Тлумачення сну, в якому ви віддаєте гроші або віддають вам

До чого сниться віддавати гроші — цікаве питання. В сонник це дія розшифровується по-різному. Найчастіше такий сон сниться тим, хто намагається підтримувати своє матеріальне становище в суспільстві. Гроші символізують щось важливе, вважаються проявом поганих і хороших якостей людини.

Загальна тлумачення

У будь-якому сонник процес віддачі грошей трактується, як невиконане зобов’язання, воля померлої людини або особливе дію, яке треба виконати, щоб вирішити ситуацію, що склалася. Так розшифровуються сни, якщо його учасники — рідні або знайомі люди.

Віддавати борг померлим

Якщо ви уві сні берете гроші в борг у померлої бабусі, наяву виникнуть розбіжності з рідними, суперечки через спадщину. Якщо покійна бабуся віддає вам гроші, а ви берете — це непоганий сон. Вона, можливо, хоче загладити якусь провину перед вами, допомогти зрозуміти, що потрібно зробити в певній ситуації, з якої ви самі не можете вийти. Така ж розшифровка сну підходить і дітям, що беруть гроші у померлих батьків.

Якщо у вас померла дитина, і уві сні він просить віддати йому гроші, значить, ви відчуваєте перед ним провину, корите себе за незроблене раніше. Віддавати борг уві сні в цьому випадку — навчитися бути милосерднішими, уважніше. Тільки так можна буде позбутися від почуття провини. Якщо такий сон сниться чоловікові і дружині — вони зможуть бути краще зі своїми новими дітьми.

Іноді здається, що ваш померлий чоловік хоче забрати борг, і ви віддаєте. У цьому випадку сон означає, що ви до сих пір звинувачуйте себе, через це не складається особисте життя. Ви повинні зрозуміти, що ж потрібно змінити, щоб все налагодилося.

Якщо уві сні давно померлий чоловік віддає вам гроші, і ви берете — попереду хороші часи. Жінка з легкістю зможе налагодити відносини з чоловіками.

Якщо син віддає гроші померлої матері — це сон, який має позитивне значення. У чоловіка все буде добре, він зможе виконати останню волю померлої.

Коли уві сні покійна дружина віддає гроші дружину, сонник характеризує це, як налагодити стосунки з жінками. В цьому випадку гроші в борг — це борг совісті, здійснення бажань.

Віддавати гроші живим

Якщо уві сні хтось віддає вам гроші, а наяву він нічого не винен — ??погіршиться матеріальне становище, можна залишитися без фінансів. Ви роздаєте гроші відразу декільком людям — не розповідайте наяву про свої проблеми, про них можуть дізнатися недоброзичливці.

Якщо сниться, що від вас вимагають віддати гроші — потрібно буде чимось допомогти людині з сну, зробити те, про що він просить. Віддасте уві сні йому гроші — насправді все швидко вирішиться.

Віддають гроші частинами — чекайте чогось нехорошого, скандалів. Дрібні купюри, монети — до сліз. Вам повертають велику суму великими купюрами — несподівана прибуток, покупка чогось дорогого.

сонник психоаналітиків

У психоаналітиків гроші — це стан душі. Чим більше сума, тим впевненіше людина.

 1. Віддавати дрібниця — ви скупі.
 2. Віддавати дрібниця біднякам — сварки і конфлікти зникнуть.
 3. Віддавати одному великі купюри — обман, недоброзичливці спробують звести наклеп на вас.

тлумачення Міллера

Змушені віддавати гроші — вас чекає бідність. Якщо уві сні ви купуєте щось для себе — ваші старання окупляться, отримаєте нагороду за свою працю.

Повернення позичених раніше грошей з відсотками — бадьорість духу, попереду чекає удача.

 • Віддавати золото — вас чекає успіх.
 • Віддавати старі борги — до нового в житті.
 • Виплачувати гроші колегам по роботі — вдале завершення справ.

Негативне значення має дрібниця.

 • Зарплата дрібними купюрами — вас не цінують ні начальник, ні колеги.
 • Вам віддали борг дрібницею — погіршення фінансового стану.
 • Вам дали дрібниця в борг, а ви її розсипали — розлад у родині, сварки.

сонник Фрейда

На думку Фрейда, якщо жінка уві сні віддає дрібні гроші, вона буде вірна чоловікові. Розрив сім’ї означає повернення грошей одного чоловіка іншому.

Якщо чоловікові приснилося, що він віддав гроші комусь — підсвідомо він хоче, щоб його сексуальні мрії, бажання здійснилися. Вам сниться, що скоро потрібно віддавати гроші — попереду перешкоди, які не дають домогтися успіху.

сонник Феломена

Згідно з цим сонником, якщо ви віддаєте гроші, то вас спіткають невдачі. Згодом все вирішиться, але доведеться позбутися чогось дорогого. Віддати велику суму — попереду важка праця, виправлення помилок.

сонник майя

Уві сні віддають вам гроші — належить вигідна справа. Щоб все збулося, майя рекомендували взяти велику купюру з трьома однаковими останніми цифрами і носити з собою тиждень.

Розставання з грошима в сновидіннях має погане значення. У вас можуть вкрасти ідею, чужа людина може видати ваш проект за свій.

Дворянський сонник Гришиной

 1. Бачити великі гроші — зниження доходів.
 2. Багато грошей — мрії здійсняться.
 3. Втрачати гроші — невдачі.
 4. Отримувати гроші — неприємність, втрати.
 5. Віддавати борг — отримаєте винагороду.
 6. Мішок з грошима — здоров’я в старості.

французький сонник

Вважати віддані гроші — прибуток, фінансове благополуччя. Впустити гроші, а потім зібрати — невдачі наяву.

жіночий сонник

Гроші сняться до подорожі, далекій дорозі.

сонник Міллера

Якщо ви знайшли гроші — зміни в житті в кращу сторону. Віддавати гроші — до невдачі. Втрата грошей означає, що зараз у вас не найкращі часи.

Вам дають в борг — намагаєтеся здаватися краще, ніж є. Віддавати чужі гроші — наяву вас викриють, виведуть на чисту воду, можете втратити друзів.

Сонник Чжоу-Гуна

 • Віддати гроші — одужання.
 • Підбирати — удача.
 • Отримувати — щастя.
Ссылка на основную публикацию