Тлумачення снів про алкоголь з популярних сонників

До чого сниться алкоголь — на це питання різні сонники відповідають абсолютно по-різному. Велике значення завжди мають деталі сну. Алкоголь — це складний символ з’єднання протилежностей. У ньому втілюються творчі і руйнівні початку. Саме тому кожен сонник дає своє трактування такого знака. Ці інтерпретації вкрай суперечливі. Спробуємо ж розібратися у снах про алкоголь.

універсальний сонник

Випити уві сні пару стаканчиків алкоголю — бажання простим способом підбадьорити самого себе або спробувати набратися сил для подолання життєвих негараздів. Бути сильно п’яним — означає, що ваші надії вас обдурять. Якщо ви п’єте, але не п’яніє — чекайте, що ваша праця принесуть вам успіх.

Розпивати спиртне в колі товаришів означає, що в найближчому майбутньому людині доведеться зробити складний вибір. Якщо ви спостерігали уві сні, як алкоголь п’ють ваші знайомі — чекайте глобального події, вам має прийти прийняти серйозне рішення, яке кардинально змінити все життя.

Побачити себе в сні продають спиртне пророкує, що в реальному житті ви зробите щось незвичайне, абсолютно не властиве вам.

Кінцевий результат дії алкоголю — це зняття всіх заборон, вивільнення життєвих сил, можливо творчої енергії. Якщо уві сні розпивання алкоголю супроводжується будь-яким обрядовою дією — галаслива вечірка, весілля, пікнік — скоріше за все, ви просто хочете відпочити і скинути з себе кайдани повсякденності. Можливо, ви просто прагнете до свободи, яку хтось, на вашу думку, у вас відбирає або обмежує.

Уві сні ви сильно бажали відчувати себе п’яним, вам хотілося подобатися самому собі або ви легко піддалися загальному настрою? Ваше сновидіння говорить про те, що ви хочете здатися іншим таким, яким ви є насправді, але ви сильно скуті наяву, не можете подолати внутрішнє хвилювання.

Заборони і табу — це не завжди погано. Якщо уві сні ваш друг, родич п’є алкоголь без вас, значить — ви турбуєтеся про його здоров’я і долю, або підсвідомо думаєте, що безсилі йому допомогти. Ви боїтеся, що він безповоротно перейде межу.

Сонник 21 століття

Згідно сонником 21 століття алкоголь символізує бажання, прагнення до чогось конкретного. Вино — це веселощі, радість. Шампанське — буяння, безтурботність. Горілка — це буйство, непокірність, переживання почуття сорому, потреба в позбавленні від нього. Коньяк, бурбон — вишуканість, привілейованість. Віскі — невиправданий егоїзм, який помічають оточуючі вас люди.

Якщо розпивання алкоголю відбувається в поодинці, це може означати, що ваше самолюбство сильно порушено, ви потребуєте допомоги, але не бажаєте відкрито в цьому зізнатися. Бачити уві сні, що ви продаєте горілку, женіть самогон, або варите пиво — означає готовність піти на що завгодно заради досягнення успіху або результату. І вас не лякає, що ефект може виявитися короткочасним.

сонник Міллера

Для дівчини пити міцні алкогольні напої уві сні — це своєрідне попередження, що вона повинна поводитися розважливо, в найближчі дні можливе прояв легковажності. Дама без роздумів може піддатися на вмовляння свого коханого.

Чоловіків такий сон застерігає від невиправданих розтрат. Через свою надмірну марнотратства людина може втратити велику частину свого стану.

Міцні алкогольні напої — це завжди неприємності. Ви часто будете конфліктувати, сваритися зі своїми друзями, родичами через своїх згубних звичок. У більш широкому сенсі розпивання алкогольних напоїв символізує порожню втрату життєвої енергії.

сонник Ванги

Відповідно до інтерпретації знаків Ванги, алкоголь в сновидіннях — це багатство. Якщо п’єте вино уві сні, то ваш добробут в дійсності збільшиться. Можливо, незабаром відбудеться дуже важлива подія. Люди будуть вдячні вам. Тут алкоголь асоціюється зі вселенською енергією, кров’ю Господньою. Ненароком перехилити шальки з вином — пролити невинну кров і згодом дуже сильно про це шкодувати і каятися. Сон про розбиту пляшку з вином сниться напередодні злиднів. Однак згідно Ванги сон вважається попередженням, прихильністю зірок і людині завжди під силу змінити стан речей.

Сонник по Фрейду

Фрейд розтлумачує вживання спиртного, як сексуальну спрагу. Розпивання алкогольних напоїв символізує неприборкане сексуальний потяг або бажання випробувати заборонне задоволення, яке пов’язане з прагненням зняти соціальні, моральні бар’єри. Це прагнення до швидкого сексуального акту.

Учні та послідовники Фрейда куди більш широко розглянули тему алкоголю. Розпивання спиртного уві сні говорить про бажання зняти строгі правила повсякденному житті. Пити алкоголь уві сні — прагнення розширити свою емоційну сторону життя, коли реальність просто не приносить почуття радості.

Тлумачення снів про алкоголь фізіологами

У фізіології джерелами сновидінь можуть бути як психічний роздратування, так і внутрішнє фізичне. Якщо сни про алкоголь часто повторюються або виражаються у формі кошмарів, то скоріше за все у вас проблеми з фазою глибокого сну. Ваш організм не може повністю відновитися за ніч. Це може свідчити про порушення серцевої діяльності або утруднене дихання під час сну. Часто снам про алкоголь передує розумовий або емоційне перевтома.

Ссылка на основную публикацию