Тінькофф карта — як активувати?

Сьогодні кредитна або дебетова карта є практично у кожного. При цьому їх видає кожен з нині існуючих банків, а банки, у свою чергу, ростуть як гриби після дощу.

Не так давно на ринку фінансових послуг з’явився онлайн-банк Тінькофф, який надає кредитні та дебетові карти, а також інші популярні і корисні фінансові продукти.

За допомогою дебетових і кредитних карт Тінькофф можна здійснювати покупки за безготівковим розрахунком, здійснювати платежі або знімати готівку при необхідності. Остання послуга може проводитися в банкоматі практично будь-якого вподобаного банку.

Тінькофф — дебетова карта

Оформити дебетову карту Тінькофф може будь-яка фізична особа, яка досягла 18-ти років і зареєстроване на території Російської Федерації. Така карта випускається і обслуговується безкоштовно. Корисна вона не лише як засіб для зберігання коштів, а й як засіб для їхнього заробітку. Адже картка випускається з відсотками на залишок.

Оформити заявку можна на сайті компанії буквально за кілька хвилин. Для цього досить вибрати відповідний пункт меню і внести свої дані (в тому числі і паспортні) в анкету.

Тінькофф — кредитна карта

Кредитна карта Тінькофф видається фізичним особам, які досягли 18-ти років, які мають постійний офіційний дохід і стаціонарний телефон. При оформленні не знадобиться ніяких спеціальних документів і довідок (тільки паспортні дані). Кредитний ліміт карти становить до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а процентна ставка — від 22% річних. Банк передбачає і пільговий період до 55 днів. При знятті готівки з карти утримується комісія в розмірі 2,9% від суми плюс 290-390 рублів за надання послуги.

Щоб отримати таку карту, потрібно відвідування сайту Тінькофф і заповнення анкети-заявки. Зробити це можна протягом декількох хвилин. Рішення ж банк приймає практично моментально. Після цього кур’єр в зазначений час доставить вам карту в будь-який зручний для вас місце. Також можна отримати карту поштою.

Порада: кредитна карта — грошові кошти, які завжди під рукою і які можуть виручити її власника в будь-який момент. До того ж карта легко може вирішити питання, де взяти кредит, щоб погасити інші кредити з простроченням. Тому оформлення такої картки не є якимось негативним і серйозним кроком. Однак отримавши її, не поспішайте активувати. Нехай вона лежить до тих пір, поки не виявиться корисною.

Як активувати карту Тінькофф?

Активувати отриману від кур’єра дебетову або кредитну карту Тінькофф не складніше, ніж оформити її. Робиться це також на сайті інтернет-банку. Для цього необхідно вибрати відповідний пункт меню.

Активувати карту можна двома способами: або в особистому кабінеті, або без його відвідин. В особистому кабінеті всі дані карти заповнюються автоматично. Якщо ж користуватися даною опцією немає бажання, зробити це можна і без неї. Клікнувши вкладку «активація карти», потрібно вбити її номер в спеціальне поле. Після заповнення всіх необхідних пунктів вам повідомлять ваш пін-код, який потрібно буде запам’ятати або записати. Він знадобиться для здійснення більшості операцій по карті. Далі карту необхідно підписати на зворотному боці в спеціальному віконці за допомогою кулькової ручки. Це знадобиться для ідентифікації при здійсненні покупок і оплати послуг.

Порада: особистий кабінет онлайн-банку Тінькофф — відмінний сервіс, що допомагає економити час при оплаті кредиту Тінькофф, підключенні і відключенні додаткових опцій карт, а також при отриманні необхідної інформації.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Які б цілі ви не переслідували, оформляючи і отримуючи свою кредитну або дебетову карту, перед тим, як нею скористатися, необхідно провести деякі процедури по активації. У кожного банку вони можуть бути своїми. Відгуки клієнтів банку Тінькофф говорять про те, що їх карти активувати і використовувати досить просто. Для цього навіть не потрібно виходити з дому. Досить провести кілька нехитрих операцій на сайті організації, після чого можна сміливо користуватися картою для здійснення покупок, оплати послуг і зняття готівкових коштів.

Ссылка на основную публикацию