Терміновий кредит без перевірок — відповідь відразу

Сьогодні багато людей замислюються, де можна взяти кредит без відмови. Це не дивно, адже у багатьох є вже зіпсована кредитна історія, через яку банки і відмовляють у видачі позики або відкритті овердрафту по розрахунковому рахунку клієнта. Сенс ситуації яскраво відображає відома народна мудрість: «Бережи плаття знову, а честь змолоду». Варто один раз не заплатити вчасно, і ваш кредитний рейтинг буде знижений. Якщо така невчасність буде носити систематичний характер, значить, кредитна історія буде геть зіпсована. І не факт, що її вдасться відновити.

Як формується кредитний рейтинг?

Багато російські банки вже давно зрозуміли, що необхідно створити якусь посередницьку організацію, щоб через неї оперативно обмінюватися достовірною інформацією про платоспроможність того чи іншого клієнта. Так було створено Національне Бюро Кредитних Історій. Сюди про кожного позичальника надходить наступна інформація:

 • Спроби оформити кредит.
 • Кількість взятих кредитів.
 • Кількість дострокових погашень.
 • Вчасно чи ні надходить платіж.
 • Раніше терміну клієнт платить чи ні.
 • Чи були судові розгляди з приводу невиплати боргу.

Кредитна історія показує, чи клієнту довіряти беззастережно, чи варто ще подумати кілька разів перед тим, як видати кредит чи відмовити категорично.

Як відновити добре ім’я в фінансовому середовищі?

Зіпсувати кредитну історію собі багато позичальників можуть і ненавмисно. Найбільш поширений варіант, коли чесний і добросовісний клієнт оформив кредит на себе для одного, брата, свата, кума, вручив йому гроші, договір і квитанції на оплату кредиту і спокійно забув про те, що трапилося, поки через пару-трійку місяців йому не стали надходити дзвінки на мобільний з банку з вимогою платити по кредиту. І тут нарешті починає працювати здоровий глузд. Родич просто забув, не зміг, не захотів платити кредит, не його ж рейтинг знижується. Час в підсумку безповоротно втрачено, інформація про простроченнях передана в Бюро кредитних історій, а на борг ще нарахований штраф за несвоєчасність. Але в такому випадку ще можна постаратися якось відновити своє добре ім’я. Також як, якщо клієнт ліг в лікарню і не зміг платити по рахунках, сталася банківська помилка не на користь позичальника і т.д

Порада: для того щоб підняти свій кредитний рейтинг, необхідно знову взяти кредит і погасити його вчасно, а ще краще достроково. Інформація про це обов’язково буде передана в Бюро кредитних історій, і ви заробите додаткові бали.

Банки, що дають кредити без перевірки кредитної історії

Таких установ, на жаль, мало в нашій країні, так як ніхто не хоче ризикувати своїми грошима, видаючи кредит неблагонадійному клієнту. Та це й зрозуміло. Однак деякі банки все-таки йдуть назустріч і позичають гроші, але на невигідних для клієнта умовах, тобто з різними комісіями, страховками, оплатою додаткових послуг і завищеними процентними ставками. Діватися нікуди, треба брати хоча б там, де дають. Це благонадійні позичальники можуть перебирати і розраховувати на лояльні умови кредитування, а з поганою кредитною історією і вибору-то особливого немає. Підвищити шанси на схвалення заявки в даному випадку допоможе:

 • Офіційне працевлаштування.
 • Великий стаж роботи на одному місці.
 • Надання довідки про доходи.
 • Залучення поручителя.
 • Надання заставного майна.

З поганим кредитним рейтингом слід звертатися в наступні банки:

 1. Тінькофф. Видає кредитні карти. Вони доставляються клієнту кур’єрською поштою. Всі взаємодії кредитора і позичальника відбуваються в онлайн-режимі.
 2. Райффайзенбанк. Кредитує до одного мільйона рублів. Відсоткова ставка в рік — 18%. Взяти кредит можна мінімум на півроку. Максимальний термін кредитування становить 60 місяців.
 3. Совкомбанк. З поганою кредитною історією тут видають до 750 000 рублів. Щоб не втрачати даремно час, можна оформити онлайн-заявку і отримати попереднє схвалення.
 4. Ренесанс Кредит. Максимальна сума, на яку може розраховувати позичальник з негативним рейтингом, — півмільйона рублів. Нижня межа суми становить 30 000 рублів. Річний відсоток — 19,9%. Для оформлення достатньо пред’явити паспорт і будь-який інший документ, що посвідчує особу, на вибір. Максимальний термін кредитування становить 45 місяців.
 5. Російський Стандарт. Видає кредитні карти і термінові позики готівкою. Тут можна оформити до 300 000 рублів. Практикує аннуїтетний платіж.
 6. Хоум Кредит. Відсоткова ставка — 20%. Можна оформити 700 тисяч рублів. Час розгляду кредитних заявок може обмежитися п’ятьма хвилинами.

В якому банку вигідніше взяти кредит на споживчі потреби, вирішувати вам. Можна подати одночасно заявки в усі банки і з тих, що схвалили, вибрати найбільш підходящий варіант.

Ще варіант позичити гроші без перевірки кредитної історії

Сьогодні численні МФО, які заполонили вітчизняний ринок споживчого кредитування, пропонують швидкі позики на карту без перевірки кредитної історії. Так, суми вони видають, звичайно, трохи менше. І терміни кредитування коротший, але зате кожен бажаючий може отримати реальний шанс на відновлення своєї репутації в фінансовому середовищі. Тут можливо оформити позику для студентів на карту, для декретниці на Ківі-гаманець, пенсіонерам на Яндекс.Деньги. Варіантів багато.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Клієнти, що потрапили в «чорний список» неблагонадійних, сьогодні можуть ще виправити свою кредитну історію. Багато банків готові простягнути їм руку допомоги і видати невеликий кредит без перевірки кредитної історії. Погасити його рекомендується своєчасно і тим самим повернути втрачену довіру.

Ссылка на основную публикацию