Титан Трейд — торгова платофрма, відгуки

З кожним днем ??бінарні опціони знаходять всю велику популярність. Більшість подібних проектів обіцяють своїм учасникам солідний прибуток при невеликих вкладеннях і мінімальних затратах. Брокерських платформ за цим напрямком досить багато. Однією з найпомітніших і старих є Титан Трейд, про яку в мережі багато позитивних відгуків, але і не менше негативних.

Що таке платформа Титан Трейд?

Як і більшість брокерів бінарних опціонів, головний офіс Титан Трейд розташований за межами РФ, в Лондоні, також за кордоном розташований і сервер платформи. Компанія заявляє, що її діяльність контролюється комісією з цінних паперів і бірж Кіпру, що надає їй певну солідність.

Для торгівлі цей брокер пропонує три групи активів:

  • Акції;
  • Валюта;
  • індекси;
  • Товари.

Для початку роботи на платформі необхідно пройти реєстрацію і поповнити свій депозит. Мінімальний розмір поповнення — 250 доларів. Крім того, Titan Trade пропонує ще три варіанти акаунтів, які передбачають поповнення депозиту на суму від 1000 до 10 000 доларів.

Для поповнення депозиту компанія запрошує у користувача копію паспорта, копію банківської карти і копію рахунків по оплаті комунальних послуг. Дана обставина викликає певне число негативних відгуків, користувачі вважають таке підтвердження своєї особистості зайвим.

Titan Trade — відгуки

Як і про будь-якій торговельній платформі в сфері бінарних опціонів, наприклад, Binomo, знайти відгуки про Титан Трейд в мережі не складає особливих труднощів, головне — розібратися в їх об’єктивності.

Порада: найбільш об’єктивні відгуки можна знайти на спеціалізованих форумах, тільки необхідно звертати увагу, щоб пости розміщувалися ні від одного користувача, а також сам брокер не виступав спонсором ресурсу або гілки повідомлень.

Позитивні відгуки про Титан Трейд

Знайти позитивні відгуки про торговій платформі Титан Трейд можна на самому сайті і на ресурсах його партнерів. Але дані відгуки можна об’єктивно оцінювати, тому варто вивчити думку користувачів на сторонніх сайтах. Тут теж можна знайти позитивну думку про Titan Trade. Наприклад, багато користувачів повідомляють про непоганого прибутку від роботи на цій платформі протягом тривалого часу. Справедливості заради варто сказати, що обсяг доходу тут не величезний, але повернути вкладене з невеликою добавкою цілком реально.

Відзначають користувачі і оперативність служби підтримки, яка завжди допомагає у важких ситуаціях. Також багато трейдерів запевняють, що з даної платформи всі зароблені кошти виводяться без зайвих проблем і в повному обсязі.

Аналізуючи позитивні відгуки про Титан Трейд можна відзначити, що до цього брокером можна спробувати себе в торгівлі бінарними опціонами.

Негативні відгуки про Titan Trade

Але не тільки позитивну думку залишає дана торгова платформа у своїх користувачів. На багатьох ресурсах можна зустріти саму негативну оцінку роботи брокера Титан Трейд. Наприклад, багато користувачів відзначають, що менеджери часто ігнорують звернення, особливо за заявками з виведенням коштів. У деяких відгуках можна знайти інформацію, що компанія не забезпечує збереження депозиту і після закінчення певного часу при відсутності активності з боку клієнта починає витрачати кошти на його депозиті.

Серед негативних думок про даний брокера є відгуки і про нав’язливих дзвінках менеджерів з пропозицією поповнити рахунок, причому в багатьох ситуаціях користувачі не можуть скористатися засобами поповнення так як відчувають проблеми з входом в особистий кабінет.

Негативні відгуки про Титан Трейд багато в чому схожі з аналогічними думками про інших торгових платформах. Наприклад, відгуки про Олімп Трейд містять опис аналогічних проблем користувачів. Довіряти їм варто з тією ж часткою скептицизму, що і позитивним, але і повністю ігнорувати все ж не варто.

Титан Трейд — загальна думка користувачів

Сфера бінарних опціонів далеко неоднозначна. За своєю суттю робота на подібних платформах є різновидом гри з виведенням грошей, на зразок Таксі Мані і т.д. Вивчаючи численні відгуки про Титан Трейд, слід пам’ятати, що їх писали люди, які висловлювали свою суб’єктивну думку про досвід роботи на торговій платформі. Не варто забувати і про те, що частина відгуків можуть носити замовний характер, тому судити про платформу зокрема і про торгівлю бінарними опціонами в цілому варто тільки з власного досвіду і досвіду людей, думки яких варто довіряти, перш за все, родичам, друзям і знайомих . Тільки відгуки користувачів, з якими знайомі особисто, можуть допомогти отримати більш-менш об’єктивну оцінку.

Не варто довіряти відгуками, які обіцяють, що з «Титан Трейд Ви забудете проблеми з грошима, торгівля бінарними опціонами забезпечить Ваш достаток». Насправді шанс заробити тут невеликий, і цей заробіток буде значно більше вкладених коштів. Тому, якщо є кошти, то варто їх вкласти в більш реальний спосіб заробітку, наприклад, в мережу вендінгових апаратів.

Якщо ж грошей немає, то не варто взагалі розглядати Титан Трейд як варіант заробітку. По-перше, мінімальний депозит тут 250 доларів. По-друге, ніхто не дасть гарантії, що вийде заробити хоч скільки-то. В такому випадку краще розглянути інші варіанти заробітку, наприклад, сайт для написання статей за гроші або організувати дропшіппінг, тим більше пропозицій і першого, і другого зараз в мережі предостатньо.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Однозначної думки про торговій платформі Titan Trade у користувачів немає, тому що бажає спробувати себе в бінарних опціонах належить зробити свій власний висновок про роботу цього проекту.

Ссылка на основную публикацию