищити пам’ять, увагу і навіть інтелект. Гінкго є визнаним розчинником крові і не повинен використовуватися в поєднанні з нестероїдними протизапальними засобами, ібупрофеном, аспірином, варфарином або іншими проріджувати кров ліками.

женьшень

Ніяка коротка стаття, що поліпшує мозок, була б повною без поважної посилання на цю популярну траву! Женьшень, як відомо, використовується для підвищення життєздатності та поліпшення добре продуманої психологічної функції.

Це також визнаний адаптоген, що означає, що він також може допомогти вашому тілу і мозку набагато краще справлятися з наслідками стресу. Крім того, женьшень може навіть захищати клітини мозку від токсичних речовин і бета-амілоїду, що є невід’ємною частиною, щоб уникнути психологічного зниження віку (тільки по Милості Аллаха).

Зверніть увагу: деякі трав’яні процедури можуть зв’язуватися з ліками або протипоказані при певних станах здоров’я. Проконсультуйтеся з вашим лікарем, перш ніж використовувати трав’яні терапії.

чебрець

У поточному дослідженні, проведеному в Бразилії, було виявлено, що флавоноїди в цих спеціях, званий апигенина, підсилює зв’язок між нейронами, а також коаксіальними стовбуровими клітинами — нашими клітинами «основного матеріалу», які можуть утворювати інші індивідуальні, — в результаті перетворення в нервові клітини.

Хоча ці результати були отримані в лабораторних умовах, а не в живих людях, дослідники припускають, що дієта, багата апигенина, може впливати на формування і комунікацію клітин головного мозку, що теоретично може допомогти запобігти депресії, хвороба Альцгеймера і Паркінсона.

Хімічна структура апигенина схожа на хімічну структуру естрогену. Естроген довгий час впливав на розвиток нервових клітин. У цьому дослідженні апигенин був схильний імітувати естроген і генерувати ті ж типи клітинних змін.

Куркума

Всі ми отримали імунні клітини, звані макрофагами, які ушкоджують чужорідні частинки, однак у деяких пацієнтів з хворобою Альцгеймера макрофаги також не можуть виконувати свої завдання.

З подпараром макрофагів накопичення бета-амілоїдних бляшок, які, як вважається, додають до хвороби, не може бути зметена. Було показано, що специфічні сполуки, виявлені в куркумі, запускають ці макрофаги, можливо, допомагаючи очистити бляшки від мізків людей з ранніми ознаками хвороби Альцгеймера.

Що ще належить визначити, так це те, як висока дозування цих ізольованих сполук, що використовуються в піщах Петрі, переводить на те, скільки куркуми вам доведеться часто є, щоб дійсно зробити ефект.

шавлія

Аптечно названий через, мудрець, здається, збільшує пам’ять (тільки по Милості Аллаха). У двох невеликих дослідженнях таблетки екстрактів шавлії покращували показники індивідуумів на тестах пам’яті, в порівнянні з плацебо — через кілька годин після прийняття таблетки.

Інші дослідження в області тварин показують, що важливі масла і екстракти шавлії блокують активність ферменту, який деградує нейротрансмиттер, пов’язаний з багатьма функціями мозку, включаючи знання, пам’ять і увагу.

Остерігайтеся при розгляді добавок шавлії, оскільки вони можуть бути небезпечними для деяких людей, що складаються з людей з високим кров’яним тиском, тому що шавлія може зробити кров’яний тиск ще більше.

часник

Було б дійсно неймовірно, якби лікування фатального зростання мозку полягало в тому, щоб з’їсти більше часнику, оскільки деякі заголовки, мабуть, рекомендували повернутися, коли в 2007 році проводилися дослідження.

Те, що насправді показало дослідження, що стосується часнику, полягало в тому, що окремі активні речовини в запаховой цибулині можуть вбивати ракові клітини, вирощені в чашці Петрі.

Ми не можемо зробити стрибок з цього дослідження, щоб споживання часнику дійсно виконувалося в реальному живому людському мозку, особливо через те, що вчені використовували набагато більшу кількість цих конкретних часниковий з’єднань, ніж буде виявлений в реальному гвоздиці, проте це безперечно привабливий старт.

м’ята

Було також виявлено типове ліки від нудоти, чай з м’яти перцевої, щоб поліпшити довготривалу і працездатну пам’ять у здорових дорослих, згідно з дослідженнями, які були представлені на щорічній конференції Британського психологічного товариства.

У дослідженні проаналізовано 180 осіб, які були розділені на три групи і надали чай з м’ятою, чай з ромашки або теплу воду. Через двадцять хвилин у людей були перевірені пам’ять і когнітивні функції, а також їх настрій.

Дослідники виявили, що чай з м’яти перцевої значно поліпшив довготривалу пам’ять, робочу пам’ять і розуміння, в порівнянні з теплою водою і чаєм ромашки (що фактично уповільнювало пам’ять і швидкість уваги).

Розмарі

Більш докладні дослідження, представлені на щорічній конференції Британського психологічного товариства, показують, що запах масла для розмарину може поліпшити передбачувану пам’ять тих, хто старше 65 років.

Потенційна пам’ять — це здатність запам’ятовувати окремі випадки і завдання, які відбудуться в майбутньому. Досліджено 150 чоловік старше 65 років і розділили їх на три групи: одна група була поміщена в лавандово-ароматична простір, інша в кімнаті з ароматом розмарину і в останньому місці, без будь-якого аромату.

Дослідники виявили, що ті, хто вдихає розмарин, відчувають підвищену перспективну пам’ять, на додаток до підвищеного усвідомлення, в порівнянні з тими, хто знаходиться в лавандових і без запаху кімнатах.

Поради для здоров’я

У сьогоднішньому світі медичних досягнень гериатрическая популяционная секція зростає. Надзвичайно серйозна проблема полягає в забезпеченні безпеки від старіння головного мозку. Селера, петрушка, ромашковий чай і деякі інші овочі і фрукти є багатими джерелами лютеоліна, важливого флавоноїду, що розуміється для виявлення властивостей антиоксидантів, усунення ушкоджують вільних радикалів і протизапальних засобів.

Втрата пам’яті і пов’язані з гиппокампом функції були скасовані у старіших мишей, що харчуються багатою лютеоліном дієтою. З сьогоднішнього дослідження, ясно, що запалення в клітинах головного мозку, яке впливає на пізнання і викликає нейрогенерацію, може управлятися за рахунок споживання багатої лютеоліном їжі. Таким чином, лютеолін в раціоні харчування може бути ефективним як в терапії, так і в профілактиці нейродегенеративних захворювань.

Проконсультуйтеся з вашим медичним працівником або іншим сертифікованим фахівцем з охорони здоров’я перед використанням будь-якого продукту, який пройшов через цей сайт.

Успіхів! Гарних вихідних!

Ссылка на основную публикацию