Торгові стратегії для короткострокової і внутрішньоденною торгівлі

Переваги внутрішньоденної торгівлі на Форекс

Торгівля в середині на ринку Форекс передбачає здійснення торгівельних ордерів протягом дня. Угоди, відкриті за правилами внутрішньоденної стратегії, не переносяться на наступний день, а закриваються в кінці торгової сесії.

Більшість трейдерів в біржовій торгівлі використовують короткострокові угоди, так як це дозволяє швидко збільшити свій депозит за рахунок щоденних сильних рухів на молодших тайм-фреймах.

Перевагою внутрішньоденної торгівлі також є можливість торгівлі невеликим депозитом. Торгові стратегії всередині дня припускають маленькі стоп-лосс, тому трейдер має можливість навіть з мінімальним депозитом отримувати щоденний дохід.

Але основна перевага торгівлі всередині дня — велика кількість торгових сигналів, які надходять протягом усіх сесій. Вони дозволяють трейдеру по максимуму використовувати рух ціни і відкривати необмежену кількість угод.

Безумовно, у короткострокових стратегій є ряд недоліків, а саме:

  • жорстке дотримання мані-менеджменту — велика кількість сигналів викликає у трейдера бажання заходити в кожну угоду, не отримавши результат по вже відкритим. Таким чином, навантаження на депозит збільшується, і будь-яке коливання ціни може призвести до втрати грошей;
  • емоційна напруженість — трейдеру необхідно швидко аналізувати великий обсяг даних і намагатися тримати в полі зору відразу кілька угод. Постійні сигнали не дозволяють трейдеру розслабитися, що призводить до відкриття необдуманих угод.

Як вибрати ТЗ для внутрішньоденної торгівлі?

На сьогоднішній день в Мережі представлені сотні торгових стратегій — як безкоштовних, так і платних.

Порада: на початкових етапах використовуйте безкоштовні ТЗ, які нічим не поступаються платним.

Хороша короткострокова стратегія повинна відповідати декільком критеріям:

  • мінімальний рівень ризику;
  • мінімальна просадка депозиту всередині дня;
  • отримання прибутку;
  • зрозумілі правила торгівлі по ТЗ.

Які бувають внутрішньоденні торгові стратегії?

Внутрішньоденні торгові стратегії діляться на індикаторні і безіндікаторние.

Сигнали безіндікаторних торгових стратегій ґрунтуються на рівнях підтримки і опору. Використовуючи їх, трейдер встановлює бажані рівні тейк-профіту і стоп-лосс.

Торгівля всередині дня передбачає використання 5-хвилинних тайм-фреймів і вище. Перед початком торгівлі трейдер оцінює старші тайм-фрейми D1, H4, H1, відзначаючи на них найбільш важливі рівні підтримки і опору. Після цього переходить на хвилинні і 5-хвилинні графіки, де намагається «спіймати» сильні рухи від цих зон.

Співвідношення тейк-профіту і стоп-лосс трейдер виставляє на свій розсуд, але зазвичай воно дорівнює 1 до 2 або 1 до 3, наприклад, стоп-лосс дорівнює 10 пунктам, а тейк-профіт, відповідно, 20 або 30.

Варто зазначити, що основні валютні пари проходять в день близько 40-50 пунктів з відкатами, тому від трейдера потрібно зайти в угоду на самому початку руху.

Більшість новачків використовують в торгівлі індикаторні торгові стратегії, які дозволяють визначити початок сильного руху. Індикатори здатні передбачити як трендові рух, так і розворот ціни.

Порада: намагайтеся вибирати нескладні ТЗ з мінімальним набором індикаторів. Вони не менш точні, ніж стратегії з 10-12 індикаторами.

Кращі індикатори Форекс для внутрішньоденної торгівлі

Для торгівлі всередині дня досить використовувати стандартні індикатори терміналу MetaTrader 4. Особливою популярністю серед трейдерів користуються такі індикатори:

  • Moving Average — проста змінна середня, яка слідує за ціною і показує фази ринку (тренд або флет). Трейдери використовують комбінацію з 2-3 ковзають, при їх перетині відкривається угода на покупку або продаж. Параметри ковзають підбираються індивідуально для кожної валютної пари і тайм-фрейму;
  • MACD — індикатор для внутрішньоденної торгівлі з використанням дивергенції — розбіжності в напрямку ціни і показань індикатора. Дивергенція MACD дозволяє відкрити угоду на самому початку руху, що суттєво збільшує прибуток трейдера;
  • OsMA — вважається випереджаючим індикатором, який раніше за інших показує розворот ціни. OsMA добре фільтрує сигнали MACD, тому їх можна використовувати разом. Принцип роботи індикатора OsMA простий — якщо гістограма вище нульової лінії, то потрібно готуватися до покупок, якщо нижче — до продажів;
  • RSI — дуже популярний серед інтрадейщіков, так як досить чітко показує силу тренда і його потенціал. Індикатор вказує на перекупленность і перепроданність валюти і дає сигнал на покупку або продаж з цих зон.

Крім цих індикаторів можна використовувати будь-які інші — Смуги Боллинджера, Обсяги, Parabolic Sar та інші.

Ще Інтернеті можна знайти безліч сторонніх індикаторів, які не тільки показують точку входу в ринок, а й сповіщають про це звуковим сигналом. Такі індикатори встановлюються в термінал MT4 і можуть доповнювати свідчення стандартних індикаторів.

У фільмах про трейдерів і біржу можна побачити складні ТЗ з безліччю індикаторів, ліній, стрілок, цифр і т.д. Однак щоб прибутково торгувати з Альпарі, Телетрейд та іншими брокерами, можна використовувати всього 1-2 індикатора.

Досвідчені трейдери часто замовляють написання бінарних роботів і радників для Форекс професійним програмістам, що дозволяє збільшити прибуток з мінімальною втратою часу.

Використовувати внутрішньоденні стратегії також можна тим трейдерам, які не знають, як заробити на бінарних опціонах, так як вони оптимально підходять для відкриття угод і на біржі БО.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Торгівля в середині — це великий ризик, важливим є наявність досвіду і компетентності в аналізі ситуації на ринку. При наявності торгової стратегії і емоційної підготовленості трейдера успіх в короткостроковій торгівлі не змусить себе довго чекати.

Ссылка на основную публикацию