Тотемна тварина — визначення за датою народження

Тотемна тварина є у кожної людини. Це образ живої істоти, який дає енергію і захищає у всіх справах. Визначивши його, ви відкриєте потужне джерело енергії і знань.

Що таке тотемна тварина

Тотем — це символічний образ тваринного, який володіє унікальною енергією і впливає на все життя людини. Знання про тотеми прийшли до нас із давніх племен, коли люди поклонялися певним істотам, приносили їм жертви, просили заступництва і захисту.

Стародавні слов’яни вважали, що тотемна тварина наділяє людину силами. Це потужний егрегор, підключившись до якого можна значно просунутися в духовному розвитку і пізнати себе.

Ви можете визначити свій тотемний знак і придбати або виготовити амулет, який стане вашим потужним оберегом і покровителем.

Цілі використання таких амулетів можуть бути наступними:

 1. Ви отримаєте потужний джерело життєвих сил і енергії, просунутися в розвитку вашого внутрішнього світу і навчитися ефективно взаємодіяти з Вищими силами і оточуючими людьми.
 2. Ви навчитеся легко долати труднощі, вирішувати проблеми і швидко домагатися життєвих цілей. Це відбувається завдяки підключенню на тонкому плані до джерела знань предків.
 3. Ви отримуєте можливість краще вивчити свою особистість: визначити сильні і слабкі сторони характеру, розкрити творчий та інтелектуальний потенціал, знайти в собі таланти і розвинути інтуїцію.
 4. Ви знаходите зв’язок з Вищими силами, постійно відчуваєте божественну підтримку і захист, а також отримуєте допомогу свого роду і всієї родової системи.
 5. Ви залучаєте у своє життя потужних і могутніх покровителів, у яких тотеми такі ж, як у вас.

Ви можете дізнатися про своє тотемна тварина, а потім навчитися з ним взаємодіяти, щоб в результаті поліпшити якість свого життя, знайти гармонію і щастя у всіх сферах.

Як дізнатися про своє тотемна тварина

Способів дуже багато: по імені, дати народження або за допомогою спеціальних медитативних технік.

Найпростіші способи дізнатися, яке тотемна тварина протегує саме вам:

 1. Якщо ви довіряєте своїй інтуїції, і передчуття ніколи вас не обманюють, сходіть в зоопарк. Розгляньте всіх тварин, прислухайтеся до внутрішнього голосу — хто з мешканців зоопарку знайде відгук у вашій душі.
 2. Вивчіть спеціальні календарі, за якими можна дізнатися про своє тотемна тварина за датою народження. Це найменш точний спосіб, тому на нього не можна покладатися на сто відсотків.
 3. Використовуйте тести в інтернеті. Відповідаючи на питання, ви отримаєте відповідь, хто з живих істот, що населяють планету, є вашим тотемом і покровителем.
 4. Практикуйте усвідомлені сновидіння. Уві сні ви можете звернутися до Вищим силам з проханням показати ваше тотемна тварина і отримати правильну відповідь від ваших Хранителів.
 5. Практикуйте спеціальні медитації, під час яких ви звертаєтеся до свого підсвідомості і родової системі. Це дуже глибоке занурення всередину себе і найбільш вірогідний метод для отримання вірної відповіді.

Далі розглянемо окремі випадки.

Визначення за датою народження

Подивіться на малюнок нижче і ви визначите тотемна тварина, знаючи тільки рік свого народження:

Стародавні слов’яни використовували трохи інший метод розрахунку, який грунтується на місяць і день народження людини:

 1. З 10 грудня по 9 січня — ведмідь. Протегує людям дуже мудрим, виконаним спокою і внутрішньої гідності. Допомагає стати вчителем і наставником для оточуючих.
 2. З 10 січня по 9 лютого — росомаха. Покровитель дуже стійких і дисциплінованих людей, які звикли добиватися своїх цілей будь-якими способами.
 3. З 10 лютого по 9 березня — ворон. Помічник цілеспрямованих людей, інтелектуалів. Допомагає розвинути розумовий потенціал, отримувати нові знання і навички.
 4. З 10 березня по 9 квітня — горностай. Захищає творчих, чуттєвих людей, які в прийнятті рішень керуються емоціями, а не логікою.
 5. З 10 квітня по 9 травня — жаба. Покровитель людей, які понад усе цінують стабільність і впевненість у завтрашньому дні.
 6. З 10 травня по 9 червня — коник. Це оптимісти, люди з дуже позитивним мисленням, які вміють насолоджуватися життям і отримувати задоволення навіть від простих речей.
 7. З 10 червня по 9 липня — хом’як. Якщо людина ледача, йому дуже важливо навчитися домагатися своїх цілей і долати власну апатію.
 8. З 10 липня по 9 серпня — равлик. Помічник фантазерів і людей, які люблять мріяти і малювати щасливі картинки в уяві. Це прекрасні і віддані друзі.
 9. З 10 серпня по 9 вересня — мураха. Працездатні і стійкі до життєвих труднощів люди, які іноді можуть бути надмірно безкомпромісними.
 10. З 10 вересня до 9 жовтня — сорока. Рішучі особистості, схильні до авантюр. Їм тотем допомагає подолати страхи і позбутися від внутрішніх комплексів.
 11. З 10 жовтня до 9 листопада — бобер. Самостійні особистості, яким неважливо громадську думку, вони покладаються лише на власні почуття і логіку. Спокійні, але досить закриті.
 12. З 10 листопада до 9 грудня — собака. Вірні і щедрі, створені, щоб служити людям. Дарують свою любов і добро, не чекаючи подяки натомість.

Подивіться відео про тотемних тварин:

виклик тотема

У важкій життєвій ситуації ви можете закликати свій тотем на допомогу. Що потрібно робити:

 1. Розслабтеся і ляжте. Ліву руку прикладіть до серця, закрийте очі і продихайте, щоб увійти в потрібний стан. Вдихи і видихи повинні бути максимально спокійними і глибокими.
 2. Уявіть, що ви опинилися в дуже комфортному для вас просторі. Це може бути берег моря, зелений луг або ліс. Насолоджуйтеся станом спокою й умиротворення.
 3. Відчуйте, як в просторі з’явилося ваше тотемна тварина. Відчуйте силу і міць, які виходять від нього.
 4. Поговоріть з тотемом, задайте йому хвилюючі вас питання, зверніться в проханням про допомогу і підтримку.
 5. Після того, як отримаєте всі відповіді, подякуйте тотем, зробіть кілька глибоких вдихів і видихів, відкрийте очі і поверніться в звичайне життя.

Цю медитацію можна практикувати не частіше ніж один раз на місяць.

Ссылка на основную публикацию