Тибетські мантри

Тибетська медицина настільки давня, що навіть місцеві ченці не можуть точно сказати, коли вона з’явилася. Незважаючи на це, немає жодних сумнівів у зв’язку цілительства народів Тибету і його мантр з силами природи. В основі всього лежить вивчення навколишнього світу, а особливо вплив процесів, що відбуваються в ньому, на організм людини. Практика співу мантр майже не змінилася за тисячоліття, адже люди не так віддалилися від природи, як здається деяким жителям великих міст.

Тибетські мантри як спосіб розкрити себе

Ці чудові пісні можуть виліковувати майже від будь-яких хвороб. Є свідчення, що підтверджують випадки відходу ракових пухлин за допомогою прослуховування мантр. Але не можна повністю замінювати клінічні заходи прослуховуванням цих красивих пісень, офіційну медицину ще ніхто не відміняв.

Звуки мантр спрямовані на нормалізацію внутрішніх ритмів і вібрацій людського організму. Вони не впливають безпосередньо на органи, а просто приводять у порядок біополе і енергетичний фон. Як відомо, це основа здоров’я, а значить мантри не просто усувають симптоми захворювань, вони б’ють в самий корінь недуги.

Під час прослуховування цих пісень, деякі люди отримують крім зцілення від хвороби якесь «друге дихання». Воно покращує душевне самопочуття і відкриває перед людиною незнані раніше обрії розвитку власних перспектив. Є чимало випадків, коли люди після комплексного прослуховування мантр раптово відкривали у собі нові здібності. Одна людина може стати чудовим художником, інший – музикантом і так до нескінченності.

Як правильно співати мантри

Якщо співом займеться недосвідчена людина, то страшного, звичайно, нічого не станеться. Але ефект такого ритуалу буде набагато нижче, ніж якщо б цим займався справжній професіонал, а саме – монах, який присвятив таємним навичкам все своє довге життя. Одна помилка, і біологічна вібрація знову зіб’ється, все доведеться починати заново.

Якщо ви зважилися самостійно співати мантру, то потрібно гарненько підготуватися. Слід витримати добовий пост, під час якого дозволено вживати тільки воду. Ніяких інтимних контактів та розваг також бути не може. Допускається лише куріння деяких гірських трав, однак у нас в країні їх не знайти, так що й думати про це не потрібно.

Спів починається з легкої медитації. Не потрібно впадати в транс, досить прогнати від себе думки про земне тягаря і усвідомити себе частиною природи. Якщо це вийшло, то півсправи вже зроблено, потрібно приступати до співу. Це можна робити як з шпаргалкою, підглядаючи в текст, так і на пам’ять, але помилятися не можна. Слова треба вимовляти голосно і виразно, ніби навколо сидить натовп і уважно слухає кожен звук, що виходить від вас.

Чому варто довірити спів професіоналу?

Є одна тонкість – ті слова, які містить мантра, містить у собі вібрації, звучать найбільш природно у виконанні носія однієї з мов Південно-Східної Азії. Серед них Китай, В’єтнам, Лаос та інші. Так вже склалося, що частоти, характерні для них, найбільш точно відповідають біологічним ритмам і вібрацій людського організму.

Не потрібно їхати на Тибет, щоб почути мантри у виконанні ченців. Всі ці пісні можна знайти в інтернеті, але пам’ятайте, що шахраїв дуже багато, іноді вони намагаються видати за цей тибетський текст грубу підробку. Відрізнити її важко, адже російське вухо погано почуває акценти азіатських мов. Щоб не нарватися на підроблену мантру, досить зайти на спеціалізований сайт, що має зібрання праць з тибетської культури та збірники пісень.

Побутові тибетські мантри

Незважаючи на те що більшість тибетських мантр направлено на оздоровлення, існують співи для нормалізації сімейного життя, фінансового стану і навіть регулювання настрою. На перший погляд вони звучать так само, як і медичні, але якщо прислухатися, можна зрозуміти різницю в тембрі голосу.

Знову ж таки все впирається в частоти звуку, породжуваного виконавцем. Жителі Тибету давно зрозуміли, що головне в організмі людини – його енергетичний ритм. Від нього залежить і здоров’я, і повнота гаманця. Мантра здатна виправити все. Якщо сумніваєтеся в правильності вибору співи, то зверніться на спеціалізований форум, там трапляються справжні фанати своєї справи, вони допоможуть розвіяти всі сумніви!

Ссылка на основную публикацию