Трава для зміцнення сечового міхура

Нетримання сечі, зазвичай описується як надактивний сечовий міхур, є типовою бентежить проблемою. Незважаючи на те, що багато хто уникає обговорювати свою актуальність для сечовипускання, якщо їх залишити без уваги, це може привести до смущающим невдач. Дізнайтеся більше тут!

Найбільш типовою причиною гіперактивного сечового міхура є те, що судини сечового міхура закінчуються слабкими, що призводить до нездатності впоратися з бажанням мочитися. Вагітність також може ініціювати тимчасове нетримання сечі у жінок, оскільки дитина натискає на сечовий міхур, примушуючи його стискатися.

Стандартне лікування для гіперактивного сечового міхура — це відпускаються за рецептом ліки. Вони допомагають зміцнити м’язи сечового міхура і розслабити його, щоб складатися з сечі і уникнути нещасних випадків. Тим не менш, деякі трави також надійні в управлінні мимовільним скороченням м’язів сечового міхура і зберігають ваші поїздки в туалет.

Ось що ми розуміємо в 11 типових трав’яних процедурах.

кульбаба

Проблема садівника, цей бур’ян зазвичай з’являється в твоїх дворах і навколо. Проте, цілющі властивості кульбаби роблять його задоволенням травника. У цього є ряд переваг, від підвищення опору, щоб допомогти вам спати набагато краще, захищаючи серце і знімаючи стрес і занепокоєння.

Він працює на нетримання, посилюючи м’язи і сполучну тканину всередині сечового міхура. Ця трава також діє як природний сечогінний препарат, що дозволяє ефективно видалити додаткову воду з організму. Заварюють чай, вимочуючи 1 чайна ложка сушених подрібнених квітів або свіжих квітів (від 3 до 4) в одній чашці теплої води. Пийте його щодня.

Бароссма бетуліну

Знайдений в горах Південної Африки, цей квітуча рослина фактично використовувався як ліки. Він фактично застосовувався від кашлю і інфекцій нирок до шлунків (тільки по Волі і Милості Аллаха).

Пальма Серено

Так само добре, як дерево знайдено у вашому дворі, він також може зробити ваш сечовий міхур дуже великим. Дослідження показали використання пальми сереноа для лікування проблем з сечовим міхуром, особливо у чоловіків із збільшеною простатою.

Фахівці не впевнені в тому, як ця трава працює, але вони заявляють, що переваги можуть бути пов’язані зі здатністю трави відображати запалення і покращувати рівень тестостерону. Купуйте пігулки пальми і приймайте їх два рази в день.

Люди в Європі використовують цей екстракт, зроблений з ягід карликової пальми, для лікування проблем, викликаних більшою простатою. Дослідження показують, що речовини в пальмовій сереноа можуть працювати з нервами в сечовому тракті, щоб позбутися від ГМП (гіперактивний сечовий міхур).

хвощ

Цей член сімейства папоротей, названий своїм довгим хвостовим видом, зростає в болотах, озерах і річках. Він високий в антиоксидантах, які, як вважають, захищають від природного стресу, який характеризується старінням.

Згодом тканину сечового міхура може виявитися нездоровою і волокнистої. Хвощ може уповільнити або скасувати цю процедуру, хоча немає ніяких досліджень, щоб підтримати цю ідею або показати, що він допомагає ГМП.

Кукурудзяні рильця

Ці тонкі нитки — це біль, коли ви смикаєте кукурудзу, проте вони упаковані з вітамінами і антиоксидантами. Вони використовувалися для лікування інфекцій сечових шляхів протягом століть. Ще зовсім недавно вони стали засобом для ГМП. Однак немає досліджень, що демонструють, наскільки добре вони працюють.

трутовик

Протягом 2000 років цей гриб фактично був основним продуктом китайських ліків. Японське дослідження показало, що воно зменшило бажання продовжувати 8 тижнів. Лікарі вважають, що це більш низькі рівні гормонів, які збільшують зростання простати — одна з причин ГМП у чоловіків.

Резініфератоксін

Це засіб, зроблене з марокканського кактусоподобного рослини, розуміється для його гарячого перцю, схожого на опік. Фахівці вважають, що це працює, блокуючи нерви в сечовому міхурі, які інформують ваш мозок, що вам потрібно. Це також може допомогти вашому сечового міхура триматися більше, що має на увазі меншу кількість поїздок в туалет.

капсаїцин

Перець чилі отримує тепло від цього гарячого речовини. Швидше за все, він діє так само, як і смоларіфотоксін. Невелике випробування в Таїланді показало, що воно допомагає вам менше йти і контролює витоку. Один недолік: це може викликати побічні ефекти, такі як біль і роздратування.

екстракт сої

Наукові дослідження підкреслили ефективність екстракту сої для мінімізації кількості сечовипускань у денний і нічний час на 68 відсотків. Ізофлавони в сої допомагають у зміцненні м’язів сечового міхура, а також покращують здоров’я серця і гормону у жінок.

Ви можете додати сою в свій раціон або використовувати її у вигляді капсул під вашим лікарем або фахівцем в галузі охорони здоров’я.

Екстракт зеленого чаю

Катехіни — флавоноїди з антиоксидантними властивостями — існують в зеленому чаї, який діє на нервову систему і направляє нерви і м’язи на набагато кращий контроль над скороченнями сечового міхура.

Це допоможе вам зберегти часті погляди у ванній. Крутий чай з одним чайним пакетиком в чашці з теплою водою і випити, як тільки починається день.

Майте на увазі: уникайте прийому трав, якщо ви приймаєте будь-які ліки за рецептом для проблем з сечовим міхуром або інші проблеми. Поговоріть з вашим урологом і травником, щоб визначити ваш кращий вибір.

підмаренник чіпкий

Через маленьких липких гачків на листках ця трава зазвичай заварюється в чай ??для лікування інфекцій сечових шляхів. Немає ніяких досліджень з цього приводу ГМП, проте багато людей вважають, що це може полегшити сечовий міхур.

Якщо ви ставите питанням про трав’яних засобах для надактивного сечового міхура, ви навряд чи самотні. Федеральне агентство міністерства охорони здоров’я США стверджує, що близько 75% людей з умовою в якийсь момент звернулися до додаткової терапії.

Чому люди природними травами? Оскільки їх лікування не працює, або вони можуть мати небажані побічні ефекти, заявляє Білал Чуттай, доктор медицини, доцент урології в Медичному коледжі Вайля Корнелла.

Але чи потрібні трав’яні лікування? Важко точно знати. «Наукових досліджень з цієї теми практично немає», — заявляє Лінда Брубакер (Linda Brubaker), викладач в школі медицини Університету Лойола в Чикаго Штріч. «Без якісних досліджень лікарі не можуть сказати, чи працюють ці кошти, або якщо вони безпечні у використанні — або окремо, або з іншими ліками».

Чуттай, який вивчає, як трави впливають на сечовивідні шляхи, погоджується. «Ми все ще перебуваємо на дуже ранніх стадіях розкриття того, як трави можуть допомогти надактивного сечового міхура», — говорить він.

Однак навіть без переконливих доказів того, що вони працюють, ряд цих коштів знаходиться на ринку. Деякі з них використовуються для лікування ГМП протягом століть.

Перед тим, як відправитися травам

За словами Чуттай, методи, засновані на рослинах, безпечні, тому що вони зроблені з натуральних компонентів, однак це може і не бути правдою.

FDA (Управління з контролю за продуктами і ліками, США) не контролює ці продукти за методом, який він призначає за рецептом або без рецепта. Деякі можуть не містити трави, відмічені на етикетці. Найкраще побачити травника чи лікаря, який фокусується на додаткових ліках. Вони можуть допомогти вам вибрати розумно.

Постійно повідомляйте свого лікаря первинної допомоги або уролога про будь-якому додатку, який ви плануєте взяти. Вони перевірятимуть, чи може він погано поєднуватися з будь-якими ліками, які ви приймаєте. І якщо ви отримаєте ТАК, щоб прийняти доповнення, вони захочуть дізнатися, чи є у вас побічні ефекти.

Проконсультуйтеся з вашим медичним працівником або іншим сертифікованим фахівцем з охорони здоров’я перед використанням будь-якого продукту, який пройшов через цей сайт!

Успіхів! Гарних вихідних!

Ссылка на основную публикацию