Тотемна тварина по знаку зодіаку — як налагодити зв’язок зі своєю твариною сили

Що таке тотемна тварина? У далекій давнині наші пращури помітили невидиму енергетичну зв’язок між людиною і твариною. Так виник культ тотемізму. Вважається, що кожній людині протегує певний тип тварини, яка оберігає і захищає його від зла. Як визначити тотемна тварина по знаку зодіаку і датою народження? Чи можна налагодити зв’язок і викликати свого духу-покровителя? Розглянемо питання в статті.

Історичні корені тотемізму

Тотем — це символ тваринного, зображений на будь-якому матеріальному носії. Стародавні люди вважали, що сила і хоробрість якої-небудь тварини може допомогти їм впоратися з труднощами життя. Тотемізм — найперша релігія в світі. Люди вибирали свого покровителя з тваринного світу, присвячували йому ритуали, віддавали шану і просили про захист. І правда, кожна тварина відрізняється від людини набором якостей, що перевершують людські:

  • у орла зорче очей;
  • рись має здатність безшумно пересуватися;
  • ведмідь наділений неймовірною силою;
  • безстрашніше вовка нікого немає.

Тваринний світ має більш розвиненими органами сприйняття, недоступними людині. Тварини добре бачать в темноті, можуть відчути наближення землетрусу, їх нюх в рази перевершує людський. Тому стародавні люди прагнули навчитися у тварин їх здібностям і щиро вважали, що дух тварини може захистити їх від примх долі.

Тотемна тварина символізує силу, якою не володіє сама людина. Шамани називають його — тварина сили.

У сучасному розумінні тотемізм придбав нові форми, і тепер тварина-покровителя можна визначити за знаком зодіаку і датою народження.

Тотемна тварина по знаку зодіаку

Визначити свій тотем по знаку зодіаку дуже просто. Для цього потрібно звернутися до наступної таблиці:

Овнам протегує бик. Саме ця тварина відображає сутність впертих, запальних і навіжених представників даного знаку.

Тельцям протегує ведмідь. Це сильна тварина найкраще характеризує якості Тельців — справедливість, раціональність, силу, захист свого вогнища і спокій.

Близнюкам протегують два тварин — вовк і миша-полівка. Обом притаманна вірність своїй половинці. Миша-полівка символізує хазяйновитість і благополуччя.

Ракам протегують змія і бобер. Обидва тварин відрізняються терплячістю, умінням чекати і адаптуватися до нових умов життя.

Левам протегують леви і ворони. Обидва тотема відрізняє мудрість, витримка, спокій і почуття власної гідності. Також ці тварини належать до класу хижаків, що є присутнім і в якостях людини під знаком Лева.

Дівам протегує собака. Народженим під знаком Діви властива відданість і вірність, здатність відчувати думки і настрої людей, прагнення прийти на виручку в скрутну хвилину.

Терезам протегують вовк і бджола. Цих тварин об’єднує почуття єдності — вони існують в зграї. Ваги теж найкраще почуваються за підтримки оточуючих людей.

Скорпіонам протегує кішка. Це хитре, розумне і незалежне тварина найбільше підходить якостям людей під знаком Скорпіона.

Стрільцям протегує лось. Це символ мудрості, заступництва і влади над ситуацією. Другим тотемним тваринам є сова, яка теж символізує мудрість.

Козерогам протегує антилопа і лисиця. Ці тварини відрізняються обережністю, хитрістю і енергійністю, що повністю відповідає якостям Козерогів.

Водоліям протегує кінь, яка є символом допомоги та дружби. Кінь — незамінний помічник людини з давніх часів, що повністю відповідає якостям Водоліїв допомагати оточуючим.

рибам протегує равлик. Ці малопримітного тварини відрізняються абсолютною нешкідливістю, що повністю відповідаємо характеру Риб. Дружелюбність і незворушний спокій — відмінні риси представників даного Знака і покровительствующего їм тотема.

Як викликати тотемна тварина

Після визначення свого тотема потрібно налагодити з ним зв’язок. Допомогти в цьому може медитація. Багато знайомі з медитаціями і знають, як правильно їх проводити. Найкращим часом для медитації є той проміжок дня або ночі, коли вас ніхто не зможе потривожити. Далі потрібно слідувати плану медитації:

  1. Уявіть собі дупло в дереві або вхід до печери, через яку ви зможете потрапити на квітучий луг.
  2. Озирніться по сторонах — що ви бачите? Через деякий час до вас підійде тварина, яке є вашим покровителем.
  3. Поговоріть з ним, визначте його чесноти — це ознаки вашої магічної сили.
  4. Подякуйте тварина і попрощайтеся з ним.
  5. Поверніться в реальність тим же шляхом, яким вийшли з неї — знайдіть дупло або вихід з печери.
  6. Кілька разів глибоко вдихніть і відкрийте очі.

Що має статися після цього? Ви обов’язково отримаєте знак, що тварина сили початок вам допомагати в житті. Купіть статуетку тваринного і поставте в своїй кімнаті. Можна роздрукувати картинку, заламинировать і повісити на стіні. Якщо ви вмієте різати по дереву, виріжте фігурку своїми руками і покрийте лаком. Також можна виліпити тварину з глини і обпалити.

У таблиці можна знайти своє тотемна тварина за роком народження:

Ссылка на основную публикацию