Точка позики — онлайн-заявка

Багато хто скаржиться на сьогоднішні згубні властивості інтернету. Однак варто зазначити, що позитивних сторін з його появою можна знайти набагато більше, ніж негативних. Глобальна мережа допомагає підтримувати ділові та особисті стосунки між людьми по всьому світу, оперативно передавати і приймати інформацію. У своїх цілях інтернет використовують і багато комерційні організації, в тому числі і мікрофінансові. Так, отримувати мікрокредити можна не виходячи з дому, при наявності виходу в інтернет.

Мікрофінансових організація Точка позики

Такі великі і популярні мікрофінансові організації, як Грін Мані і Точка позики, включають віддалене обслуговування клієнтів в свою роботу як обов’язковий елемент діяльності. МФО Точка позики таким чином працює в багатьох містах Росії, в тому числі і в Воронежі, Ярославлі, Желєзногорську та інших.

умови

Як і у випадку з МФО Лайм-займ, умови надання мікрокредитів досить прості і лояльні. Із середньою процентною ставкою в 2% в день можна отримати:

  1. Позика готівкою. Від 2 до 30 тисяч рублів на 3-20 днів. При оформленні потрібно тільки паспорт.
  2. Гроші на займкарту. Миттєве зарахування позики від 2 до 30 тисяч рублів. Безкоштовне річне обслуговування.
  3. Позики пенсіонерам. Від 2 до 30 тисяч рублів на термін від 7 до 20 днів. Для оформлення буде потрібно паспорт і пенсійне посвідчення. Діє пільгова відсоткова ставка — 1% в день.

Перша позика оформляється на суму від 2 до 15 тисяч рублів на 7-10 днів.

Вимоги до позичальників

Отримати мікропозик в МФО Точка позики можуть особи не молодше 18 років і не старше 65 років. Позичальник повинен мати постійну реєстрацію на території РФ, громадянство РФ і постійне місце роботи (або пенсію за вислугою років).

Онлайн заява

Заповнити онлайн-заявку як на позику, так і на займкарту (як і у випадку з МФО Позика 365) можна прямо на сайті компанії, попередньо обравши бажану суму і термін кредитування. Після відправки заявки протягом 15 хвилин за вказаною в ній номером зателефонує менеджер, щоб повідомити про рішення компанії. У разі схвалення потенційний позичальник запрошується в офіс для оформлення відповідних документів та видачі позики або займкарти. Якщо займкарта вже оформлена, нею можна скористатися для віддаленого нарахування грошових коштів без відвідування офісу.

погашення позики

Погашати позику можна за допомогою банківської карти, попередньо зареєструвавшись в особистому кабінеті на сайті мікрофінансової організації Точка Позики. Серед інших способів погашення — банківський переказ, переказ через Qiwi-термінал, будь-який найближчий офіс Точка позики. Реквізити зазначаються на сайті і в договорі на мікрокредит. Якщо немає можливості вчасно внести платіж по кредиту, термін кредитування можна продовжити в особистому кабінеті без комісій, пені та штрафів.

Порада: зверніть увагу, що в деяких випадках платіж може проводитися протягом декількох днів, тому варто здійснювати його заздалегідь, не чекаючи останнього дня від строку внесення.

Поліпшення кредитної історії

При зверненні практично в будь-яку мікрофінансову організацію, таку як Виручайка або Манімен, можна поліпшити свою кредитну історію своєчасним погашенням позики. Таку послугу надає і МФО Точка Позики. Але з її допомогою можна також дізнатися свій кредитний рейтинг протягом 15 хвилин, відправивши відповідний запит на сайті організації. При своєчасному погашенні позики кредитний статус оновлюється.

Зворотній зв’язок

Крім можливості віддаленого оформлення заявок на мікрокредити, МФО Точка позики має і свої сервіси для надання підтримки чинним і потенційним клієнтам з питань позик. Так, отримати будь-яку консультацію про послуги можна за телефоном гарячої лінії 8 (800) -100-38-80 або у онлайн-консультанта на сайті. Дзвінок можна замовити прямо з офіційної сторінки МФО.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Великі і популярні мікрофінансові організації типу Вівус або Точка позики надають можливість потенційним позичальникам оформляти позики не виходячи з дому і навіть здійснювати деякі операції самостійно і автономно. При сучасному ритмі життя такі можливості суттєво спрощують весь процес кредитування, економлять час і сили клієнтів і працівників компанії. Варто відзначити, що, отримуючи позики самостійно, клієнти не залишаються без підтримки організації.

Ссылка на основную публикацию