Торгівля бінарними опціонами — розлучення чи ні?

Як можуть обдурити на бінарних опціонах?

Торгівля на фінансових ринках, в тому числі і на ринку бінарних опціонів, пов’язана з високим ризиком втрати вкладених трейдером засобів. Трейдер самостійно здійснює торгівлю бінарними опціонами, виходячи з власної стратегії і правил управління депозитом.

На перший погляд, вся відповідальність за збереження коштів лягає виключно на трейдера. Однак, втративши свої гроші, багато новачків починають шукати причину невдачі в зовнішніх чинниках і у деяких, правда, це виходить.

Є кілька способів обману на ринку бінарних опціонів, які з успіхом працюють, позбавляючи грошей довірливих новачків:

  • обман з невірними котируваннями брокера;
  • невизначені умови виведення коштів з рахунку брокера;
  • обман з продажем індикаторів, стратегій і т.д.

Обман з невірними котируваннями брокера

На сьогоднішній день послуги з торгівлі бінарними опціонами пропонують близько 200 брокерських компаній. Лише малу частину з них можна віднести до чесних брокерам, інші компанії з яких-небудь причин потрапляють в чорні списки.

Більшість існуючих нині стратегій засновані на аналізі котирувань через торговий термінал MetaTrader 4. Трейдер використовує дані з MT4, а угоди здійснює на онлайн-платформі брокера. При цьому досить часто виникає ситуація, коли трейдер отримує збиток на платформі, тоді як за даними MT4 угода повинна була закритися в плюс. У наявності махінації з котируваннями активів, які здійснюються для того, щоб трейдер втратив свої гроші.

Для того щоб не стати жертвою такого обману, вибирайте перевірених брокерів бінарних опціонів, таких як Олімп Трейд, IQ option, 24option. Щодня оновлюваний рейтинг форекс-брокерів і брокерів бінарних опціонів ґрунтується на відгуках трейдерів і сукупності інших показників — торговельні умови, бонусні пропозиції, зручність використання платформи і т.д.

ТОП-10 таких рейтингів складають брокери, що заслужили високу довіру своїх клієнтів. Саме з них необхідно вибирати компанію для торгівлі. Торгуючи у надійних брокерів, ви завжди будете впевнені в правильності котирувань.

Невизначені умови виведення коштів з рахунку

Вивчаючи відгуки про брокерів, в першу чергу варто приділити увагу відгуками про виведення коштів з рахунків. Багато брокерські компанії пропонують своїм клієнтам відмінні торгові умови для трейдингу, пропонуючи відкрити депозит саме у них. Однак вивести прибуток від торгівлі не завжди виходить.

Виникає безліч умов, про які замовчувалося раніше:

  • Необхідно зробити певний оборот коштів на рахунку. Багато брокери пропонують новим клієнтам взяти бонус, щоб збільшити стартовий депозит. Однак замовчується про умови використання бонусних коштів, які не завжди вигідні трейдерам.
  • Можливість вивести суму, що дорівнює сумі поповнення, не більше. Пояснюється це специфікою деяких платіжних систем, однак великі та надійні брокери чомусь не відчувають таких труднощів.
  • Запрошуються додаткові документи для підтвердження особи трейдера. Надати скан паспорта просять більшість великих брокерських компаній, але деякі вимагають від трейдера додаткові документи — копію квитанції про оплату комунальних послуг, виписку з банківського рахунку і т.д. Доходить до того, що клієнта просять сфотографуватися з розгорнутим паспортом, щоб підтвердити його особистість. І нехай вас не дивує, що після всіх цих процедур вам все-таки відмовлять у виведенні коштів з незрозумілих причин.

Порада: щоб уникнути такої неприємної ситуації, пройдіть верифікацію аккаунта на платформі брокера ще ДО поповнення балансу.

Обман з продажем індикаторів, стратегій

Популярний вид розлучення новачків на ринку бінарних опціонів, що приносить їх творцям щоденну відчутний прибуток. Багато починаючі трейдери, спробувавши самостійно торгувати, найімовірніше, зазнали невдачі, втративши частину або весь депозит. Вони починають шукати диво-індикатори і стратегії, які навчать їх заробляти на бінарних опціонах.

Цим користуються підприємливі продавці стратегій, створюючи сайти, аккаунти в соц.сетях з кричущими заголовками типу «з нашою системою ви зможете заробити 1000 $ за 5 хвилин» і т.д.

Новачки витрачаються на «чудо» -СТРАТЕГИ в надії окупити покупку прибутком від торгівлі. Однак багато стратегій і індикатори не представляють ніякої цінності і в більшості своїй доступні для загального користування в Інтернеті.

Порада: не вірте прибутковим скриншотам продавців стратегій. Вони в більшості своїй створені за допомогою PhotoShope.

Бінарні опціони — розлучення чи ні?

Сам по собі такий інструмент фінансового ринку, як бінарні опціони, не є розлученням і обманом. Його грамотне використання у відповідності з усіма правилами управління фінансовими інструментами дозволить трейдеру реально отримувати обіцяний брокером дохід.

Використовуючи представлену вище інформацію про способи обману на ринку БО, трейдер легко знайде саме ту брокерську компанію і стратегію, які дозволять йому заробляти.

Чи реально заробити на бінарних опціонах або це розлучення?

На початкових етапах розвитку ринку БО в Росії це питання мучив практично всіх трейдерів. Однак поступово клієнти брокерських компаній оцінювали всі переваги торгівлі опціонами перед ринком Форекс і стрімко збільшували свій депозит за короткий термін.

За статистикою на фінансових ринках заробляє близько 5% трейдерів, інші 95% або втрачають депозит, або триматися на нулі, не отримуючи прибуток, але і не втрачаючи своїх вкладень.

Успішний досвід цих 5% доводить, що торгівля бінарними опціонами нехай і великими зусиллями, але може приносити дохід. Це не розлучення, це правда.

Новачки, натхненні прибутковою торгівлею успішних трейдерів, всіма шляхами намагаються дорости до їх рівня. Для цього вони купують безліч стратегій та індикаторів в надії на те, що наступна покупка виявиться більш вдалою і якісною.

Порада: якщо ви хочете домогтися успіху на фінансових ринках, використовуйте власні торгові стратегії, які підходять до вашого стилю торгівлі і розміром депозиту.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Бінарні опціони — перспективний напрямок розвитку фінансового ринку в Росії, так як дозволяє за короткий термін збільшити свій депозит. Мільйони трейдерів успішно користуються цією можливістю.

Ссылка на основную публикацию