Тінькофф банк — відгуки клієнтів по кредитах, про кредитну картку

Прогрес не стоїть на місці. Разом з появою нових комунікацій і технологій стали активніше розвиватися всі сфери життя суспільства. Багато комерційні організації охоче цим користуються і дозволяють своїм клієнтам замість того, щоб стояти в довгій черзі за вкладом або кредитом, користуватися зручними онлайн-сервісами самообслуговування. Так, сьогодні можна відкрити вклад, замовити банківську карту, відправити заявку на кредит і навіть отримати його не виходячи з дому. До числа таких організацій відноситься і Тінькофф банк. Однак варто зазначити, що, на відміну від своїх конкурентів, компанія не має філій та веде всю свою діяльність тільки онлайн.

Продукти банку Тінькофф

Найпопулярнішим продуктом банку, звичайно ж, є кредитна карта Тінькофф Платінум. Карта оформляється буквально за кілька хвилин і доставляється клієнту кур’єром або поштою. Крім кредитної платинової карти Тінькофф випускає і дебетові Тінькофф Блек, і кредитну ALL Airlines для накопичення бонусних миль авіакомпаній.

Серед продуктів банку є і послуги. Серед них «КупіВкредіт», яка дозволяє здійснювати покупки в інтернет-магазинах в кредит.

Тінькофф Таргет пропонує здійснювати контроль за використанням карт і покупок по ним для формування нових пропозицій.

Інтернет-еквайрінг підтримує регулярні платежі, прив’язку карт і платіжну форму з логотипом компанії, будучи своєрідним інтернет-магазином для партнерів.

В онлайн-сервісах Тінькофф можливі різні віддалені операції без відвідування банку, наприклад, такі як переклад з карти Тінькофф на карту іншого банку.

Кредитна карта Тінькофф Платінум

Взяти кредит в банку Тінькофф неважко: для цього потрібно оформити кредитну карту. І немає нічого простішого оформлення і отримання кредитної картки Tinkoff Platinum онлайн-банку. Для цього навіть не знадобиться відвідування офісу. Всі операції з карткою можна виробляти на дому.

умови отримання

Ставка на безготівкові операції для карти становить 24,9%, а за зняття готівки — 32,9%. Крім того, за переведення в готівку коштів стягується комісія в розмірі 290-390 рублів плюс 2,9% від суми. Відсоткова ставка при своєчасній оплаті складе 43,8% річних. Діє пільговий період до 55 днів з кредитним лімітом до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Заявка на кредитну карту

Як вже було сказано раніше, всі операції по кредитній карті виконуються онлайн. У тому числі і заявку оформити теж можна тільки на сайті без відвідування офісу.

Щоб заповнити анкету, необхідно відкрити головну сторінку сайту і мати під рукою паспорт. Відразу після заявки вам надішлють повідомлення про рішення банку по електронній пошті або СМС. У разі схвалення представник банку безкоштовно доставить вам карту на будинок або в офіс.

Порада: ретельно відстежуйте історію операцій по платинової карті Тінькофф, щоб уникнути прострочень і проблем в майбутньому. По можливості підключайте сервіси повідомлень, які пропонує компанія. Таким чином ймовірність помилитися з датами платежів буде менше.

Банк Тінькофф — відгуки клієнтів по кредитних картах

Анастасія:
У минулому році була складна фінансова ситуація. Чоловіка звільнили з роботи, я перебувала в декретній відпустці. Натрапила в інтернеті на пропозицію по кредитній карті Тінькофф Платінум. Оформила заявку, надіслали карту на суму ліміту в 16 тисяч рублів. На той момент вона була рятівною, але я все ж сто разів пошкодувала про те, що з нею зв’язалася. Величезні процентні ставки плюс величезні пені за прострочення заганяють в кут. До сих пір не можу розплатитися з цим кредитом.

Євген:
Карти потрібно замовляти тільки в разі, якщо ви впевнені, що в силах вчасно виплачувати всі комісії і платежі. Я взагалі ніколи раніше не користувався ні кредитами, ні кредитними картами. Але захотілося мені оформити кредитну карту «про всяк випадок», і вибір припав на популярну карту Тінькофф Платінум через спрощеної процедури схвалення і отримання. Карту привіз кур’єр прямо додому, і вона лежала без активації майже півроку. Однак мені терміново знадобилися гроші після аварії на ремонт автомобіля, і я вирішив нею скористатися. Звичайно, за зняття готівки довелося заплатити невелику комісію, але зате ці гроші мене виручили. Завдяки пільговому періоду відсотки по кредиту мені платити не довелося і я дуже задоволений. Від мене позитивний відгук!

Оксана:
Важко сказати, чи добре це — мати таку кредитну карту, як Тінькофф Платінум. З одного боку, її видають дуже легко — я оформила буквально за п’ять хвилин, але з іншого — потрібно підготуватися до того, щоб виплачувати всі відсотки по кредиту і мінімальні платежі вчасно, інакше доведеться зіткнутися з неприємностями. Процентна ставка і без того немаленька, а штрафи можуть набігати просто величезні. Крім того, затримки платежів і несплати можуть призвести до зустрічі з колекторськими конторами, які не дуже церемоняться з боржниками: посилають СМС з погрозами, дзвонять і говорять гидоти … Я по дурості отримала все це в повній мірі. І хоча картою користуюся і по сей день, намагаюся все рахунки оплачувати сумлінно.

Сергій:
Запропонували мені оформити кредитну карту Тінькофф Платінум. Оформив. Ну а що, зручно: в банк ходити не потрібно, вся інформація і операції по карті під рукою в інтернет-банку. Після доставки карти відклав її на всякий випадок, поки була не потрібна. Правда, через якийсь час мені стало цікаво, як вона працює і чи зручно нею користуватися. Зняв трохи грошей і практично тут же їх повернув, кредит закрив. Але яким же було моє здивування, коли мені прийшло повідомлення про те, що я заборгував банку деяку суму (невелику). Подзвонив на гарячу лінію дізнатися, що це за гроші я їм винен. Виявилося, що за СМС-повідомлення (теж мені, повідомлення: одне СМС на місяць) і страхування по кредиту (яким я не користуюся). Якось навіть довіру до цієї компанії побоювалися. По одному з СМС-повідомлень виявив, що плата за страховку у мене складає 150 рублів щомісяця, однак коли мені страховики дзвонили, я згоди не давав. Виходить, послуга нав’язана.

Поліна:
У мене немає певного стабільного заробітку, тому скільки не намагалася брати кредити на різні цілі — більшість банків мені відмовляло. Звернулася в Тінькофф, і мені охоче оформили кредитну карту. Причому не довелося навіть нікуди ходити — все зробили онлайн менше ніж за годину, після чого відправили карту з кур’єром. Мені потрібно було зробити ремонт в квартирі. Так ось найцікавіше почалося після того, як я стала знімати готівку для цих цілей. Відсотки здирають небачено високі: 290 рублів плюс 2,9% від суми. Причому якщо в банкоматі немає потрібно суми, доведеться цю комісію заплатити кілька разів. Другий момент: у банку обіцяли процентну ставку в 36%, а на ділі ж виявилося 45-50%. Ось і думайте самі, чи варта гра свічок. Втім, ремонт я зробила і кредит виплатила вчасно.

Порада: банк Тінькофф співпрацює з організаціями на кшталт колекторського агентства Кредит Фінанс. Клієнти банку можуть з ними зіткнутися, будучи боржниками по кредиту. Краще, звичайно, не брати кредитних карт, якщо ви не впевнені, що зможете виплатити кредит вчасно, але якщо ж ви накопичили борги і вам почали погрожувати і вимагати повернення коштів колектори, намагайтеся з ними не сперечатися, а йдіть на співпрацю. Вони можуть вам допомогти у вирішенні вашої проблеми. Не чекайте і не шукайте відповідей на питання, що буде, якщо не платити кредит взагалі. У деяких випадках юристи радять чекати суду, і там вже можна буде думати, як виграти суд у банку за кредитом з великою простроченням, якщо сталося порушення законодавства з боку кредитора або колекторських агентств, відгуки про методи «вибивання» боргів яких часом просто страхітливі.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Ідея створити онлайн-банк — нова і унікальна. Важко не відзначити і переваги у банку Тінькофф за зручністю оформлення кредитів, обслуговування та проведення різних операцій (численні відгуки тому підтвердження). Зрозуміло, потрібно тільки пам’ятати про те, що з кредитами необхідно бути обережніше і користуватися ними бажано в крайніх випадках, не допускаючи прострочень і несплат.

Ссылка на основную публикацию