Тест на овуляцію Клеар Блю (ClearBlue): інструкція

Для чого призначений тест на овуляцію «Клеар блю» — інструкція із застосування даного засобу докладно розповідає про це. Як відомо, у здорової жінки протягом менструального циклу є всього кілька днів, в які можливо зачаття дитини. При підготовці зачаття дитини слід запланувати статеву близькість саме на цей період — це найсприятливіший час. На жаль, наступ даного періоду не властиво відчути і відчути жінці, а підрахунок вірний далеко не завжди.

1 Призначення виробу

В цьому випадку не обійтися без сучасних тестів, які допомагають в підрахунку дня початку овуляції. Виконати тест можна в домашніх умовах, попередньо ознайомившись з інструкцією. Достовірність підрахунку за допомогою тесту складає 99%. Однією з різновидів подібних вимірів виступає домашнє тестування на овуляцію «Клеар блю». Тести на овуляцію — це новітні аналізи; вартість їх пристойна. Але якщо ви хочете зачати дитину найближчим часом, то потрібно в обов’язковому порядку задуматися про придбання даного пристрою.

пропонуємо Вам ознайомитися

  • Коли проводити тест на овуляцію: вибираємо позитивний час для зачаття
  • Які відчуття випробовує жінка при овуляції
  • Чи може аптечний тест на овуляцію показати вагітність?
  • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

Відсоток результативності великий, тому впевненість в тому, що у вас з’явиться дитина при настанні овуляції, буде 100%. Саме тим, хто цікавиться новітніми методами підрахунку овуляції і планує вагітність найближчим часом, має сенс зупинитися докладніше на основних етапах застосування тесту і досконально вивчити інструкцію.

Що саме визначає даний аналіз? Механізм дії будь-якого тесту на період настання овуляції зводиться до обчислення кількісного співвідношення лютеїнізуючого гормону в мочевине (в період овуляції його зміст вище). Межа концентрації ЛГ спостерігається в крові, сечі та інших біорідинах за кілька днів до настання овуляції. Овуляція — період виходу яйцеклітини з фолікула і переміщення її по фаллопієвих трубах до маткової труби. У цей період можливі її запліднення сперматозоїдом і здійснення зачаття.

Тест на овуляцію «Клеар блю» надає допомогу у визначенні часу виходу яйцеклітини, тобто того періоду часу, коли великі шанси зачаття. Дане вимір характеризується точністю і достовірністю більше, ніж вимір ректального показника температури або вираховування овуляції за допомогою використання календаря.

2 Як використовувати тест-смужку?

У кожної жінки є свій день виходу яйцеклітини. Для того щоб по максимуму вловити наступ даного періоду, слід орієнтуватися на тривалість менструації.

Вважати слід так. Перший день настання критичних днів — 1-й день циклу. Останній день — початок наступного менструального циклу. Якщо порахувати кількість днів — отримаємо тривалість менструального циклу.

Щоб визначити день, коли слід виконувати дослідження, можна застосувати таблицю. Здійснювати проходження тесту слід в один і той же період часу і не використовувати для цих цілей ранкову сечу. Згідно з інструкцією Цей пристрій, не слід мочитися безпосередньо перед тестуванням приблизно 5 годин і не пити велику кількість рідини, щоб виключити розведення сечі.

Інструкція по проведенню тестування говорить про те, що «Клеар блю» — це не що інше, як прилад з наявністю незначного за розмірами екрану; в комплект до приладу йдуть кілька тестових смужок. Коли жінка підготовлена ??до тестування, вона здійснює вилучення з упаковки тестової смужки і вставляє її в прилад.

На кожній смужці є захисний ковпачок рожевого відтінку кольору, який перед проведенням вимірювання необхідно зняти. Тестова смужка вводиться в корпус пристрою, згідно з наявними на ньому вказівниками. При правильному з’єднанні тестової смужки і пристрій буде розпізнано характерне клацання.

При правильному розташуванні пристрою і тестової смужки на екрані відображається певний символ — знак готовності до виконання вимірювання. Якщо символу немає, то доцільно дістати тест-смужку і повторно вставити її в пристрій.

Якщо символ готовності не з’явився, то тест робити не слід, так як не вийде очікуваного результату, або достовірність отриманих відомостей буде невірна.

Після повідомлення пристроєм відомостей про готовність до проведення вимірювання потрібно, утримуючи прилад в області корпусу, занурити його вбирає кінець в ємність з свіжозібраної сечею. Час перебування приладу — 20 секунд.По завершення вимірювання тест укладається на суху поверхню в горизонтальному положенні на 5 хвилин. За цей період спостерігається миготіння лампи готовності, а по закінченні 3 хвилин в віконці приладу з’явиться результат.

3 Оцінка результативності виконання

На невеликому за параметрами екрані, де до цього з’являвся символ готовності, можна побачити:

  • порожній кружок — це означає, що зміст ЛГ не підвищено, тобто найближчим часом овуляція не передбачається, тому слід зробити повторну пробу на наступний день;
  • зображення «усміхненого смайлика» — вихід яйцеклітини відбудеться після 1-2 діб; з цієї причини після 5-6 годин слід інтенсивно займатися сексом, так як високі шанси зачаття дитини в довколишні добу.

Відображення результату проведення тесту буде вироблено після 9 хвилин. Не потрібно вставляти використану тест-смужку повторно в пристрій.

Також в інструкції є і перелік помилок при проведенні процедури вимірювання. Наприклад, жінка може переплутати етапи використання тесту, через що вимір буде зроблено невірно. В цьому випадку цифровий індикатор приладу «Клеар блю» вкаже за допомогою повідомлення на екрані те, що при тестуванні є помилка.

В інструкції до проведення вимірювання пояснюється варіативність поширених помилок і дії, які слід вжити в ситуації допущення помилок при виконанні тесту.

Порожній екран — прилад недоцільно застосовувати, так як він несправний — можливо, має місце неправильність вставки тест-смужки. Блимає словосполучення mistake A — тест-смужка з пристрою була витягнута раніше зазначеного часу, тому слід вставити її назад. mistake B — допущена похибка при вимірюванні. Причина того, що відбувається — потрапляння сечі в корпус, некоректне розташування приладу після завершення тест-вимірювання, передчасне витяг тест-смужки з приладу, надмірне або дефіцитне потрапляння сечі та інші помилки. mistake С — мають місце проблеми з корпусом пристрою, тому якщо є тест-смужки, то недоцільно їх використання з даним апаратом.

Застосування тесту — це не дуже складне заняття. Головне в цій справі — уважно слідувати інструкції апарату.

Ссылка на основную публикацию