Тлумачення сну — до чого сниться вино — з різних сонників.

Вино — п’янкий напій, який, згідно з сонником, приносить удачу, багатство, обіцяє довгу і яскраве життя. Любов, дружба, поліпшення матеріального становища, хороші знайомства — це все те, до чого сниться сонячний напій.

загальне значення

Бачите уві сні закупорену пляшку — приховуєте свій потенціал. Відкрита говорить про швидке веселому проведенні часу, дружній вечірці, ювілеї.

Якщо уві сні ви спостерігаєте, як з горла тече червона або біла рідина — незабаром дізнаєтеся чужі секрети. Якщо вона ллється в келих — ви зможете зберегти їх таємно. Коли алкоголь розтікається по підлозі — чужі секрети приховати не вийде.

Червоний колір вина розповідає про вас, як про пристрасної натурі. Ви сповнені життя, енергійні.

Сниться білий напій — у вас романтична натура. Про обман говорить сон з рожевим вином: обережніше ставитеся до нових знайомств.

Уві сні у вас вузький келих з вином — чекайте підвищення по службі, грошового доходу. Алкоголь в низькому і широкому склянці — нові знайомства, друзі. Сниться, що п’єте напій із залізної гуртки — ви прості, відкриті.

Бачите вино у флязі — запланована поїздка відбудеться. Ви весело відпочинете з друзями на пікніку, поїдьте на рибалку.

  • Пляшка знаходиться на верхній полиці — кар’єрний ріст.
  • Вино в вітрині магазину — покупка дорогої речі або дорогий подарунок.
  • Спілкування з п’яним, що тримає пляшку — розмова з людиною, який вам заздрить.
  • Велика пляшка — велике застілля, свято в будинку.
  • Крапля вина — знайдете можливість заощадити при покупці дорогої речі.

Сниться святковий стіл з вином — весілля, банкет. Якщо поруч лежить хліб — чекає знайомство з багатим чоловіком.

Пляшка з випитим вином віщує незаплановану витрату грошей. Наполовину заповнена — прийняття правильних рішень.

колір вина

  1. Рубінове — заміжжя для молодої дівчини, довга, щасливе життя сімейним людям, поява дітей. Якщо ви уві сні вагітні і п’єте вино — малюк народиться сильним і здоровим. Переговори бізнесмена виявляться успішними. Солодкий напій — провісник грошового прибутку, кислий — економії на собі. Терпке вино обіцяє шикарний відпочинок в екзотичній країні, гіркий — оточіть турботою і увагою своїх рідних. Розбитий келих символізує перемогу над усіма ворогами.
  2. Біле — гарний настрій. Тримайте повну пляшку — отримаєте задоволення, келих — відмінний настрій. Пити в компанії уві сні — наяву ділитися з одним секретами, поодинці — намагатися стати більш розкутим.

жіночий сонник

Жінка, яка п’є вино уві сні, скоро вдало вийде заміж. Бочки з вином сняться до розкоші. Повний льох вина — нечуване багатство, розкішне життя. Якщо спуститися в такий підвал — чекайте приємних вражень.

Насолоди віщує переливання вина з пляшки в пляшку уві сні. Також ви зможете відправитися в подорож, з якого привезете незабутні враження. Розбити пляшку з вином — велика пристрасть, що не знає меж.

літній сонник

П’єте уві сні алкогольний напій у великій кількості і не п’яніє — ви самовпевнені, вважаєте себе краще за всіх, а інші зовсім іншої думки.

сонник Езопа

Сниться винний льох — доведеться добре попрацювати, з’явиться багато справ, які можна буде відкласти. Якщо уві сні купуєте дуже дороге вино — наяву готуйтеся до подорожі, в якому познайомитеся з забезпеченою людиною.

Має бути бійка, з’ясування стосунків, якщо побачили себе п’яним з пляшкою в руці. П’єте за чужий рахунок — згадайте про свої борги, можлива поява кредиторів.

Самі робите вино — не злякався копіткої праці, довгої роботи, після якої вас чекає гарна винагорода.

Старовинний Русский сонник

Вино уві сні — до бійки, пролиття крові. П’єте нерозбавлене вино — здоров’я, змішане з водою — хвороба. Пити біле вино — веселощі, каламутне — печаль, погані новини. Бачити себе п’яним уві сні — познайомитеся з новими людьми, заведете дружні стосунки.

сонник Е.Цветкова

Пити вино уві сні — до веселощів, пригощати їм знайомих — до похорону. Розлитий на підлогу напій означає нещастя. Питимете один — отримаєте негативне ставлення. Якщо продасте вино кому-небудь — посваритеся з друзями, рідними, знайомими.

еротичний сонник

Пити вино уві сні — наяву будете веселитися, зав’яжете нові знайомства, зустрінете свою другу половинку. Для молодої дівчини — це буде вдале заміжжя. Якщо розіб’єте пляшку — вас чекає божевільна пристрасть.

сонник Фрейда

Знаменитий психолог Зігмунд Фрейд розшифровує сон з великою кількістю випитого вина заняттями любов’ю в алкогольному сп’янінні.

Український сонник

Пити вино в сновидіннях — тривожитися в реальному житті про свої справи. Біле вино — радість, червоне — бадьорість, гарний настрій, яблучне — скромність.

Сонник 21 століття

Згідно сонником 21 століття, вино уві сні означає добробут, багатство. Якщо розлити напій — отримаєте прекрасну нагороду за свою працю.

Пити шампанське, відкривати пляшку — чекайте отримання хороших новин, сюрпризу. Якщо обіллє вином — здійсняться найзаповітніші бажання. Пити кагор — відчувати наяву докори сумління.

Молоде вино є попередженням — стримуйте свої почуття.

сонник Мандрівника

Червоне вино означає радість, успіх, любов, здійснення бажань. Біле — нещастя.

французький сонник

Вино у Французькому сонник позначає бійку, кровопролиття. Якщо вино чисте — чекає успіх, вигідна справа, здоров’я. Погане вино — обман, брехня.

сонник Міллера

Бачите, як ви п’єте уві сні вино, значить в майбутньому очікують радість і міцна дружба. Багато вина — подорожі та розваги. Якщо вино сниться молодій жінці — незабаром вона вийде заміж.

Ссылка на основную публикацию