Термоліфтінг особи: що це, яким він буває і як робити правильно

Для жінки збереження молодості — важливе правило в життя. Щоб виглядати привабливою, доводиться постійно стежити за собою. Однак стресів неможливо уникнути і будь хвилювання може перетворитися в зрадницькі зморшки. Що ж робити? Невже доведеться лягати під скальпель досвідченого хірурга і позбутися природної краси? Є спосіб, званий Термоліфтінг, який є більш безпечним і доступним. У цій статті все про нього: методика, плюси і мінуси, наслідки, рекомендації.

Що таке термоліфтінга

Старі клітини гинуть, відкриваючи шлях новим і сильним

Термоліфтінг — популярний метод апаратної косметології, що дає помітне омолодження і відновлення організму. В основі процедури лежить принцип прогрівання. Шкіра за допомогою спеціального обладнання піддається термічній обробці. Клітини, помітно втратили свої функціональні можливості, повертаються до звичного режиму роботи. Обмінні процеси збільшуються. Кровотоки посилюються. Старі клітини гинуть, відкриваючи шлях новим і сильним.

При тепловій обробці білок згортається. Його структура порушується і відбувається агрегація (прилипання клітин) призводить до того, що частинки білка об’єднуються у великі з’єднання. Колагенові і еластинових волокна, що виконують опорно-рухову функцію, помітно скорочуються. Такі процеси дозволяють зморшок розгладжуватися, контурам зміцнюватися, найменшим видимим вад зникати. В’ялість і обвислість шкіри обличчя залишається в минулому. Натомість пропонуються її поліпшені якості: підтягнутість, пружність, свіжість.

Що вирішує термоліфтінга

Підтяжка скул, області щік і підборіддя повернуть тонус м’язів, шкіра обличчя помітно омолодиться

Щоб використовувати нову методику, з якою людина раніше не стикався, необхідно розібратися в можливостях технології і очікуваний результат. Слід попередньо зіставити наявні недоліки і список розв’язуваних проблем. Тоді ефективність процедури буде значно вище. Отже, причини звернення до Термоліфтінг і позитивні характеристики лікування:

 • Зміна овалу обличчя. Підтяжка скул, області щік і підборіддя повернуть тонус м’язів, шкіра обличчя помітно омолодиться.
 • Поява темних кіл і «мішків» під очима. Мікроциркуляція покращує стан шкіри, відновлює світлий тон, вирівнює западину біля носа і губ.
 • В’ялість повік, виникнення «гусячих лапок». Коли підтягується повіку і прибираються зморшки біля очей, погляд людини стає відкритим і щирим.
 • Поява глибоких зморшок навколо рота і в області носо-губних складок. Після процедури ці яскраві недоліки помітно зменшуються, приховуючи справжній вік жінки.

види термоліфтінга

Косметологічні клініки, що спеціалізуються на цій процедурі, пропонують кілька послуг під цією назвою. Відвідувачі, переглянувши список, часто залишаються в подиві, не розуміючи, що мається на увазі під кожним позначенням. Тепловий ефект досягається декількома джерелами: інфрачервоними променями, радіохвилями, лазером. Звідси і існуючі три методики:

 • Інфрачервоний термоліфтінга (IR). Самий ніжний і м’який. Невелике проникнення (до 5 мм) дозволяє підлікувати шкіру на ранній стадії старіння (до 35 років). Проводиться апаратами Titan, SharpLigt, при оптимальній температурі 39 °. Стосується для омолодження обличчя та інших частин тіла.
 • Глибокий лазерний термоліфтінга (IPL). Назва саме підказує про можливості процедури. Ставлячи потужність лазерним променям можна проникнути в глибокі шари дерми і призупинити старіння шкіри. Починати лікування бажано з 30-35 років, коли видно явні ознаки зміни шкіри. Проводиться на апаратах Palomar Lux Deep IR, Sciton, Max IR, c глибиною проникнення 6-7 мм.
 • Радіохвильовий (радіочастотний) термоліфтінга (RF). Радіохвилях задається різна частота, що дозволяє проникнути в шкіру від 0,5 мм до 4 см. Чим старше вік пацієнта, тим більше частота. Всі системи діляться на монополярні, біполярні і багатополярного. Найрезультативніші — монополярні (ThermoCool). Висока потужність і температура до 60 ° дозволяють отримати якісне омолодження. Воно зберігається протягом 3 років.

Позитивні сторони термоліфтінга

 • Швидкий результат. Вже після 1-2 сеансів можна побачити зміни і упевнитися в корисності застосування.
 • Надійність і рухомість. Відсутність болю, безпеку процедури привертають велику кількість бажаючих.
 • Доступність. Ціна за послугу досить прийнятна і будь-яка жінка може скористатися послугами апаратного омолодження.
 • Низький рівень травматизму. Епідерміс залишається без пошкоджень, не існує контакту з глибокими тканинами.
 • Виняток інфекції. Завдяки апаратам високої якості дотримується гарантія чистоти і захисту від різних бактерій.
 • Відсутність реабілітаційного періоду. Ця процедура не вимагає додаткового часу на відновлення організму.
 • Проведення лікування в будь-який час року.

Негативні сторони термоліфтінга

Процедуру омолодження не слід починати занадто рано. Існує ризик передчасного старіння шкіри. Косметологи рекомендують користуватися процедурою після 40 років.

Термоліфтінг — досить нова технологія і вплив радіохвиль проявиться лише через кілька десятків років.

При високій температурі (до 60 °) є небезпека виникнення спайок і рубців.

Протипоказання

 • Вагітність і період годування груддю.
 • Захворювання серця і судин в останній стадії.
 • Доброякісні і злоякісні пухлини.
 • Шкірні захворювання.
 • Цукровий діабет
 • тромбофлебіт
 • епілепсія
 • Присутність металевих імплантів і датчиків ритму.
 • Хронічні хвороби в період загострення.
 • Інфекційні захворювання.

Існує індивідуальна непереносимість і деякі додаткові обмеження.

 • Варикозне розширення вен.
 • Проблеми з емоційною нестабільністю.
 • Поєднання з іншими сеансами: контурній пластикою, фотоомолоджуванням, епіляцією.

Основні правила для проведення процедури

Сеанс триває від 20 хвилин до 2 годин

Апаратне омолодження вигідно невеликою кількістю сеансів (3-5) і після перших двох видно результат. Беручи повний курс, слід знати, що оновлення клітин триває 6 місяців. Тому в якості профілактики раз на півроку проводиться одна або дві процедури. Відновлена ??шкіра зберігається протягом двох років.

За два тижні до початку сеансів необхідно виключити активний сонячний загар і дати кожному покрову відпочити. Безпосередньо перед процедурою на шкіру наноситься охолоджений гель і за допомогою спеціальної маніпули (пристрій у вигляді ручки) косметолог обробляється ділянку, який потребує оновлення. Больові відчуття при цьому відсутні, а пацієнт відчуває легке тепло.

Сеанс триває від 20 хвилин до 2 годин. Час тривалості залежить від обсягу оброблюваної поверхні. Лікар оглядає пацієнта і призначає тривалість процедури і кількість сеансів.

покрокове керівництво

Щоб виключити всілякі наслідки або незадоволення від результату, потрібно дотримуватися приблизного плану-схеми. Отже, слід:

 1. Пройти обов’язкове медичне обстеження, що дозволяє з’ясувати стан організму і протипоказання (якщо вони є).
 2. Зустрітися з косметологом-консультантом і поговорити про оброблюваних зонах.
 3. Вибрати вид термоліфтінга, порадившись з лікарем.
 4. Відкинути страхи про больові відчуття.
 5. Приступити до процедури, повністю довірившись рухам косметолога.
 6. Через півроку перевірити стан шкірного покриву на обробленій зоні і послухати резолюцію фахівця про подальші дії.

небажані наслідки

Ускладнення, що виникають після процедури, засновані на невмілих діях косметолога або недотримання пацієнтами встановлених заборон. Тому іноді виходять опіки або атрофія тканин, якщо використовується монополярні апарати старого зразка і клієнти ігнорують протипоказання.

Через недостатню потужність апарату ефект омолодження може не дати бажаного результату. Ретельний вибір техніки — запорука успіху. Слід це враховувати.

Шкіра після термоліфтінга залишається кілька днів почервонілий в тому випадку, якщо пацієнт після сеансу не цурався сонячних променів або проводив очищаючі процедури.

Для людей, які не користуються послугами косметичних салонів, існує професійний апарат для домашнього використання. Додається інструкція докладно розповість про те, як він працює.

Відео: Процедура інфрачервоного термоліфтінга особи

Післямова

Як і інша косметична процедура, термоліфтінга рясніє відгуками на сторінках інтернету. Хтось хоче поділитися захопленням про помітних змінах, інші лають сучасну технологію, нездатну до ощасливити просту жінку, треті терпляче вичікують, не беручи ніяких дій.

Загальних рекомендацій для всіх людей не існує. Багато що залежить від індивідуальних особливостей організму, руки майстра або марки техніки. У будь-якому лікуванні є великі перемоги і маленькі вади. Все одно, скільки б не підкреслювали негативні сторони омолодження, жінки будуть користуватися цією процедурою, щоб виглядати ефектною, елегантною, чарівною.

Кожна жінка вибирає для себе рішення про використання термоліфтінга. Але справжня краса поряд із зовнішнім виглядом має продовження в характері, світогляді, душі. Необхідно дотримуватися здорового способу життя, мати певні цілі і не боятися експериментувати. Для сміливих людей відкриті шляхи. Доля благоволить їм і дарує шанс бути чарівними, бажаними, коханими і щасливими.

Ссылка на основную публикацию