Торгове обладнання для продуктового магазину і що потрібно для відкриття

Однією з прекрасних ідей для початку свого бізнесу є відкриття продуктового магазину. Спочатку це може бути маленький лоток, а вже потім можна буде розширюватися. В такому випадку великих грошових вкладень не потрібно. Але навіть для невеликого продуктового лотка потрібно устаткування, адже продукти потрібно зберігати у відповідних умовах, щоб вони не зіпсувалися. Торговельне холодильне обладнання для продуктового магазину можна придбати б / у в хорошому стані, ціни на нього будуть не такими високими.

Яке торгове обладнання знадобиться для початку своєї справи? Що потрібно купити обов’язково, а що краще купити пізніше? Про все це докладніше.

Устаткування для лотка з продуктами

Перше що потрібно запам’ятати при виборі обладнання — економити не варто. Адже воно працює цілодобово, щоб зберегти продукти свіжими. Вибирати потрібно перевіреного виробника, який вже довів, що його продукція якісна. Все необхідне торгове обладнання для відкриття лотка з продуктами описано в таблиці нижче.

Торгове обладнання                                Ціна в рублях
Полиці і стелажі

 

До 150 тисяч
Холодильник

 

Від 60 тисяч
Холодильне обладнання До 120 тисяч
вітрини

 

80 тисяч
Касовий апарат

 

24 тисяч
Електронні ваги Від 30 тисяч

Всі ціни вказані для нової продукції, але є можливість купити б / у в отличном состоянии або ж заощадити можна на оренді. Адже багато постачальників пропонують орендувати торгове обладнання. Асортимент товару повинен задовольнити потреби покупця. Але як залучити потік покупців в продуктовий магазин, і який асортимент підібрати для хорошого старту? Де знайти постачальника?

Вибір асортименту та закупівля

Щоб залучити покупців потрібно правильно підібрати асортимент і знайти постачальника, який буде постачати регулярно свіжі продукти. Часто постачальники самі повідомляють про себе, як тільки з’явилася інформація про нову торговій точці. Частина з них можна знайти, якщо поспілкуватися з тими, хто вже мають свій налагоджений бізнес в інших частинах міста. Також можна самостійно закуповувати товар, відвідавши оптову базу, цей варіант дуже хороший на початку бізнесу, так як в цьому випадку можна придбати товар за меншою ціною, ніж у постачальника, так і вибір більший. Можна спочатку працювати з постачальниками за передоплатою, в цьому випадку не потрібно буде вкладати великого початкового капіталу. Але запам’ятайте, що відразу підприємцю, який не заявив себе на ринку, не дадуть товар під реалізацію без будь-якої гарантії.

Так, ще один важливий момент — це правильний вибір асортименту. Перше з чого потрібно почати, це складання портрета покупців:

  • які люди живуть у вашому районі;
  • їх фінансове становище;
  • який товар повинен переважати.

На початку бізнесу краще відразу ж завести основні групи продуктів, а вже в процесі роботи дивитися, на що йде попит, а що можна прибрати з полиць. Можливо, самі покупці будуть цікавитися тими чи іншими продуктами, які в подальшому можна буде закупити. Може потрібно буде додати асортимент овочів або ж хлібобулочних продуктів, а можливо і молочних. Отже, що потрібно для відкриття прибуткового продуктового магазину?

Бізнес план

Перед тим як приступати до пошуку постачальників потрібно точно скласти план, який допоможе відкрити прибуткову справу і притягнути великий потік покупців. Правильний підхід до справи допоможе все організувати швидко і в короткі терміни. У таблиці описаний короткий бізнес-план.

Етапи бізнес-плану                 Опис виконання етапів
Оренда приміщення Потрібно знайти таке місце, де прохідність покупців велика. Щоб кожен, хто поспішає додому, проходячи повз, міг зазирнути і купити собі все необхідне для приготування вечері. Приміщення повинно бути зручним і для під’їзду машин, які будуть привозити товар.
Закупівля або оренда торгового обладнання Якщо є можливість можна запросити людину, яка правильно і раціонально обладнає магазин всім необхідним.

 

Завезення товару для відкриття магазину Ось тут дуже важливо, щоб перше враження від магазину у покупців склалося гарне, товар повинен бути свіжим і недорогим. В цьому випадку, кожна людина, хто залишився задоволений покупкою, захотів знову прийти сюди.
персонал На початковому етапі можна самостійно почати торгівлю або ж поки запросити одного або двох продавців. Вони повинні бути привітними і в будь-якій ситуації допомогти покупцеві зробити правильний вибір.
Назва магазину Ось цей пункт також дуже важливий, адже гарна назва може багато що сказати і залучити великий потік покупців.

Ось цей короткий бізнес-план допоможе, виконуючи кожен етап, організувати і обладнати прибутковий продуктовий магазин. Але так само важливо правильно назвати свій торговий лоток, так як назва допоможе залучити покупців. Як правильно назвати продуктовий магазин?

Вибір назви для магазину продуктів

Правильно назвати магазин — це дуже важливий пункт, так як назва може допомогти залучити ще більше покупців. Найкраще зупинити вибір на чомусь інтригує і приваблює увагу. Як вам такі приклади, побачивши таку вивіску, вам самому захочеться зайти в цей магазин:

  • лоток унікальних товарів;
  • вигідно купувати тут;
  • свіжі і недорогі товари;
  • найпотрібніші товари.

Як вам така назва, зможе воно привернути увагу покупців? Назвати свій магазин потрібно так, щоб побачивши вивіску, людина захотіла зайти і подивитися, що ж за нею криється. Дуже хороший варіант назви — «Копеечка», все зрозуміло. Так само останнім часом дуже популярні стали назви наближені до чогось натуральному, тому можна використовувати такі от гарні і оригінальні «імена» для продуктових магазинів: «Мадам Му», «Екодолье», «Кантрі», «Ваша ферма», « Еко »,« Магазин Справжньою Їжі! ».

Збережіть статтю в 2 кліка:

Виконавши всі етапи бізнес-плану і закупивши хороше якісне обладнання та товари, придумавши зазивають назва, ось і все, що потрібно для відкриття магазину продуктів, для якого ви зробили все, щоб дати йому хороший старт. Головне, не економити, краще закупити меншу кількість, ніж багато, але не затребуваного. Основний девіз в такому бізнесі, головне не кількість, а якість і ціна.

Ссылка на основную публикацию