Торгівельні платформи для торгівлі на фондовій біржі

З кожним роком все більше людей бачать себе в трейдингу. Натхненні історіями успіху великих трейдерів, які за лічені місяці ставали мільйонерами, початківці прагнуть освоювати складний світ фондової торгівлі. Різноманітність бірж і торгових платформ, за допомогою яких здійснюється торгівля, змушує задуматися про вибір найбільш відповідного майданчика для аналізу ринку та відкриття ордерів. Нижче приділимо увагу торговим платформам, які є робочим місцем трейдера, де здійснюються основні торговельні операції.

Торгові платформи для торгівлі на фондовій біржі

Вибору програмного забезпечення для фондової торгівлі, як правило, приділяється мінімум уваги. Однак в процесі торгівлі кожен трейдер відзначає для себе нюанси тієї чи іншої платформи, вибираючи найбільш підходящу під його торговельні правила. Основними торговими платформами, відомими багатьом російським трейдерам, які торгують на Московській фондовій біржі та інших майданчиках, вважаються:

MetaStock

MetaStock — незамінний додаток для технічного аналізу, що використовується переважною більшістю трейдерів і професійних інвесторів. Функціонал MetaStock дозволяє проводити всебічний аналіз фінансових ринків за допомогою величезної кількості інструментів, торгових систем і експертів. Додаток підтримує великий набір індикаторів, які допомагають в аналізі ситуації на ринку, а також торговельні та експертні системи, що дозволяють створювати торгові стратегії.

MetaStock дозволяє протестувати готові торгові системи на основі історичних даних за допомогою вбудованого тестера. При цьому можна задати додаткові умови, такі як стоп-лосс, тейк-профіт, комісія за операцію. Програма дозволяє проводити комплексний аналіз всередині дня, використовуючи різну експірації — день, тиждень, рік. У більшості випадків MetaStock використовується для внутрішньоденної торгівлі, так як допомагає аналізувати ринок в режимі он-лайн в міру надходження нової цінової інформації.

Alor-Trade

Alor-Trade — додаток, розроблене ГК «Алор». Функціонал програми включає 2 основних напрямки — технічний аналіз даних і торгівля. Додаток дає доступ на основні фондові біржі та термінової ринок. Alor-Trade вважають аналогом відомої програми MetaStock, але вона, на відміну від свого прототипу, володіє меншою функціональністю і полегшеним аналітичним модулем.

Перевага Alor-Trade полягає в простому і зрозумілому інтерфейсі, робочий простір дозволяє швидко побачити список фінансових інструментів і інструментів технічного аналізу. Термінал буде працювати навіть при низькій швидкості інтернет-з’єднання, що важливо для багатьох трейдерів.

SmartTrade

SmartTrade — розробка російського брокера «Ай-Ті Інвест». Додаток представлено в двох варіантах: SmartTrade — для торгівлі зі стаціонарного ПК або ноутбука і PocketTrade — для власників планшетів і смартфонів. SmartTrade дозволяє торгувати на російських біржах і отримувати котирування з європейських і американських ринків в режимі онлайн. Підтримується можливість підключення довільних джерел інформації.

SmartTrade користується великою популярністю у трейдерів, програма неодноразово визнавалася кращою з систем інтернет-трейдингу. Функціонал програми дозволяє проводити технічний аналіз завантажених котирувань, спостерігати за змінами на ринку, експортувати системи технічного аналізу і т.д.

Додаток має масу переваг, які відсутні у інших аналогічних терміналів — як у російських, так і у зарубіжних. Наприклад, наявність функції трейлинг-стопа або «плаваючого» стопа. Вона дозволяє автоматично закривати позиції в разі зменшення прибутку на заздалегідь зазначений трейдером кількість пунктів. В інших терміналах трейдеру доводиться встановлювати стоп-лосс вручну і постійно відстежувати позицію, в SmartTrade фіксувати прибуток набагато легше.

Інтерфейс програми зрозумілий і простий в сприйнятті. Відображення графіків відбувається за основними стандартами онлайн-трейдингу. Технічний аналіз слабенький і поступається відомим програмами MegaStock і Omega ProSuite, але цей недолік компенсується безліччю інших переваг.

Альфа-Директ

Альфа-Директ — власна розробка Альфа-банку спеціально для торгівлі на фондовому ринку. Дозволяє торгувати на біржах ММВБ і РСТ усіма представленими там цінними паперами. Альфа-Директ володіє широкими можливостями для трейдингу, зрозумілим і простим інтерфейсом, професійною системою для проведення технічного аналізу. Термінал вважається одним з найбезпечніших і швидких. Функціонал програми дозволяє створювати і підтримувати кілька інвестиційних портфелів з різними торговими стратегіями, експортувати зовнішні програми технічного аналізу (MetaStock).

Transaq

Transaq — програмний комплекс, спрямований на масове обслуговування клієнтів і застосування різних схем кредитування торгових операцій трейдерів грошовими коштами і цінними паперами. Transaq — розробка компанії «Скрін маркет системз», що дозволяє робити прогноз на акції, ф’ючерси на всіх популярних біржах. У функціонал платформи вбудовано два автономних відділу — Трейдер і Адміністратор, які дозволяють клієнту швидко взаємодіяти з брокером, персональним менеджером і т.д.

Інтерфейс програми розроблений таким чином, що трейдер завжди може бачити сервіс відображення новинних стрічок, автоматичний висновок на екран аналітичних звітів і даних економічних календарів. Відкриття ордерів здійснюється через систему укладання угод, яка підтримує установку додаткових параметрів — формування умовних заявок, виставляння стоп-заявки, установку плаваючого стопа і т.д. Transaq дозволяє розробляти автоматизовані торговельні стратегії і створювати власні технічні індикатори.

Порада: деякі з торгових платформ платні або стягують комісію за обслуговування щомісяця. Заздалегідь ознайомтеся з правилами надання програм технічного аналізу на офіційних сайтах компаній-розробників.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Ці програми можуть бути використані і на інших ринках. Наприклад, отримавши бездепозітний бонус Форекс і ознайомившись з рейтингом брокерів бінарних опціонів по надійності, можна з успіхом застосовувати інструменти представлених програм для аналізу котирувань. Представлені платформи багато в чому схожі, тому вибір відповідного програмного забезпечення для трейдингу частіше залежить від індивідуальних переваг трейдерів.

Ссылка на основную публикацию